Марфа Українівна• 19 сентября 2023

Посоветуйте литературу, кручей по уборке и организации пространства в доме.

Кроме системы Flylady, это знаю.
Моська-слон• 19 сентября 2023
Не знаю, что за система, но где-то услышала/вычитала, что в день нужно выкидывать одну вещь из дома. Начала с 1 сентября, надеюсь к новому году разгребусь. Пока ничего не покупаю для организации вещей, потом виднее будет😂

Та прям багіня• 19 сентября 2023
Марі Кондо.
Свого часу флайледі та кондо в парі мені дуже допомогли змінити ставлення і до прибирання і до організації
Ангел-предохранитель• 19 сентября 2023
Я просто дивлюся в ютубе aurikatariina
КоролеВешна• 19 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я просто дивлюся в ютубе aurikatariina
Це там де вона срачі за чужими людьми розгрібає? То хардрок, мені таке не можна дивитися, хіба що тре поблювати🤣
Ангел-предохранитель• 19 сентября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Нее. Там у неї ще добра сітуація. Я дивилася інших профклінерів. То важко. А це приємно. Тем паче я знаю англійську. Люблю ії слухати. Вчуся легкости в прибиранні і до речі багато чого вивчила. Що і як прибирати. Дуже корисно. Мама в шоке від мене. Що така гарна господиня стала