ТебеОноНадось• 14 сентября 2023

Вирішила покинути хорошого хлопця. Так боляче на душі(((

Пишу, мабуть, просто виговоритися. Зустрічалися з хлопцем. Так все гарно у нас починалося. Перших три місяці мені здавалося, що я закохалася. Мені було дуже добре з ним, були ці метелики в животі і я була щасливою. І я не розумію куди в мене це все зникло. Чому мої почуття пройшли. Для кожної за щастя зустріти такого. Він і розумний, і турботливий, і ніжний, і щедрий. І з головою, і з руками. Надійний, відповідальний. Мене носить на руках. Всю фінансову відповідальність взяв на себе, в побуті теж і готує, і прибирає. До мене як до королеви. І як людина дуже хороший, позитивний. От все при ньому. Хоче сімʼю зі мною. А я з кожним днем все більше і більше віддаляюсь. Він обіймає, цілує, а я не хочу давати це у відповідь. Я постійно сумна і холодна. Не знаю як вичавити із себе ніжність, якої він достойний. Сказала, що хочу взяти паузу і все обдумати. Вже декілька днів живу окремо у себе і розумію, що не скучаю. А він чекає і надіється, що все у нас буде добре. А я розумію, що так далі тягнути не можна. Не хочу мучити ні його, ні себе цими гойдалками. Я б і рада полюбити його. Могла б вийти щаслива сімʼя. А я не знаю як, не можу собі приказати((
Чому так у житті буває. Відчуваю себе сукою((
Він от прислав повідомлення. На екрані висвітилось, я не відкриваю, бо не знаю, що написати у відповідь. Хочеться плакати. Так жаль його((( У когось було так? Може з часом прийти любов, якщо вирішу залишитися з ним? Я на роздоріжжі((
автор ТебеОноНадось • 15 сентября 2023
Ответ дляДон Пэдро
Вам надо самоанализом заняться. Вам надо решить свои проблемы в отношении вы-мама
Вы хотите подсознательно страдать и мучаться, чтоб чувствовать любовь к другому. У вас сейчас здоровые отношения с парнем, и вас это пугает. Вам нужны траблы, страдания, чтоб ощутить любовь. В общем вы не созрели еще к таким отношениям, но если сейчас кинете парня- пожалеете на старости лет. Лучше пообещайте свои внутренние конфликты и продолжайте эти отношения
Дякую, можливо дійсно мені треба до психолога

Маю рацію• 15 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
ви хочете звільнятися?
Я Наталья, а мне можете сказать? Не везёт в личной жизни после развода. Встречу ли я своего мужчину для отношений и брака? Буду счастлива?
Роза в вазі• 15 сентября 2023
Вот и ваша причина, отношения с отцом. Вы не умеете и не можете быть с хорошим мужчиной, выбираете и притягивает таких как отец. Почитайте литературу и сходите к психологу проработать. Это очень мешает вам выбрать нормального хорошего человека, вы ищите подобие отношений в родительской семье. Подумайте об этом
Донька подруги• 15 сентября 2023
Ответ дляContento
Не надо оставаться с этим мужчиной. Не портите ему жизнь. Он достоин другой девушки, которая будет его любить. Если не любите и не хотите быть вместе, скажите ему об этом честно. И он встретит другую и вы тоже найдёте другого мужчину, который будет вам больше подходить. Возможно вам нужен ’плохой мальчик’. В такого вы может и влюбитесь.
Тоже считаю что мужчина достоин другой хорошей советчицы что бы быть счастливым.
Автор говорите телефон мужчины для счаситья.
Девочки я первая написала. Незанимать.
автор ТебеОноНадось • 15 сентября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Только один вопрос - подсолнухи у вас сработали?
В мене вони уже декілька років і цих декілька років з фінансами все добре. Не знаю чи саме вони працюють, але тепер боюся заставку змінювати)))
Нехай щастить• 15 сентября 2023
Ответ дляМаю рацію
Да, встретите быстро, если простите обиду на мужа.
автор ТебеОноНадось • 15 сентября 2023
Ответ дляРоза в вазі
Розумом я таких відносин боюсь і намагаюсь уникати всім серцем, бо знаю що вони неправильні. Але підсвідомість мабуть живе своїм життям. З роками уже в цьому переконуюсь. Дякую, піду до психолога!
Садова гойдалка• 15 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Після трьох місяців почали жити разом. Нам обом по 34
автор, представьте мысленно, что он исчез навсегда. Что Вы почувствуете внутри, облегчение, что его больше нет или наоборот?. От этого и отталкивайтесь
Маю рацію• 15 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
Да вроде уже простила и желаю ему счастья, а попадается все не то

Нехай щастить• 15 сентября 2023
Ответ дляМаю рацію
значит еще не до конца отпустили
Маю рацію• 15 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
значит еще не до конца отпустили
У меня уже мысли, что останусь одна, значит так надо. Спасибо )
Вишня на торті• 15 сентября 2023
Автор прочитала і думаю це не моя донька часом пише. Але точно знаю що вона тут навіть не зареєстрована і ніколи не заходила на цей сайт. У неї така ж ситуація , поставила крапку півтора місяці назад у відносинах з ідеальним хлопцем бо нема у неї тих почуттів які потрібні йому . З того часу наш дім перетворився на оранжерею от і сьогодні знову купа троянд букет із 101 троянди , жалко хлопця але ж доньку підтримуємо бо без почуттів то не відносини значить її половинка буде попереду і хлопець з часом зустріне ту яка відповість взаємністю. Якщо немає почуттів ставте крапку ваше кохання вас чекає в майбутньому.
мадам Везувий• 15 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
34. Я розлучена, колишній чоловік мене покинув
Вроде и не ребёнок,должны уже умом всё понимать,а не гнаться за вечными бабочками в животе.
Чумацький Шлях• 15 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
есть женщины, которых хорошие парни не привлекают.
Их привлекают плохие.
И это не связано с их какой то неповторимостью.
Это связано с тем, что они не умеют ценить покой. хорошие отношения, и хорошее отношение к себе.
Чумацький Шлях• 15 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Немає. Але хочеться народити у взаємною любові. Але якщо і не буде дітей це не катастрофа для мене. Катастрофа мабуть бути нещасливою.
что надо для счастья? напишите 10 пунктов
Снегопадка• 15 сентября 2023
Я Вам скажу со своей колокольни. У меня в жизни были несколько отношений с подобными мужчинами , как Ваш. И тоже носом крутила, потом бросила. Сейчас жалею, потому что они оказались отличными семьянинами , мужьями , отцами. А я влюблялась в таких идиотов , шо хай Бог милує.
Чумацький Шлях• 15 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
В мене була повна сімʼя. Але до мами папа погано відносився. Був абюз. Поки я була малою, то папа мене дуже любив. Потім вони почали будувати будинок і на мене у папи уже не було часу. Так і по цей день. Ми майже не спілкуємося. Він мені дзвонить тільки на мій ДН раз в рік. Якась травма покинутості в мене є, я це розумію. Не можу зрозуміти чому я не можу полюбити хороших чоловіків. Цей що я пишу не перший. По життю мені попадаються хороші чоловіки. Але в мене до них не зʼявляється почуттів. Поганих чоловіків я теж обходжу стороною, бо знаю як чоловіки поводяться, коли люблять. Любила тільки колишнього чоловіка, але в підсумку він мене теж покинув, майже як і папа.
куплю себе тоже хрустальный шар.))Не стала писать про нездоровые отношения и абьз в семье, решила не нагнетать.)
Но причина того, что писала выше обычно в детстве , и обычно в том, что вы написали про свое детство.)
Но проблема интраверт - экстраверт тоже существует, как вы пониимаете.
маска Ілона• 15 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Судя по описанию, у вас избегающий тип привязанности. Я бы не торопились бросать этого парня, поскольку есть вероятность, что история повторится.
Пліткарка• 15 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Я так кошелек новый боюсь покупать🤣.

Сижуревувшоке• 15 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Тогда, с вами все ясно. Где-то в подсознании, вы считаете, что не заслуживаете хорошего отношения к себе и что этот парень вас бросит, когда вы его полюбите. Поэтому, убегаете первая.
Я тертий жук• 15 сентября 2023
Автор, я через это прошла в 19 лет. Был такой же чудесный парень, любил без памяти и готов был на всё! Его любви было слишком много! Я решила его не мучать, позвонила и сказала, что нам нужно расстаться и что я это делаю для его же блага. Для него разрыв был очень тяжёлым. Прошло около 30 лет, мы с ним никогда больше не виделись и я ничего о нём не знаю, хотелось бы, чтоб он был счастлив. Очень часто о нём вспоминаю.
Lovelycurly-be2d• 15 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
нічого)) ви найдете спосіб ще як вам краще буде ))
А можна ще питання? Чого ви запитали хто він мені?
Сладко-соленая• 15 сентября 2023
Считаете, что найдете идеального человека, от которого будут бабочки в животе до конца жизни? Так не бывает, над чувствами надо работать
ЯНаПэПэ• 15 сентября 2023
Розумію вас, автор. Був у мене хлопець, об´єктивно хороший, мене дуже любив, але я його не любила. Декілька років намагалася, змушувала себе, все думала, що через якийсь час змириться-злюбиться, бо невідомо, чи доведеться мені ще потім зустріти хорошу людину. Ми не жили разом, тільки зустрічались. Покинула його, коли мені було 30, не жалкувала жодного дня. Жалкувала, що не зробила цього раніше, і його було шкода, досі відчуваю свою вину перед ним. Настільки важко мені це все далося, що потім я декілька років ні з ким не хотіла зустрічатися взагалі, раділа своїй самотності і свободі.
Але я ніколи і не була в нього закохана, у вас трохи інша ситуація
Брюнетка в Мармеладе• 15 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
А йому скільки?
Брюнетка в Мармеладе• 15 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Ну наверное он нищеброд
Мушля з Криму• 15 сентября 2023
нашим бабам потрібні страждання, повний ігнор або аб´юзер і бабій, о тоді вони тримаються за таких пів життя бо є пристрасть і накал емоцій... 34 роки, ви принця чекаєте? Відпустіть людину, він зробить щасливою ту, яка полюбить і оцінить його.
Кракадэ• 15 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Кинула на таро: останетесь в итоге одна, если сейчас откажете
Моя мама любить повторювати- за перебір Бог карає...
Мабуть, щось в цьому є, в неї була купа кавалерів, а вийшла заміж за мого батька, живуть все життя як кішка з собакою.
В мене майже не було нікого. Теж зустріла гарного хлопця. Автор, скільки разів я з ним поривалася розірвати- не злічити...В кінцевому підсумку, через 5 років, я вийшла за нього заміж, вже й доньці майже 18. Я не пожалкувала. Він дійсно достойний чоловік.
Автор, другого такого може і не бути...
Кракадэ• 15 сентября 2023
Ответ дляОцененная
Може якщо він вас би динамів, то ви б по іншому би ставилися до нього 😁
Не може, а 100%.
Пушап Мі мі• 15 сентября 2023
Не морочьте человеку голову, скажите, что прошла любовь, завяли помидоры, чем скорее, тем лучше, так будет лучше для вас обоих.