После шести ни-ни• 14 сентября 2023

Чим керуються батьки, коли доводять дитину до такого стану?

На фото роботи одного з топових дитячих стоматологів. Відповідно, й ціна не маленька. Тобто, батьки мали кошти, звернувшись до неї. Або взяли кредит чи позичили (було в кого).
Я не думаю, що це маргінали, які вирішили зайнятись зубами своєі дитини.
То чому ж так затягують з лікуванням? Дехто напише, що це все відбувається дуже швидко. Швидко, але ж не на стільки, щоб сидіти в чекати, допоки зуби перетворяться у попіл.
Дитина в такому стані не може жувати днями, тижнями, місяцями! Батьки через блендер дитині їжу давали? А як воно болить!
Ніколи не зрозумію такого.
Можливо тут є такі батьки та під анонімом напишуть, як вони дотягли до такого ?
автор После шести ни-ни • 14 сентября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Автор, а вы на мой вопрос ответите? Вы доктор-стоматолог?
Лікар-стоматолог коментує свої роботи. Серед запитань - причини таких зубів.
На моїй памʼяті (а я слідкую за нею декілька років), було лише декілька дітей з патологією. Усі інші, як я написала вище - погана гігієна, незбалансоване харчування, нічні годування.

Анонім-ка• 14 сентября 2023
Не, ну после того, что я в этой теме прочитала - как можно удивляться тому, что стельку меняют от единицы?
Заместитель Анонима• 14 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дитина на ГВ до трьох-чотирьох років? Багато хто годує до такого віку? Та й якщо годують - це привід не йти до лікаря?
Жінка теж до стоматолога, гінеколога роками не ходить?
Зате брови, волосся пофарбувати, нігті зробити як отче наш бігають
Я до того, що це не від цукерок.
Анонім-ка• 14 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Вы вообще не понимаете о чем я вас спрашиваю?
Цветочница• 14 сентября 2023
Автор, бывает что зубы сильно портятся от лекарства, или например болезнь какая то у ребенка. Я передачу когда то смотрела и там врач рассказывал при каких болезнях у детей могут быть такие зубы,но сейчас не вспомню ТК я не врач.
Неначасі• 14 сентября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Тут явно якась серйозна проблема із здоров´ям, а не просто карієс. Чому ви думаєте, чому що батьки нічого не робили?
в онука такі були, бо йому дозволяли їсти усіляке, вибачте, лайно, я сварилася, потім перестала, ну що я зроблю... тепер помінялися більшість зубів на постійні, нормальні зуби, бо не дають вже всяких чіпсів, солодкої води, цукерок, тощо

декотрі полікували дуже дорого, саме стоматолог сказав, що якщо дитина буде їсте оте, що їла, то нічого не допоможе
Шмоточницаца• 14 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
они этом способствуют. Процес пищевариения начинается во рту. Попробуйте рассосать вподряд 5-6 кофет, почувствуете зубы сразу. А что говоритб о детской тонкой эмале?
Моя дитина не їла цукерок, ба більше, до 4 років була на дієтичному харчуванні. З напоїв після ГВ лише вода і рідко узвар. Все. Але це не завадило вже в 2 роки відвідати стоматолога. Тому не треба сюди цукерки сунути.

Ответ дляСегодня не целуюсь
Звідки ви знаєте що батьки запустили. В мене в дочки дисплазію емалі, як же дістали розумні мамашки які казали мені що треба вчити дитину чистити зуби. А стоматолог тягнув з реставрацією слідкував за зубом за стадією поширення.
У Вашої дитини всі зуби з дисплазією були? Ви щось зробили і не довели до такого стану, як на фото? Ось і відповідь
...аяприкольная• 14 сентября 2023
У соседской дочки были все черные зубы после приема препаратов железа. Семья нормальная
Файна пані• 14 сентября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Я?
Пардон, не туда ответила и не посмотрела, не вы🥹
Послушная• 14 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я бачила відео, не саме цих зубів, але ситуація лише дещо «краща» за фото.
Таке дійсно є.
Я коли потрапила на сторінку цієї клініки, просто в шоці була, що таке буває.
Я теж бачила у дітей відомої блогерки Саші бо. Вона ще вихваялася, що Дані аж забула скільки годин зубчики робили і показувала до та після ( з металевими коронками. Була в шоці як при її грошах модна було так запустити зуби дитині
Сегодня не целуюсь• 14 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дисплазія це геть інше ніж на фото. Не всі є на жувальних , але є один передній дуже пошкоджено, такий виліз, постійний!! Навіть якби я нічого не робила то такого як на фото не було б.
Цибулька зла• 14 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Тем, кто пишет - не верю: видела вживую 3-х летнего ребёнка девочку, пенёчки-зубки были чуть выше, чем на фото, но все гнилые!. Мама говорила, что ничего страшного, настоящие вырастут хорошими. А то, что девочка есть сосательные конфеты пакетами, это ничего, это не шоколадные, они зубы не портят. при том, что брат мамы - стоматолог, это ей и рассказал.
Поддерживаю вас, потому что тоже знакома с таким случаем.
Родители мальчика взрослые, состоятельные, вполне образованные люди, мальчик второй ребенок в семье, с большим разрывом с сестрой, то есть, родителям уже за 40-к.
И черные зубы у ребенка.
Тоже ждали, что постоянные вырастут хорошие, а эти и так сойдет.
Никогда не пойму, что движет такими людьми, под видом ’любви’ они гробят своих детей😱
vmdd• 14 сентября 2023
Ответ дляПослушная
Все медийные личности - это постановочные люди. Типа ’смотрите, богатые тоже плачут’. Они рекламируют все эти медицинские услуги и стоматологов. Но причина кариеса - это дефицит витамина C. Кстати уничтожали книги, где это написано. Выгодно держать все эти бизнеса в виде больниц.
Послушная• 14 сентября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Тут одни стоматологи собрались...
Диплом покажете?
Та показывайте уже свой)))) вы ж прям этого хотите))))
Анонім-ка• 14 сентября 2023
Ответ дляПослушная
Так я не стоматолог). И мне даже в голову не приходит обвинять родителей в том, что реьенок болен, если я понятия не имею о причинах возникновения болезни
Послушная• 14 сентября 2023
Ответ дляvmdd
Вообще не поняла что вы хотели сказать? Что она ребёнку спецом зубы испортила чтоб клинику прорекламипрвать и металлические коронки поставить?
Фіфачка• 14 сентября 2023
В мене були такі ж зуби, лікувати не давала ніяк. Постійні маю тьху тьху не з гірших.
vmdd• 14 сентября 2023
Ответ дляПослушная
Получается, что так. Есть разные классы людей. Например, высшему классу позволено жить 300-400 лет, они не афишируют, что живут 300-400 лет и больше. В поле зрения держат средний класс, более приближенный к низшему классу чтобы не вызывать подозрений.

Угги_в_горошек• 14 сентября 2023
Ответ дляНеначасі

Ну хто б сумніваюся в авторитетній думці бабусі
vmdd• 14 сентября 2023
Ответ дляПослушная
Хотя нет, не специально. Просто не знала, что именно вызывает кариес.
vmdd• 14 сентября 2023
Ответ дляПослушная
Среднему классу не позволено знать.
Патриоточка• 14 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Вони прокинулись і побачили пеньки?
Звісно, ні. Процес був запущений. І не за один день сталось те, що на фото
А если у ребенка порок серца и ему было рекомендовано отложить анестезию до определенного возраста? А ну да, вам же прикольнее просто обсосать его на советчице.
Я такая наивная• 14 сентября 2023
Ответ дляvmdd
Ох ё...
Регионщица• 14 сентября 2023
дитина може бути із захворюваннями типу рас, не давати чистити зуби, насильно це робити не будеш. не давати лікарю або батькам оглянути і усунути проблему на початковій стадії.
тому прийшли коли вже все погано.
не судіть ніколи коли не знаєте всіх деталей, інакше доля підкине вам таку ситуацію де ви самі на власному досвіді зрозумієте «чому так вийшло». або й не зрозумієте…
В гости звали?• 14 сентября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Ох ё...
кто то забыл принять таблетки))
vmdd• 14 сентября 2023
Ответ дляВ гости звали?
кто то забыл принять таблетки))
Если хотите - пейте. Правда вы уже допились таблеток, что ничего не понимаете.
В гости звали?• 14 сентября 2023
Ответ дляvmdd
извините, а вы из какого сословия будете? которые по 400 лет живут? откуда эти тайные знания?
Меломанка Маланка• 14 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Не факт.
В них, скоріш за все, зуби не в такому стані. Їм на роботу ходити, спілкуватись з друзями, знайомими.
А дитині малій що? Вона ж не заступиться за себе.
Таку батьки вважають, що «молочні випадуть. Виростуть постійні здорові». А потім хапаються за голову, що, виявляється, молочні зіпсовані вкрай, а до постійних ще ой як далеко
Они могут ходить на работу, общаться с друзьями, имея гнилые зубы
Olen4a• 14 сентября 2023
Ми зі старшою мали такі 4 верхні передні зуби. У стоматологів з півтора року були.
Просто ці молочні зуби були без емалі, плюс обробка сріблом, і був ефект таких ’пеньків’.
Постійні вже в нормі.