ТебеОноНадось• 14 сентября 2023
Вирішила покинути хорошого хлопця. Так боляче на душі(((
Пишу, мабуть, просто виговоритися. Зустрічалися з хлопцем. Так все гарно у нас починалося. Перших три місяці мені здавалося, що я закохалася. Мені було дуже добре з ним, були ці метелики в животі і я була щасливою. І я не розумію куди в мене це все зникло. Чому мої почуття пройшли. Для кожної за щастя зустріти такого. Він і розумний, і турботливий, і ніжний, і щедрий. І з головою, і з руками. Надійний, відповідальний. Мене носить на руках. Всю фінансову відповідальність взяв на себе, в побуті теж і готує, і прибирає. До мене як до королеви. І як людина дуже хороший, позитивний. От все при ньому. Хоче сімʼю зі мною. А я з кожним днем все більше і більше віддаляюсь. Він обіймає, цілує, а я не хочу давати це у відповідь. Я постійно сумна і холодна. Не знаю як вичавити із себе ніжність, якої він достойний. Сказала, що хочу взяти паузу і все обдумати. Вже декілька днів живу окремо у себе і розумію, що не скучаю. А він чекає і надіється, що все у нас буде добре. А я розумію, що так далі тягнути не можна. Не хочу мучити ні його, ні себе цими гойдалками. Я б і рада полюбити його. Могла б вийти щаслива сімʼя. А я не знаю як, не можу собі приказати((
Чому так у житті буває. Відчуваю себе сукою((
Він от прислав повідомлення. На екрані висвітилось, я не відкриваю, бо не знаю, що написати у відповідь. Хочеться плакати. Так жаль його((( У когось було так? Може з часом прийти любов, якщо вирішу залишитися з ним? Я на роздоріжжі((
Нехай щастить• 14 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Конкретно зараз мене турбує весь ШКТ,
то вам до врача йти. зараз такі таблетки що і хвороби через неділю не залишиться
Карина 2012• 14 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
бо я маю ясновидення . я знаю і все . шанс у вас є, якщо подумаєте над моіми словами . подумаете добре і все . плюс йде до минуса , протилежності тільки можуть бути разом , чому пішов чоловік від вас , бо не було развітія, скучно було , надоіло і пішов. цей єкстраверт , будете доповняти друг друга . скажіть йому - не мішай мені робити до 7 годин наприкоад , не трогай мене і не балакай. якщо видерже , то ваш .
Чи можете мені сказати , чи є шанс бути разом? Дякую
Роза в вазі• 14 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Так, все вірно
А какой должен быть мужчина, холодный, молчаливый и слегка безразличный? Так противоположности притягиваются. В паре всегда кто то любит больше. И лучше когда носится и больше любит мужчина. Вы видели как она идет, а муж вокруг нее вьются и все для нее. А у кого то все сама, подарки себе подбери, приболевшая пошурши, а он слегка эгоист.
Вам скучно наверное с ним, автор, приторно хороший, скука
Vitamina1407• 14 сентября 2023
То вам просто необхідна піз**ліна в стосунках,щоб не вам показували любов,а щоб ви як собачка вислужувались перед кимсь. Бо ви не знаєте як ставитись до того що вас люблять та що з цим робити . Є ще варіант що ви зашугана, боїтеся що колись хлопець вас кине ,тому намагаєтеся перша це зробити. За моїми спостереженнями ті жінки,дівчата які посилали люблячих чоловіків які їх боготворять,після того знаходять г*****якесь. Да, я диванний психолог та це мої спостереження. Будьте обережні з вашими закидоними,не розкидуйтеся нормальними чоловіками. Не всі так до вас ставитись будуть.
ТебеОноНадось
• 14 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
Дякую. Та от ходжу колами по лікарям
Нехай щастить• 14 сентября 2023
Ответ дляКарина 2012
якщо ви таке питаєте , краще з самооцінкою працювати. ну ви ж себе не біля свалки нашли, ну нашо уніжаться перед ними , пройде 5 років і будете думать нашо я уніжалась , нічого не змінилось, він мене не повернув
Роза в вазі• 14 сентября 2023
А он по жизни шумный говорливый и общительный.? Как говоритс занимает все пространство как зашел в комнату. Такое не меняется, если это раздражает то лучше уходить. Вы чувствовали себя с ним как с чужим мешающим человеком, посторонним?
Фея_3уровень• 14 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Так, все вірно
я полагаю, ваш папа был алкаш или его не было.
поэтому вы не можете принять этот позитивный сценарий.
вам нужны страдания и прочий деструктив
Нехай щастить• 14 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Колишній теж любив, потім зустрів іншу і мене покинув. З колишнім ми були інтровертами, тому легко розуміли один одного. Цей екстраверт, тому з цим мені складно морально.
не любив, якщо пішов. ви просто не бачите людину . трохи може не понімаєте, а вас можуть трохи або не трохи попользоваться , наприклад , подарок не подарити , або зажать від вас щось. недодати щось вам, а ви як сліпе котеня може не розуміли не все, змовчували.
ТебеОноНадось
• 14 сентября 2023
Ответ дляРоза в вазі
Останнім часом десь так і відчувала, що людина мені заважала(
Lovelycurly-be2d• 14 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
він мабуть хотів продавить ваші звички. це те, до чого ви звикли, а він вам каже що давай міняй звички чи устоі. ви на дому працювали ? видно ви відчували що його забагато в вашому просторі і він вам почав мішати і роздратовувати ? я права? ви почали втрачати єнергію свою і стали слабкою, я права?
А чи можу я вам задати питання? Як налагодити відносини, які були чарівними 20 років, а зараз відчуваю, що все змінилося. Можно вам в особисті написати?
Нехай щастить• 14 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
скажіть, у вас мабуть є долги грошові? це так?
Нехай щастить• 14 сентября 2023
Ответ дляLovelycurly-be2d
він вам не чоловік? любовнік чи хто?
ТебеОноНадось
• 14 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
Тут ні, з фінансами проблем немає
Нехай щастить• 14 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Тут ні, з фінансами проблем немає
тоді це не ваша людина . сердце не обманює вас. я колись теж обманювала себе і верталася в стосунки, але нічого не вишло. себе не обманиш чи свою душу .
Lovelycurly-be2d• 14 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
він вам не чоловік? любовнік чи хто?
Чоловік, 26 років
Звезда в шоке• 14 сентября 2023
Авторе, можу бути неправа і хай мене заклюють - але головне щоб тебе любили. Любов з часом приходить - я так виходила заміж, здавалося, що була закоханість, з роками це стала для мене найдорожча і найрідніша людина. Може, вам потрібна просто пауза, спільний відпочинок десь, бо побут все з´їв. Все у ваших руках, ви ще молоді якщо вирішите розійтися, і ще знайдете свою людину.
Нехай щастить• 14 сентября 2023
Ответ дляLovelycurly-be2d
Чоловік, 26 років
ви просто романтична, а чоловік не такий . а пік гормонів знизився до вас, але чоловік вас любить. якщо б не любив , зараз би самі були б .
Lovelycurly-be2d• 14 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
Дякую, саме так і відчуваю, що пік гормонів знизився, але він каже, що любить. Якщо б не памʼятати як було раніше, можливо, мені було б легше. Це дуже заважає насолоджуватися життям як раніше.
Нехай щастить• 14 сентября 2023
Ответ дляLovelycurly-be2d
нічого)) ви найдете спосіб ще як вам краще буде ))
Роза в вазі• 14 сентября 2023
Автор, а расскажите про родительскую семью, как к вам папа относился. Любил, заботится, хвалил, добрый? какой
Lovelycurly-be2d• 15 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
Дякую) інтригує ваша відповідь. Я взагалі така, імпульсивно можу гори звернути, але можу й подовгу хандрити
размахер• 15 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
А мені з роботою не скажете, будь ласка? заплуталась
Дон Пэдро• 15 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
34. Я розлучена, колишній чоловік мене покинув
Вам надо самоанализом заняться. Вам надо решить свои проблемы в отношении вы-мама
Вы хотите подсознательно страдать и мучаться, чтоб чувствовать любовь к другому. У вас сейчас здоровые отношения с парнем, и вас это пугает. Вам нужны траблы, страдания, чтоб ощутить любовь. В общем вы не созрели еще к таким отношениям, но если сейчас кинете парня- пожалеете на старости лет. Лучше пообещайте свои внутренние конфликты и продолжайте эти отношения
Нехай щастить• 15 сентября 2023
Ответ дляразмахер
ви хочете звільнятися?
Донька подруги• 15 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
У меня однокласник в 40 лет разлюбил жену с двумя детьми и развелся на подумать и перосмыслить, реальный дурак. Других женщин у него нет. А она с двумя детьми вышла замуж за грека и уехала в Грецию вуаля...
Собственно я к чему, ваш найдет хорошую девушку а вы заелись.
размахер• 15 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
ви хочете звільнятися?
Я не працюю, не знаю куди кидатись, поки з дитиною не виходить працювати
ТебеОноНадось
• 15 сентября 2023
Ответ дляРоза в вазі
В мене була повна сімʼя. Але до мами папа погано відносився. Був абюз. Поки я була малою, то папа мене дуже любив. Потім вони почали будувати будинок і на мене у папи уже не було часу. Так і по цей день. Ми майже не спілкуємося. Він мені дзвонить тільки на мій ДН раз в рік. Якась травма покинутості в мене є, я це розумію. Не можу зрозуміти чому я не можу полюбити хороших чоловіків. Цей що я пишу не перший. По життю мені попадаються хороші чоловіки. Але в мене до них не зʼявляється почуттів. Поганих чоловіків я теж обходжу стороною, бо знаю як чоловіки поводяться, коли люблять. Любила тільки колишнього чоловіка, але в підсумку він мене теж покинув, майже як і папа.
Нехай щастить• 15 сентября 2023
Ответ дляДонька подруги
где она грека нашла ? на сайте знакомств ?