Сало не люблю• 19 сентября 2023
У кого получилось начать жизнь с 0?
Что вас к этому подтолкнуло? Как изменилась ваша жизнь?
Неновая почта• 19 сентября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Действительно, никаких факторов не появилось в 2022.
У вас вони тільки в 2022 році зʼявилися?)
Сало не люблю
• 19 сентября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
При чем тут это? Тема о другом
Жинси на дитину• 19 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Чтобы начать с нуля в новой стране -да. До этого как-то жилось нормально
Неновая почта• 19 сентября 2023
Ответ дляСало не люблю
При чем тут это? Тема о другом
Розкажіть нам про що тема, ми із задоволенням дізнаємося
Алекс-1022• 19 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Ну к примеру развод, новая профессия, новый город и тд.
Неновая почта• 19 сентября 2023
Ответ дляАлекс-1022
А ми дурненькі щось не зрозуміли що ви маєте на увазі
Оле Лукойе• 19 сентября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
24.02.22 жизнь изменилась )
Да так, что земля из-под ног ушла
Сало не люблю
• 19 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Про момент, когда человек решил изменить координально свою жизнь
Ось я зараз намагаюся почати будувати своє життя з 0. По ’щасливому випадку подарувала ’ шахраям цим літом 80000 грн. Це все, що в мене було. Тепер розлучаюсь з чоловіком. Відчуття, ніби мене знову відкинуло на років 15 назад. Дивно, але я не засмучена. Повернулася жити до бабусі, бо більше не маю де. Маю двох чудових синів, працюю, і думаю...та ні, впевнена, що все буде добре. Бо будь-який фініш, то по суті, новий старт.
Галя-краля• 19 сентября 2023
Ответ дляСало не люблю
Як? Координально?
Нехай щастить• 19 сентября 2023
Да, три раза.
Первый в 17 лет, когда поступила учиться и переехала из маленького городка в огромный город. Новая жизнь, без родителей, друзей и вообще каких либо знакомых в незнакомом месте.
Второй, после развода, когда нужно было собирать себя по кусочкам и жить дальше.
Третий, сейчас, в другой стране, всё заново...
Библиотекарь• 19 сентября 2023
Ответ дляVaselyna
Може не моя справа, але як так вийшло з грошами? З чоловіком розлучаєтесь з цієї причини чи іншої?
olgabaluta• 19 сентября 2023
Начинала несколько раз. Что подтолкнуло? То, что нужно было как-то жить дальше. Но я вообще люблю перемены, в моей жизни - ничто не константа.
Я Головна• 19 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Начинать жизнь с 0 в 40+?. Да. Только в этом. А у вас они три раза в год?
Ответ дляБиблиотекарь
Ой, з грошима , взагалі, сама не розумію як так вийшло. Знайома скинула сайт, де можна було заробляти на відсотках, вклавши свої гроші. Спочатку все працювало, я отримувала прибуток. А потім все: всі сторінки , контакти заблоковано. Це була така шахрайська схема, де з початку тобі дають деякий час заробляти, ти розслабляєшся, думаєш, що все ок. А потім ти не можеш забрати ні свої вкладені, ні зароблені гроші. Але нема кого звинувачувати окрім себе. Поліція розвела руками. Я просто змирилась з цим. Навіщо себе картати думками, якщо вже нічого не зміниш. З чоловіком може б і не розлучалась, але я вже просто втомилася вирішувати і робити все сама. Бо його гроші - то його, а мої- то мої. Але продукти, оплата навчання дітей, їх одяг, дозвілля - то все маю оплачувати я, бо це типу, мої забаганки( гарний одяг дітям чи похід в кафе). І коли я запропонувала розділити ці витрати на двох він не погодився. Сказав, подавай на аліменти, от скільки суд присудить, стільки й матимеш. А я й подумала, а нащо мені такий чоловік та приклад, як батько, моїм синам. Вони дорослі (6 і 18) і чудово все розуміють. Яка мені буде різниця: з ним чи без. І ось, при останній зустрічі, він мені видав фразу:’ я хочу жити тільки для себе’. Ну знач удачі йому. Нехай живе для себе, а я буду жити з дітьми. Шкода 18 років переведеного спільного життя.
Любительница• 19 сентября 2023
Мы с семьёй сейчас, по сути, живём с нуля. Бросили дом и всё нажитое имущество, умотали за 800 км. от дома в Киев с 7 тыс. гривен за душой, у мужа новая работа, я родила второго ребёнка и ушла в декрет. В общем у нас, действительно, изменилось всё кардинально. Но, ничего, радуемся, что живы, что есть детки, а там глядишь и снова наживём, что потеряли.
Библиотекарь• 19 сентября 2023
Ответ дляVaselyna
Дякую, що поділились досвідом. Шкода, що так вийшло. Але, якщо була б фінансова підтримка чоловіка, може ви б так і не встрягли з грошима. Бо ви шукали шляхи. Але ви сильна і прийняли вольове рішення про розлучення. Я вас гарно розумію, бо з чоловіком така ж сама ситуація. Живемо окремо саме з такої ж причини. Тільки в мене дитина 4р. І також для сина не хочу такого прикладу. До його появи йому не жалко було на мене грошей, а потім все змінилося. Навіть зараз кожну нопійку кліщами витягую. І це огидно. Мабуть все діло в почуттях. Платять, поки люблять. Любові нема-нема грошей. Ну і мої великі сподівання на все життя були марними. Все ж таки, як кажуть-баби дури. Грубо, але нажаль так.
Ответ дляБиблиотекарь
Знаєте, моїй мамі по життю якось не щастило з чоловіками, і дивлячись на неї, я завжди мріяла про міцну родину з одним чоловіком на все життя. Багато чого терпіла та пробачала. Але не варто було, бо він того не цінував, а вважав як за звичне. Мама моя , в 50 років зустріла чоловіка, який реально - чоловік. На нього можна покластися у будь-якому питанні, він вирішить будь-які проблеми, і якщо щось не може сам, то завжди знайде того, хто може. В цьому році вони одружилися. І на весілля, замість обручки, він подарував їй авто. Тому не варто зациклюватися на комусь одному, жити в дискомфорті та руйнувати себе , як людину, через це. Мені 36, і я вірю, що я ще зустріну людину, яка буде мене цінувати та поважати, а не витирати об мене ноги та плювати в душу. Ми всі заслуговуємо кращого, і якщо нас щось гнобить, то знач потрібно це змінювати. Особливо коли є діти. Їм потрібна щаслива і здорова мама
Библиотекарь• 19 сентября 2023
Ответ дляVaselyna
Амінь! Приклад вашої мами залишає надію. Бо чесно кажучі, я вже не вірила, що зустріну саме чоловіка, а не подобіє. Мені 37. Вирощу дитину, а там побачимо. Бо зараз настрою на любов взагалі немає. Але є настрій пахати і заробляти. Діти-найсильніший мотиватор.
Милота• 19 сентября 2023
Ответ дляСало не люблю
При чем тут это? Тема о другом
В смысле о другом? Война все обнулила. Без вариантов.
Алекс-1022• 19 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Так чего душните?