Я Головна• 16 сентября 2023

Дівчата, допоможіть розібратись, будь ласка. УЗД.

Можливо тут є гінекологи чи жінки хто стикався з такою ситуацією, бо хвилююсь. Тиждень тому була на УЗД у свого лікаря, все добре, серцебиття, ембріон, все відповідає 8 тижні + 4 дні. Минув тиждень я потрапила в іншу клініку, до іншого лікаря з іншим апаратом. По УЗД вона сказала також все добре, серцебиття є ( чому ходила через тиждень на УЗД, вже якось писала тут тему, бо попередня була завмерла і хотіла перевірити чи все добре). Так от, по УЗД все добре сьогодні, прийшла додому і захотіла звірити висновок тиждень тому і теперішній. Дивлюсь, а там КТР всього лиш за тиждень виріс на 1мм. Тобто він був 18, а став 19,1мм. Як таке може бути? Фото прикріплюю. У лікаря вже не було як спитати, мені він сказав що по УЗД все ок, термін 9 тижнів + 4 дні але сам поід відповідає 8 тижням + 4 дні, короче я нічого вже не пойму. Мене дійсно заспокоїло що є серцебиття але я не розумію як плід за тиждень виріс всього на 1мм. Я звісно сподіваюсь що це похибка апарату узд, тому що він був якийсь старіший чим той де я роблю завжди, але блін, ну як так може бути 😔 до наступного узд 2 тижні, як тепер жити з цією думкою що щось може бути не так. Це ж не норма що він виріс так мало. Поясніть мені хтось чи це ок взагалі і чи може таке бути
ХикориДикори• 16 сентября 2023
а на скільки він мав вирости?

Кукарачка• 16 сентября 2023
может хватит шататься по узи?
автор Я Головна • 16 сентября 2023
Ответ дляКукарачка
может хватит шататься по узи?
Ясно, дуже допомогли, дякую
ТочноБудет• 16 сентября 2023
Ребёнок растёт, развивается, успокойтесь. Плюс разные узисты и аппаратура может давать разный результат. Например, конец беременности. Ну как бы уже трудно ошибиться, да? Но вместо 3300 на узи родился 3900. Это вам не 1см разницы....
автор Я Головна • 16 сентября 2023
Ответ дляХикориДикори
а на скільки він мав вирости?
Я точно не знайшла цієї інформації, але памʼятаю що минулий раз мені лікар казав що кожного дня він має збільшуватись наче на 1мм. Тобто якщо він був 18 то через 7 днів як мінімум 25мм має бути. Тому і не розумію все ок чи ні
ТочноБудет• 16 сентября 2023
Ответ дляЯ Головна
Если бы все дети развивались по норме, то все и рождались бы одинаковые. А не один 2.5 кг, а другой 4 кг на одном и том же сроке
Кукарачка• 16 сентября 2023
Ответ дляТочноБудет
ошибиться как раз можно без проблем
узи ж не меряет вес))
оно рассчитывает вес по каким-то своим формулам исходя из каких-то там размеров. тут скорее чтоб совпало тяжело, а не ошибиться

автор Я Головна • 16 сентября 2023
Ответ дляТочноБудет
Ну я теж думаю за похибку самого апарату, вони з різні і можуть вимірювати по різному. Просто хотіла заспокоїтись і запитати, можливо в когось таке було і точно знає. Бо якщо це реально то не розумію як за 7 днів лише на 1мм збільшився
Яйцеголовая• 16 сентября 2023
Авторе, я розумію ваше хвилювання, зважаючи на попередній досвід. Алк я би більше орієнтувалася на самопочуття. Ви впевнені, що минулого разу ктр був рівно 18, а не 17,5 наприклад, яке округлили до 18? Крім того, різні лікарі та різні апарати. Не накручуйте себе, будь ласка. Все відповідає нормі у вашому випадку, а зайві нервування справді не ідуть на користь ні вам, ні манюні.
Привіт з ботойбіччя• 16 сентября 2023
Разные аппараты узи и разные узистки , успокойтесь у вас все ок
Кава з адреналіном• 16 сентября 2023
Різні апарати. І людський фактор. Навіть один і той самий узист на різних апаратах різне наміряє. Тай на тому самому може бути похибка
автор Я Головна • 16 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Зрозуміла вас. Як раз на своє самопочуття і звертала увагу. Бо груди перестали боліти і токсикоз відійшов тому і сходила на УЗД, серцебиття побачила мене це заспокоїло. Чомусь вирішила звірити ці висновки, то краще б не лізла і не звіряла)
Варена цибуля• 16 сентября 2023
Ответ дляЯ Головна
Не шукайте проблем,де їх немає. Як би було так,як Ви собі уявляєте,то вся в діти народжувались з однаковою вагою і зростом. Але чомусь на 40 тижні вагітності, дитина може народитись з вагою 2.5 кг., А може й 5.5 чи більше.
Бешене сарі• 16 сентября 2023
не корисно так часто бігати на узд
автор Я Головна • 16 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
не корисно так часто бігати на узд
Це ніяк не доведено. Я навіть створювала ту тему недавно стосовно того як часто можна робити УЗД, то деякі жінки писали що вони за всю вагітність робили 17-20 разів. А є жінки в яких таку проблеми що потрібно кожного тижня відслідковувати по УЗД
Яйцеголовая• 16 сентября 2023
Ответ дляЯ Головна
Ну ви ж не можете всю вагітність блювати прямо на болючі груди) токсикоз взагалі може бути хвилями, його може і не бути, тільки на нього я би не орієнтувалася. Тим паче, у вас нема ні гострого болю, ні виділень. Дотримайтеся вже тут два тижні до дванадцяти і видихнете спокійно після скринінгу. А поки постарайтеся відволіктися гарненько, щоб не заважати ні собі ні малечі. Бажаю, щоб у вас все-все було гарно!
Бешене сарі• 17 сентября 2023
Ответ дляЯ Головна
моя подружка робила на 5 тижні та викидень був((
автор Я Головна • 17 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Дякую, дуже стараюсь, сама собі тільки що говорю, що змінити я нічого не можу, або я приймаю ситуацію і спокійно живу 2 тижні або живу в страху, другий варіант мені не подобається, тому буду дотримуватись першого
автор Я Головна • 17 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
Ну це не свідчить що саме від УЗД стався викидень. В інтернеті купа статей що УЗД не шкодить і не може через нього бути викидень чи завмерла, я читала багато літератури про це. Мені минулий раз теж зробили УЗД сказали 6 тижнів і 1 день а через пару днів завмерла, але я знаю що це через поломки і як би я тоді не робила УЗД всеодно б нічого не змінилося.

Заикальница• 17 сентября 2023
Маю кісту яєчника, ходила на 3 УЗД, різні апарати і різні розміри кісти. Причому зразу на 1 см. А ви до 1 мм придираєтесь. Заспокойтесь, наберіться позитиву, гарних думок і відпустіть цей 1 мм. Легкої вагітності і пологів!
Chamomylla• 18 сентября 2023
Разные аппараты дают такое расхождение. Вы когда шли к другому врачу должны были показать предыдущее заключение УЗИ для сравнения, и неболо бы у вас сомнений.
Не переживайте
автор Я Головна • 18 сентября 2023
Ответ дляChamomylla
Не переживайте
Я вже зрозуміла це, дякую. Чомусь не подумала взяти з собою виписку попередню, бо йшла аби подивитись чи є серцебиття і не думала навіть нічого звіряти, якщо сердечко бʼється значить все добре і малюк росте. То вже дома чомусь полізла, зараз вже заспокоїлась, через 2 тижні піду до свого лікаря і тоді вже будемо звіряти)