Гуляю босоніж• 18 сентября 2023
Дещо неприємне запитання: коли Ви змирились з тим, що
не зможете досягнути більшого, аніж є у Вас? Що Ви не можете стрибнути Вище, Ваш максимум досягнутий, але Ви мріяли жити іншим життям, мати більше можливостей.
Чи вдалось Вам прийняти реальність, як вона є?
Про «ніколи не здавайся» відомо всім, але зазвичай реальність далека від лозунгів
Гуляю босоніж
• 18 сентября 2023
Ответ дляДайте подуться
Считаю что можно все изменить всегда пока жив и есть здоровье. Но конечно нужно напрячь пятую точку!
Буває, що обставини не дають цього зробити.
Наприклад, коли від твоїх рішень залежить ще чиїсь життя (літніх батьків, малих дітей). І ти повинен бути саме тут, саме в такій ситуації, бо того вимагають обставини.
Почемучечка• 18 сентября 2023
Ответ дляПосле 18
через жо
потому что в данном случае как раз через жо
вы ни юмора, ни сарказма не улавливаете
Я так и поняла😂😂
Гуляю босоніж
• 18 сентября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Я не смирилась, я просто не думала, жила жила, а после 38 оказывается, модно иметь больше, жить лучше...а не течь по течению, как мои родители, бабушки,
Дуже добре, що Вам вдалось пересилити себе та розірвати це коло
бибизяна• 18 сентября 2023
Ответ длянаКоблучках
Вам 90 лет, что вы собрались смириться? Возможностей множество, было бы желание
Золотые слова: БЫЛО БЫ ЖЕЛАНИЕ!
Гуляю босоніж
• 18 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Мені 40, досягла багато, але ще все попереду. Зараз стільки можливостей, світ інтернету, вивчення мов, курсів. Я безкоштовно прохожу курси в Гарварді ( онлайн). Як це змиритися? Ви що?????????
Всім би Вашу енергію, мотивацію 👍
Цікаво, як Вам вдалось записатись на ці онлайн курси ?
Лгин• 18 сентября 2023
Ответ длябибизяна
Не достигла…не знаю… нет … но уже нет …))))
Начните думать и говорить о том, чего хочется по-настоящему. Появятся и силы, и возможности.
Выбирать страх это прозябать, а не жить.
Хочу заработатывать 20
Но имею 8-9
И что, зону комфорта менять не буду, уже попробовала, хватит, уволилась и без денег была. Ищу подработки и возможности,их нет
Но имею 8-9
Лгин• 18 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Научите, я гребусь ничего не могу придумать, в нете продавать очень слабо
Уборка у меня одна есть хватит
Как можно заработать
Уборка у меня одна есть хватит
Как можно заработать
Гуляю босоніж
• 18 сентября 2023
Ответ дляКоплю на груди
В 38, почти 39 даже не могу собрать на лечение и корм для больного кота. Кот - это всё,что у меня есть за это время. Стучалась во все двери, билась во все стены, работать пошла сразу после школы,хотя и во есть, каким-то чудесным образом связывала жизнь с теми, кто брал у меня деньги за жильё и откладывал себе, ел мою еду и я была нужна рядом только ради выгоды. Не знаю, как с этим смириться. Последние месяцы бывает ночами вою. Была красивой, стала некрасивой мягко говоря за 10лет. Живу в нищете в забитом селе на окраине. Я видела свою жизнь не так,сложилось на 180°иначе, ужасно, как с этим смириться. Да невозможно с этим смириться.
Співчуваю… Ви звертались до волонтерів місцевих організацій? Є небайдужі люди, які допоможуть з коштами на лікування!
Сяду на шию, дорого!• 18 сентября 2023
Навіть думки такої не було (41 рік)
Є купа планів, є думки, як їх втілити.
Був період, коли мрій не було, це були дуже чорні дні мого життя. Але я виносила нову мрію.
Зараз розробляю плани по досягненню. Все реально, складно, але цікаво. Бо вирішила втретє за життя радикально змінити напрямок діяльності.
У мене ще років 20-30 активних наміряно.
Коли зупиняюся, починаю хворіти і ставати сама собі немила.
Є купа планів, є думки, як їх втілити.
Я_не_аноним_100%• 18 сентября 2023
Я не дуже розумію термін ’змиритись’, але розумію термін ’прийняти’. Прийняти реальність, подивитись на ситуацію об´єктивно. Наприклад, коли людина втрачає якусь важливу для активного життя фізичну функцію, у неї є лише 2 варіанти - або прийняти свої фізичні обмеження і жити далі з урахуванням цих обмежень, або головою вниз з 9-го поверху. Більшість людей приймає свою нову реальність і намагається пристосовуватись до неї. Тут важливо розуміти, це я можу, а це я не можу. Але те, що я не можу, не повинно заважати мені жити. Тому шукаємо доступні напрямки розвитку, з урахуванням фізичних обмежень.
Так і з максимумом досягнутого. Якщо спробував різні варіанти в одному напрямку і нічого не вийшло, можливо варто озирнутись по сторонам і знайти для себе інші напрямки для розвитку. Я так це сприймаю. Бо поняття ’змиритись’ для мене, це наче поставити на собі хрест.
Гуляю босоніж
• 18 сентября 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Моей сестре 38. в 34 она оказалась в самом низу и постепенно пошла вверх (уехала в польшу). За 4 года она прошла длинный путь- сейчас у нее разговорный польский, образование польское( хотя и самое простое), карта побыта на три года ( оформляла сама), сьемное жилье вместо хостела на 6 человек в комнате, и планы на жизнь. Свою кошку тоже забрала, кстати, живут душа в душу. Планирует там оставаться.
Период депресии нужно прожить, а потом постепенно карабкаться вверх, ставя себе цели. Не отчаивайтесь- везде можно приложить себя и что- то на выходе получить.
Такі ситуації вибивають землю з-під ніг. І дійсно сильні люди можуть вирватись, змінити це
Аноним с кешбеком• 18 сентября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Вы не поняли, мне не было плохо, мне было хорошо, не было трудно изменить, просто посмотрела в другом направлении, вообще не напрягаясь захотелось попробовать что-то новое, увидеть, до этого была счастлива
Leeloo_aloha• 18 сентября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Приспати старого кота, щоб не мучилась тваринка. Зібрати чемодан і поїхати в Німеччину, Норвегю, Ірландію...
Лежить і молиться бідний: боже поможи мені, поможи... А бог думає, ну як я тобі поможу, ти хоч би встав і купив лотерейний квиток.
Зараз є прекрасна можливість, треба підняти зад і поїхати і змінити своє оточення і життя.
А по темі. Розвиток, курси, навчання, вдосконалення, карєра... А морковка все далі... А ти все біжиш. І не в грошах щастя і не в їх кількості, а в гармонії і чесності з самим собою.
ПешитеБесАшипок• 18 сентября 2023
В 36 лет. До этого возраста ещё пыталась ’прыгнуть выше головы’.
Я таке знаю• 18 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
А как их можно пройти?)
Шпондєр• 18 сентября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Так і є. Багато обмежень, кордонів, які ми самі собі ставимо - у нас в голові. Але не завжди вдається змінити своє відношення до ситуації. Потрібно спочатку міняти себе, а це дуже не легко, коли ти все життя був отакий, а тут потрібно пересилити себе та докорінно змінитись, перевернути свій погляд на світ на 360 градусів
Вибачте, не можу стриматись, але поворот на 360 градусів - це опинитись в тій же точці
Грушки-яблочки• 18 сентября 2023
я в Европу сьездила, посмотрела как они живут и поняла, что дохрена достигла
фрау Гітта• 18 сентября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Что с котом? Какая болезнь?
Шпондєр• 18 сентября 2023
Допомагає змістити фокус уваги з певних показників, досягнутих\недосягнутих цілей на сам шлях і процес життя. Це не означає що треба забити і плисти за течією, а що краще і здоровіше для психіки фокусуватись на конкретних речах, які я роблю для покращення свого життя кожного дня, можливо і не уявляючи чітко, до чого конкретно ці речі приведуть.
Рекомендую погуглити вислів ’В самурая нема цілі, ж тільки шлях’, і пороздумувати на цю тему. Мені це допомогло прийняти себе, свої нездобутки і загалом жити стало легше.
Напланетянка• 18 сентября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
якщо ви перевернете світ на 360 градусів - то не зрушите нікуди, опинитесь у тому ж самому місці)) З математикою у вас явні проблеми )))
ПодругаМужа• 18 сентября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Так а чего в селе живете ? Вас там цепями приковали? Неее это банальная лень
Миссис Буркул• 18 сентября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
тогда это ваше осознанное желание, причем здесь смирение?
мы всегда делаем свой выбор.
Я знаю, что все мои ограничения только в моей голове. И мой потолок так же.
мы всегда делаем свой выбор.
Коплю на груди• 18 сентября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Себе в 45 зможете приспати? Більше не напишу,бо заблокують
Коплю на груди• 18 сентября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Что с котом? Какая болезнь?
Нет диагноза четыре месяца. Из почти идеальных показателей либо МКБ, либо ХПН.
Незнакомлюся• 18 сентября 2023
2,5 роки потратила на вивчення однієї справи і думала вона мені буде приносити гроші. Не вийшло(
Просто втомилась і видохлась(
Маю основну роботу просто пливу по течії
Просто втомилась і видохлась(
Голена блондинка• 18 сентября 2023
Ответ дляЗайченя
Я уже задолбалась к чему-то стремиться, поэтому больше по течению, если что-то попадется по пути ухвачусь
Наверное на сегодняшний день это наилучший вариант ❤️
Ёшки_Матрёшки• 18 сентября 2023
Аналогично п.1.
Считаю что при тех исходных данных, которые образовались от войны - я сейчас в достаточно неплохом положении. Нет тревожности и антидипрессантов горстями.
Потеряла многое. Но крыша над головой есть(хоть и чужая), финансовая подушка есть чтобы не бежать на любую работу.
Дальше видно будет. Сейчас онли здоровье и реабилитация.
Начальник Анонимов• 18 сентября 2023
Берегу свои нервы и не думаю о таком. Верю в судьбу-как есть, так и принимаю.
Мудрецыха мира• 18 сентября 2023
Ответ дляЛгин
Сделайте сбор, а что за корм
Спробуйте звернутись до Хатіко.UA
Принаймні зможуть допомогти вам зробити збір