Забрала і не сказала• 16 сентября 2023

Як би вчинила адекватна жінка?

Якщо чоловік, з яким є чудові стосунки, перевірені часом, почуття, взаємоповага, довіра один до одного, взагалі все прекрасно, часом може віддалятися і не писати тижнями. Потім з´являється, ніби нічого не сталося і на зв´язку постійно, розповідає про все, цікавиться, каже, що ближче нікого не мав ніколи, про те, що відчуває, ніби створені одне для одного і т.д. А через деякий час знову віддаляється. Якщо у цей час йому написати першою, він відповість, поспілкуємося нормально, але без виявлення почуттів.
Мене цікавлять тільки відповіді стриманих, адекватних жінок, як розлучитися я сама знаю, вже не раз йшла від нього через це, бо думала, що не потрібна, влаштовувала різне імпульсивно.
Цього разу хочу вчинити по іншому. Як? Невже не реагувати? Є тут достойні жінки, які мають самоповагу, але й терпіння, розуміння чи що там ще треба. Порадьте, будь ласка.
Вельшановна• 16 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так мало відповідей по темі( дякую всім, хто допоміг.
У нас не звичайні стосунки, бо обоє в шлюбі, не хотіла про це писати, тому що питання було в іншому.
Добре, розважайтеся, гарного дня. Я трохи застудилася, тому не хочу витрачати свою енергію на відповіді, які мене не цікавлять.
Ну так ось i вiдповiдь на все.

Сокодавка ще та• 16 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Хитра срака пердить тихо, але смердить на все село
БЦАшка• 16 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Дівчата, я ж не про це питаю. Я питаю про адекватну, стриману реакцію, без блокувань і розлучень. Але щоб він зрозумів, що мені було неприємно без істерик.
Чиивооо? Если у меня муж на день пропадал то очень жалел об этом. Дальнобойщик - они в выходные бухают обычно. Теперь с любой пьянки трубку берёт или перезвонит . А тут месяца мужчины не было и без скандала? Та за месяц я другого найду
personality• 16 сентября 2023
Схоже на жонатіка
БЦАшка• 16 сентября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Нет никакой разницы с кем он проводит это время, даже если он спасает котят на пожаре, это плохо для автора. Важно,что в это время он нужен автору , а его нет и не будет
Вы бессердечная может он аквамен и спасает китов и дельфинов
БЦАшка• 16 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Фууууу та вы блядуны. А мы тут время тратим
Заставляличка• 16 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Тобто ви його на два роки кинули через це і ще досі вважаєте, що недостатньо добре йому пояснили і треба якось ’подоходчивей’? Ви зараз сумніваєтеся в своїй адекватності і шукаєте пораду більш адекватних, а з ним все добре, просто погано йому пояснили?
Смайлик• 16 сентября 2023
Вже на раз йшла, він часом морозиться, стосунки прекрасні, де логіка)))
Просіть новий айфон він пропаде назавжди
Попразендовна• 16 сентября 2023
Ответ дляСмайлик
А якщо не пропаде, а купе?)

Смайлик• 16 сентября 2023
Ответ дляПопразендовна
А якщо не пропаде, а купе?)
Тоді вже не так обідно буде коли знову зникне)))
Але не купить 100%
Ируся-пуся• 16 сентября 2023
Автор, це все ненормально. Особливо для впевненої жінки. Коли чоловік кохає, він весл час намагається заполонити собою, щоб конкурентів позбавити шансу. Ви у нього не одна. У мене був такий ´пропадальщик´. Хвойда він
Стервочка• 16 сентября 2023
Не треба на нього тратити час.То вже крайній варіант,коли життя не склалося.
Попразендовна• 16 сентября 2023
Ответ дляСмайлик
Але не купить 100%
Не можна бути впевненою за когось)). Ви ж не знаєте, що для нього 50 тис, може це неділя праці)
А спілкування з автором коштує дорожче)
Ждун с Нибиру• 16 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
По його. Почалася війна, він написав, дізнатися як я.
Він не боїться вас втратити.
Неместная Я• 16 сентября 2023
Почитайте Грея ’Чоловіки з Марсу, жінки з Венери’. Чоловіки мають потребу іноді закриватися у своїй ’печері’. Можливо, у вашого ця потреба виражена особливо гостро
Попразендовна• 16 сентября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Він не боїться вас втратити.
Вони ж в стосунках)
Як він її може тримати, якщо в неї є чоловік, а в нього дружина?
Автор - просіть щось матеріальне))) насолоджуйтесь тим що є.
Ви ж розумієте, що у вас два чоловіка, а у когось ніодного.
Вельшановна• 16 сентября 2023
Ответ дляПопразендовна
Вони ж в стосунках)
А як чоловiковi пояснити звiдки воно береться?
Заставляличка• 16 сентября 2023
Ппц. Прийшла за порадою до адекватних, при цьому приховала найголовніші обставини цих стосунків. Адекватні діють відповідно до ситуації, саме тому вони і адекватні, бо користуються мізками. Адекватно у вашій ситуації бути на других ролях і не очікувати вірності та передбачуваності від чоловіка, для якого ви просто подружка і з якою ніякі обовʼязки не звʼязують. А якби ви були вільні і планували сімʼю, адекватною була би зовсім інша поведінка.
Одяг та сумки• 16 сентября 2023
об вас чешут пис-ю когда нужно и все. Я не вижу тут отношений( как ни жаль вас. но отношения єто совсем другое - забота. И не раз в месяц, а посстоянно. Вот честно еслиб пропал мой молодой человек без предупреждения раз яб еще поняла, а если второй раз то чемодан /вокзал . Вы ему- читайте первое предложение

Я Вас не боюся• 16 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Тю, блін. А до чого тоді поради «мудрих жінок», якщо це історія про двох зрадників? Мудрі жінки за замовченням в таке не влазять
Зустрілися, покохали, розійшлися зі своїми партнерами та й щасливі разом. А 4 роки зрад і страждань. На такеееее.
Аноним_Русалка• 16 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ми знаємо один одного 4 роки. Але після першого такого зникання розлучалися на 2 роки з моєї ініціативи. Потім зійшлися і вже 1,5 року разом.
Він зовсім не зникає, час від часу пише, але ні про що та писанина, типу ’як справи?’, іноді на тиждень, було й більш ніж на місяць.
Не знаю, що ви там маєте на увазі про жінок розумних, але з таким залишитися, не є розумний вибір адекватної жінки. Чого він зникає? Погуляти з іншими, чи дружина є, чи запойний? Він взагалі каже, чого така поведінка? Але навіть його пояснення для мене були б ні про що. Просто не пов´язувала б своє життя з такою людиною, навіть у якості коханця. Я себе поважаю, і звикла що мене поважають чоловікі. А ваш пропаденець не поважає вас ні трохи. А балакати , та по вухах їздити чоловіки можуть не гірше за жінок. Він словами своїми вас заспокоює:’ все добре, я ж повернувся, я люблю, я поважаю, я тебе хочу, ти краща....і бла бла бла’.
Аноним_Русалка• 16 сентября 2023
Ответ дляГарнюнька
Он не скорпион?
Мій скорпіон, живемо разом 26 років, нічого не триндить і не зникає)))
Вельшановна• 16 сентября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
В мене також скорпіон, однолюб, як його батько.
Попразендовна• 16 сентября 2023
Ответ дляВельшановна
Мозг выносить? Дуже вимогливий?
Аноним_Русалка• 16 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Хто б сумнівався, що шляєтеся з одружкним і сама не вільна. Самі знаєте, хто ви для нього. Живе з дружиною і все добре, посварилися суне до вас розрядитися.
Попразендовна• 16 сентября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
)))) та вони ж тільки переписку ведуть)
Вельшановна• 16 сентября 2023
Ответ дляПопразендовна
Мозг выносить? Дуже вимогливий?
Нi. Взагалi нiчого не вимагає, нiколи претензiй вiд нього не було, хоч я лiнива дуже.
Аноним_Русалка• 16 сентября 2023
Ответ дляПопразендовна
Мозг выносить? Дуже вимогливий?
Хто вам сказав, що саме скорпіони неадеквати?) Як по мені то самий россудливий знак. І погоджуюсь з постом вище, це люди однолюби. Мій чоловік мовчун спокійний, то він більш мене заспокоює, а я конченний рак. Ось раки , то мозгоштурм. Я роками вчуся стримувати себе, щоб поводитися адекватно і розсудливо. Мене бісило раніше його спокій. Тепер ні. Заздрю витримці скорпіонів. Я рак, є ще два раки між родичами, мамамія, всі придурки))) І чоловік, батько, дочка і син скорпіони. Які вони всі спокійні, стримані. Ну як казати простими словами:’ с.али вони на всіх і вся, крім рідних’
Аноним_Русалка• 16 сентября 2023
Ответ дляПопразендовна
)))) та вони ж тільки переписку ведуть)
Ну я,не побачила ніде, що вони не зустрічаються, як він з´являється на горізонті. Та і що то за відночини 4 роки на відстані?
Небоброїдка• 16 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Да он не дебил и всё прекрасно понимает, ему просто пофиг. Неадекватно молчать и это все кушать.