90x60x90• Изменено 14 сентября 2023
Вы проводите время с мужем? Как часто?
Мне мой вообще времени не уделяет. Работает сам на себя, выходной делает раз в две недели. Никуда не ходим, ни в кино, ни в кафе, ни в парк погулять. Ничем не занимаемся, настолки ему не интересны, фильм посмотреть тоже. После работы и в единственный выходной только и делает, что играет с друзьями в компьютер. Это нормально? У всех так, или это у нас проблемы?
Тишком нишком• 14 сентября 2023
Мы вообще постоянно вместе. Ему нравится приглашать меня на свидания, красиво ухаживать. Мне нравится потакать. Но нам так нравится обоим, поэтому такие отношения в радость.
Аноним_Русалка• 14 сентября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Попробуйте играть в ту же игру,что и он. Ну если конечно вас интересуют комп игры
)))
У нас так було. Я так захопилася, що почалися сварки, хто зараз за компом сидітиме )
Але це теж мало сенс, бо врешті решт ігри стали моєю професією.
Доречі, працювала в тій самій студії, через гру якої ми тоді сварилися.
Але порада гарна, якщо зможете разом грати, це класно)
И.О. человека• 14 сентября 2023
Ответ дляМиллениалка
Работаем онлайн. Вместе бегаем по вечерам 2-3 раза в неделю. Вместе готовим иногда. Вместе устраиваем в пятницу вечер вина и разговоров. Ходим на курсы английского вместе. Сериалы и часто фильмы. Тоже вместе. Мне 36. Мужу 41
а діти у вас є?)
И.О. человека• 14 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
в декреті стало все гірше. проводимо час порізну, як тільки вкладем дитину спати. він в себе грає в ігри , я дивлюсь фільми ... копець
це такий період. вам обом потрібен власний простір і час на себе.
в нас приблизно так само у 80% випадках, 20% все ж таки приділяємо час одне одному. але ми вдома працюємо + дитина з нами (без садочку), тому встигаємо одне одному набриднути) тож хочеться провести час окремо
Миллениалка• 14 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
а діти у вас є?)
Ні, немає) це мій другий шлюб. Але я не люблю дітей
Говорю-балакаю• 14 сентября 2023
На роботу і з роботи разом однією машиною. Їмо, готуємо, прибираємо, закупи і шопінг разом. Спимо разом) Подорожуємо, але це зараз рідко(( разом.
Часто супроводжуємо одне одного в лікарнях.
Хочу, як писали вище, прогулянки вечірні запровадити)
Баба на горошині• 14 сентября 2023
Щовечора разом вечеряємо, кілька разів на тиждень ходимо на прогулянку. Грошей зараз не багато, по кафе-ресторанах не ходимо
Невгамовна сила• 15 сентября 2023
Раніше було як у Вас, але здається, що може й трішки гірше))) бо міг ще й наварнякати на мене за те, що я проти його такого графіку. Зараз все кардинально змінилось: можемо погуляти по парку, піти в кіно, поїхати в гарні місця по Києву або в ТЦ , проговорити до ранку і це при наявності 2-х дітей)))
Нормально, якщо Вас так влаштовує, але якщо ж Вам не подобається в таких умовах, то значить це не нормально. І в Ваших руках змінити своє життя
короткопамятна• 15 сентября 2023
Ответ дляПешеходик
Устраиваем часто прогулки. Романтич.вечера /ужины. Ходим за ручку. В парках...пикники делаем. Нам вместе хорошо. Муж меня обожает. 15лет вместе. Разговариваем бывает за чаем до утра. Ну и секс часто.через день точно.он хочет меня до дрожи. Мне достаточно поцеловать в ушко или он увидит как я переодеваюсь и у него стоит уже
Дуже гарно! Хай так буде завжди!
короткопамятна• 15 сентября 2023
У нас немає спільно проведеного часу вже багато років. Ну літом один раз ходили в атб. А, ще в минулому році, у вересні сходив зі мною на видалення зуба, я боялася. Зараз живемо в різних квартирах, його мама хворіє. Бачимося, як заходить перед роботою вранці, взяти їду на роботу, або хвилин 10 ввечері, близько 21.00, потім іде до мами.В кафе ніколи не ходили разом, як і в ресторан. Суші ніколи не їли, ні він, ні я. В ігри чоловік не грає, телік не дивиться. Читає книжки.
Виниловая пластинка• 15 сентября 2023
Да, автор. Это называется одиночество в браке. Я это поняла, через 10 лет. Когда у вас нет ничего общего , ни интересов. Ни целей. Мы даже не общаемся ,привет-пока
Виниловая пластинка• 15 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Каждый вечер гуляем по парку.
Обычно когда стемнеет. Раньше времени нет.
Раз в неделю катаемся на моте.
Или берём кофе на заправке и выезжаем на возвышенность за Харьковом.
Смотрим на город и разговариваем.
Раз в неделю катаемся на моте.
Смотрим на город и разговариваем.
Вот видите, вы нашли человека со схожими интересами. Это очень важно
Виниловая пластинка• 15 сентября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Стосунки змінилися. Він захищає нас від орків. Бачимося дуже рідко, як випадає можливість.
Тепер бачу, що йому точно на нас не пофіг.
А он придет что изменится??? Не тешьте себя иллюзиями
Виниловая пластинка• 15 сентября 2023
Я своему тоже что не предложу,я не хочу а мне это не надо и так далее. Так зачем спрашивается жить вместе? Ради чего??? Надо разводится. Сейчас хреново , а дальше будет хуже.
Сільський ансамбль• 15 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Дякую, ви дуже підтримуюча.
Не заздріть. Ми обидва змінилися і переосмислили багато чого.
А ви сидіть і ховайте вашого чоловіка за закритими шторами далі.