Несемо світло разом• 19 сентября 2023
Можна змінити оператора домашнього інтернету без майстра?
Чи можливо перейти до іншого оператора домашнього інтернету не впускаючи працівника безпосередньо всередину домівки?
Щоб він висмикнув мій шнур із одного ящика у під´їзді і увіткнув в інший. Чи все ж таки він повинен і в комп´ютері моєму щось налаштувати?
Коханозадовільна• 19 сентября 2023
может стоять и у двери. К работнику должен придти смс- код от поставщика услуг
Коханозадовільна• 19 сентября 2023
внутри квартиры есть телефоная ’розетка ’.
можете сами воткнуть
Мексиканочка• 19 сентября 2023
По-разному может быть. Узнавайте у провайдера, к которому подключаетесь.
Несемо світло разом
• 19 сентября 2023
Ответ дляAlex-f3d2
Можете, если са́ми, а, так нет, кабель и настро1ки у каждого разный
під словом кабель я мала на увазі патч корд
Несемо світло разом
• 19 сентября 2023
Ответ дляAlex-f3d2
Суть не шнурі, це як дитину робить, матка ж є матка, але жінки різні, так в них і кобеля, кожен тягне свій
дякую