Подвійна веселка• 14 сентября 2023
Розлучення…підтримайте
Разом зі шкільної парти, 14 років разом, 2 дітей. Закохався та пішов до іншої, реву вже півроку (крім на роботі та з дітьми), не знаю як це пережити, я думала це назавжди
Пишу каліграфічно• 14 сентября 2023
Боже як шкода(((( а я 10 років прожила з чоловіком, а потім він став ігроманом((( просто програв своє життя, сім´ю, друзів, роботу... серед ля ві. Так буває. Я все ще оптиміст. Тримайтеся.
Пацаааааааан• 14 сентября 2023
Ну плюс в цій ситуації також є. Не бігав до неї і до Вас по черзі. Міг би коханку завести і на Вас постійно гавкати.
Алина-1240• 14 сентября 2023
Ответ дляПацаааааааан
Ага,только потом это отребье назад в семью прибегает,как побитая собака
Намакушка• 14 сентября 2023
Ви не перша.
Всі переживають і ви переживете.
Маєте тепер розв*язані руки.
Тіштесь
Всі переживають і ви переживете.
Маєте тепер розв*язані руки.
Тіштесь
Акукарача• 14 сентября 2023
Шукайте плюси від ситуації.
Вони точно є.
Полюбіть себе.
Дітей інколи віддавайте батькові і присвячуйте час собі.
Заведіть хоббі.
Почніть робити те, що завжди хотіли, але не наважувались через чоловіка.
Кружіть голови навколишнім особям чоловічої статі.
Вони точно є.
Полюбіть себе.
Заведіть хоббі.