Тантрический кекс• 19 сентября 2023

Кошенята без мами-кішки

Привіт, дівчата!

Так склалося, що в сарайчику біля мого дому невідома кішка народила кошенят. Схоже, перший час кішка навідувалася до них вночі. Вдень - ніколи. А далі перестала, та й стало холодно, і ми забрали їх в дім. Їм був приблизно тижень. Очі тільки відкрилися. Я купила спеціальну суміш для вигодовування кошенят (уявляєте, і таке в світі буває!), годуємо їх зі шприця або пляшечки.

Але от питання. Як кошенята навчаться певних базових котячих речей? наприклад, вилизуватись? в нормальному перебігу подій, їх же мама кицька вилизує постійно, і вони повторюють потім. потім, мама кицька показує, що ходить в туалет і закопує за собою .
чи це все - на рівні генетичної пам"яті?

хто був в подібній ситуації, розкажіть, якими кошенята виросли без догляду мами кицьки?
неДоПриличий• 19 сентября 2023
Пошукайте в місцевих групах у волонтерів маму, домовтесь про опіку над кошенятками
интайм_не_предлагать• 19 сентября 2023
Зачем вы влазите в естественный ход вещей. Если вы их взяли себе, вы и должны или оставить их у себя или пристроить куда-то к людям.
Эт вернячОк• 19 сентября 2023
У них все на рівні інстинктів. Ну а В лоток ходити не кішка вчить, а люди
автор Тантрический кекс • 19 сентября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
я збираюся їх прилаштувати, коли хоча б їсти з тарілки навчаться.
питання не про це
Ответ дляЭт вернячОк
а те, що вони ямку собі копають, перед тим, як в туалет сходити, і закопують потім, то це також інстинкт?
Ответ дляинтайм_не_предлагать
а що я мала робити? залишити їх замерзнути?
Эт вернячОк• 19 сентября 2023
Ответ дляТантрический кекс
Так
интайм_не_предлагать• 19 сентября 2023
Ответ дляТантрический кекс
На улице полно котов, кто-то выживает, кто-то нет. Они так и живут.
Нагайна• 19 сентября 2023
Вылизывать будут себя сами.
Сейчас важно делать им массаж живота, хоть немножко, для пищеварения.
Обязательно содержать в тепле. Заверните бутылку с горячеватой водой в тряпку и подкладывайте в коробку.
На лоток надо учить. Бумажку с их мочой подождите туда. Видите, что начинает беспокоиться, грести лапками, садите на горшок. Все как с детьми)))
Треба ось так• 19 сентября 2023
Конечно, мама учит. И охотиться, и опасности избегать и еще куче разных вещей. У них не все инстинкты врожденные. Если планируете раздать людям, чтобы в доме жили, это не так важно, а если на улицу выпустить - ну там выбора не будет, либо научиться самим, либо не выжить.
Нагайна• 19 сентября 2023
Автор! Респект за ЧЕЛОВЕЧНЫЙ поступок!
Дрібка щастя• 19 сентября 2023
Автор не хвилюйтесь, у них усе закладено на генному рівні, навчите тільки на горщик ходить, мишей вони і сами навчаться ловити.
Несу пургу• 19 сентября 2023
Нам чужа кішка яка прибігає красти їжу у моїх котів(коти вуличні, годую надворі) минулого року принесла ледве-ледве почавших ходити киценят і покинула, била їх коли бігли за нею, так і залишилися вони.То спочатку не вміли нічого а потім потихеньку і митися почали і ямки копати.Видно це у них в крові, навчаться самі.
Кундалина• 19 сентября 2023
Вони навчаться всьому самі, моя кішка три роки тому, покинула кошенят, та пішла з дому і після того не повернулася, кошенята були ще зовсім маленькі, та тільки почали відкривати оченята. Я як і Ви годувала їх спеціальною сумішшю для вигодовування кошенят, обтерала їх вологим рушником, щоб було схоже, що їх миє мама кішка, минув рік і вони всьому природньому навчилися самі.
Ответ дляКундалина
про рушник я не подумала, гарна ідея, дякую!
я їх, вибачте за деталі, підмиваю час від часу, бо вони ж запісюються і закакуються.
взагалі малі
Ответ дляНесу пургу
бувають же такі ’матері’
дякую, дівчата! :)
Кундалина• 19 сентября 2023
Ответ дляТантрический кекс
взагалі малі
Я теж своїх кошенят підмивала, коли вони пісяли, та какали, в цьому немає нічого такого, хто ж їм крім людини допоможе, якщо матінка кицька їх малими покинула. Головне щоб вони росли🥰
Ответ дляКундалина
це точно! :)
Всюди влазю• 19 сентября 2023
Ответ дляТантрический кекс
питання не про це
Дяка вам за це!
Куда ж без меня• 19 сентября 2023
Ответ дляТантрический кекс
не переживайте. это на уровне инстинктов. главное пристроить в хорошие руки потом.
Куда ж без меня• 19 сентября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
на улице полно людей и тоже идти по принципу кто то выживает, а кто то нет. зачем скорую вызывать. природный отбор...