Шукаю стакан• 18 сентября 2023

Батьки расисти і мій наречений індус

Вітаю. Не індус , а латиноамериканець. Він не сильно чорний, він трішки темніший за мене. А батьки називають його індусом , негром, бо кажуть що їм вони всі одинакові, що він не білий. Як бути, вони привикнуть? Що казати їм?
автор Шукаю стакан • 18 сентября 2023
Ответ дляНу ниче се
Это Ваша тема, где Вы должны были приехать в Украину знакомить своего жениха с папой.
Ні, не моя

Я на хвилинку• 18 сентября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Как вы задолбали уже троллить

То из села переехала за рубеж и хочу знать про Майдан, то нареченый индус

Реально тупо
из села про майдан, то шибанутая советчица, человек явно с диагнозом, создает вечно тупые тему и ноет, что ее пресследуют
Я на хвилинку• 18 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Ну ви індусом назвали людину з латинської Америки. Ви йому це говорили? Цікаво як би він поставився до цього порівняння.
Если история реальна, то автор тоже расистка на самом деле
автор Шукаю стакан • 18 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
а вас как туда занесло?
В гості до нього приїхала , зараз в Коста Ріці. Познайомилась в ЕС
автор Шукаю стакан • 18 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
То не я назвала а батьки
из_под_тишка• 18 сентября 2023
А где афроамериканец делся?
автор Шукаю стакан • 18 сентября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Чому? Пояснить?
жижифреймут• 18 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
может он индеец?
Сосиска_Втесте• 18 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
І як там в коста ріці?)

Жена брата Админа• 18 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Сказали зроблять вигляд що незнають внуків. Будемо жити взагалі в інший країні
А мне сегодня моя 16 летняя дочь сказала, что никогда не будет рожать, я даже не расстроилась
автор Шукаю стакан • 18 сентября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
І як там в коста ріці?)
Тропіки, волого дуже і спекотно, грощі дуже гарні
Купи слона• 18 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
То не я назвала а батьки
Ну в мене мама не просто расистка, а для неї в принципі всі нації крім українців не такі. Свого хлопця канадця попередила що мама така, ніколи не була закордоном і всі їй не такі.
Ну познайомляться, то не все йому з її бухтіння розповідатиму та і все.
Не люблю натовп• 18 сентября 2023
Скажіть, що він циган англомовний
Котики-муркотики• 18 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Та не автор назвала, а ее родители. Первое предложение темы.
постою_послушаю• 18 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Автор же написала, что это родителям все индусы кто не наш.
Жена брата Админа• 18 сентября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Обычно их чурки называют или нерусские
Полуничка• 18 сентября 2023
Он Світоліна за Мемфісом заміжня і нічого, все добре)Дитинка вже є
Я на хвилинку• 18 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Чому? Пояснить?
потому что вы его сами так назвали, в цитату хоть бы взяли слова своих родителей, а так, вам шо индус, шо не индус - одно и тоже.
автор Шукаю стакан • 18 сентября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Ваши домыслы, имеете право, што ш

ГендиреХтор• 18 сентября 2023
Автор, а где планируете жить вместе, в коста рике или в ес?
автор Шукаю стакан • 18 сентября 2023
Ответ дляГендиреХтор
О ні, тільки не Коста. В ЕС , я не витримую цього клімату, так тут жінки поголовно в джинсах ходять , а мені в трусах жарко і ліпне все до тіла
ГендиреХтор• 18 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
А в якій країні ес якщо не секрет?
автор Шукаю стакан • 18 сентября 2023
Ответ дляГендиреХтор
А в якій країні ес якщо не секрет?
Люксембург
Рожки-да-ножки• 18 сентября 2023
Дівчата, кому ще потрібно взаміж, всі їдемо до люксембургу. Я перша займаю чергу.
Рожки-да-ножки• 18 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Люксембург
Автор, слухайте своє серце та уважно дивіться на хлопця, а не батьків. Вам з ним жити, головне щоб людиною був хорошою та вас поважав і любив.
Радостина• 18 сентября 2023
Щось я запуталась.

Латинець (це з Італії, чи що?), зараз мешкає у Коста-Ріка чи у Делі.

При будь- якому з цих розкладів він європеоїд.
автор Шукаю стакан • 18 сентября 2023
Ответ дляРадостина
Щось я запуталась.

З Італії то італієць. Латинець то з Латинської Америки або центральна Америка
постою_послушаю• 18 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Вы не поняли юмора.
Пес Патрон• 18 сентября 2023
Хуже индусов никого не
Буеее.. лицемеры и мерзкие
автор Шукаю стакан • 18 сентября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Вы не поняли юмора.
Та я тут серьезно вроді питаю, проблема в мене , а ви шуточки