После шести ни-ни• 14 сентября 2023

Чим керуються батьки, коли доводять дитину до такого стану?

На фото роботи одного з топових дитячих стоматологів. Відповідно, й ціна не маленька. Тобто, батьки мали кошти, звернувшись до неї. Або взяли кредит чи позичили (було в кого).
Я не думаю, що це маргінали, які вирішили зайнятись зубами своєі дитини.
То чому ж так затягують з лікуванням? Дехто напише, що це все відбувається дуже швидко. Швидко, але ж не на стільки, щоб сидіти в чекати, допоки зуби перетворяться у попіл.
Дитина в такому стані не може жувати днями, тижнями, місяцями! Батьки через блендер дитині їжу давали? А як воно болить!
Ніколи не зрозумію такого.
Можливо тут є такі батьки та під анонімом напишуть, як вони дотягли до такого ?
vmdd• 14 сентября 2023
Ответ дляВ гости звали?
извините, а вы из какого сословия будете? которые по 400 лет живут? откуда эти тайные знания?
Во-первых возможно жить больше чем 130 лет. Во-вторых самая верхушка никогда не упустит шанс продлить себе жизнь. Раз они уничтожали исследования, они взяли себе копии чтобы использовать для себя.

Меломанка Маланка• 14 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дитина на ГВ до трьох-чотирьох років? Багато хто годує до такого віку? Та й якщо годують - це привід не йти до лікаря?
Жінка теж до стоматолога, гінеколога роками не ходить?
Зате брови, волосся пофарбувати, нігті зробити як отче наш бігають
Ну вот я годами не хожу к стоматологу и гинекологу. Брови не делаю. Маникюр не делаю. Волосы крашу раз в год (если что, это обычное окрашивание)
Дикая Роза• 14 сентября 2023
Это по посеребренные зубы у ребенка
Дикая Роза• 14 сентября 2023
Ответ дляvmdd
Это ж надо в такое верить
vmdd• 14 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Это ж надо в такое верить
Верю и за то не хожу с гнилыми зубами.
1 килограмм аскорбиновой кислоты стоит 200 - 300 грн. Вот как раз пью по 1-4 грамма в день. Дорого? Копейки.
Для тех кто не верит в научные исследования открыли миллионы стоматологий и они там платят тем стоматологам до конца жизни.
Ниф_ниф• 14 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Цей стоматолог пише, що найчастіше - погана гігієна, незбалансоване харчування та нічні годування.
Ви розумієте, що це «результат» не одного дня?
Був запущений процес руйнування зубів, він відбувався певний час. Ніхто з ним нічого не робив. Чекали, що «переросте» Деякі свято вірять, що лікувати молочні взагалі не треба.
Конкретно цей випадок - пацієнту пощастило, що вдалось реставрувати на корені.
А є там роботи, де лише пів рота реставровано, а все інше - на видалення.
Дитина без зубів ходитиме, поки не виростуть постійні, які, не маючи правильної підтримки своїх «сусідів» (інших зубів) будуть рости в різні сторони. А потім ще роки лікування прикусу, пластинки, брекети.
І це ще добре, якщо пощастить і уражені тканини не перекинуться на зачатки постійних.
не буває такого від поганої гігієни без інших факторів. НЕ БУВАЄ!
Ниф_ниф• 14 сентября 2023
Ответ дляvmdd
Получается, что так. Есть разные классы людей. Например, высшему классу позволено жить 300-400 лет, они не афишируют, что живут 300-400 лет и больше. В поле зрения держат средний класс, более приближенный к низшему классу чтобы не вызывать подозрений.
оооой блііііннннн

Я така бойова• 14 сентября 2023
В дитини моєї подруги зуби в пошкоджені прорізувалися. Щось з емаллю. В рік вже зуби треба було лікувати.
Вони возили дитину до лікарів, щось робили. Але зуби були майже такі як на фото. І це в 2-3 роки. І це не тому, що їх не чистили, чи не лікували. Вони просто псувалися з середини.
vmdd• 14 сентября 2023
Ответ дляЯ така бойова
Тема была создана с целью вызвать вину у родителей и чтобы они постоянно водили своих детей к стоматологу.
Напланетянка• 14 сентября 2023
Автор яке вам діло? У моєї дитини були такі пеньки з двох років, з двох років ми їх лікували, нарощували, вони відпадали і все по новій, це було постійно, поки лікар вже сам не сказав досить їх постійно переробляти скоро будуть постійні. І ще ті зроблені самі не випадали їх приходилося виривати у лікаря. Скільки дитина пережила з тими зубами. А хтось мабуть як ви ходив і обговорював її зуби. Зараз постійні гарні зуби, рівні. І в нас це із за ліків.
Я тут Живу• 14 сентября 2023
Мабудь мамадентис?
Прикиньте, нешановна автор, такі зуби можуть рости.
Або банально немає 50 тис на лікування.
Не всі діти з превеликим задоволенням біжать до лікарів, я вже не кажу про стоматологів.
І взагалі, дивиться за собою. Ви, як бабка на лавці з ссср
Солоденька цукОрка• 15 сентября 2023
Подписана на стоматолога, лечат по сне, там каждую неделю такой пациент.
Злюка-закусюка• 15 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Вони прокинулись і побачили пеньки?
Звісно, ні. Процес був запущений. І не за один день сталось те, що на фото
а вам то что? или главное белое пальто надеть?
Забрызжу ядом• 15 сентября 2023
Такі зубки можуть бути від прийому певних медикаментів, антибіотиків. Є дуже хворі дітки, при хворобах яких, звертають увагу на зубки явно не в першу чергу. Не варто судити.
От в мене за 5! днів внутрішньовенних великих доз гормону утворився камінь на зубах.
sky-labs• 15 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Лікар-стоматолог коментує свої роботи. Серед запитань - причини таких зубів.
На моїй памʼяті (а я слідкую за нею декілька років), було лише декілька дітей з патологією. Усі інші, як я написала вище - погана гігієна, незбалансоване харчування, нічні годування.
Ночные кормления на гв НЕ оказывают влияния на формирование кариеса.
А неполноценность грудного молока и проблемы с жкт у ребенка оказывают.
У одной кариеса не было, была долго на гв, вторая тоже долго, но кариес был сразу после прорезывания на 2х молярах. Кормить продолжала, в т.ч. ночью.
Привела здоровье ребенка в порядок (до прорезывания проблемных зубов был курс антибиотика), кариес не прогрессировал, зуб не пришлось пломбировать.
Детям 12 и почти 8 кариеса нет совсем.

Это к вопросу о комментариях стоматолога относительно причин.
sky-labs• 15 сентября 2023
Это фото не одного и того же ребенка.
Там где пеньки центральные резцы расположены без промежутка,
На фото с реставрацией есть расстояние, как будто есть диастема.
Ну и не такая уж она топовая если делает из центральных резцов лопаты, а двоечки такие маленькие...
СкрипяСердцем• 19 сентября 2023
Автор, представьте себе, так бывает, у моей в 1,5 года остались одни пеньки после 3 уколов дексаметазона, нас взяли только на серебрение, в 2 мы были под наркозом, но зубы без эмали начали вылезать