Коренная киевлянка• 19 сентября 2023
У кого діти навчаються в 4 класі, програма НУШ
Дуже цікаво, як у Ваших дітей проходять уроки музичного мистецтва? Тому що з мистецтва в класі моєї дитини лише назва у щоденнику…
Діти співають про Лариску-сосиску, роблять руханки, дивлячись ютуб (яка розрахована максимум на учнів першого класу).
На скільки я памʼятаю ми у свій час у школі вивчали (поверхнево, але вивчали) біографії композиторів, якими творами вони прославились, нам включали музичні твори композиторів. Вчили ноти, що таке скріпічний ключ. Цікаво, це зараз така програма чи викладач не допрацьовує ?
Зажуженная Жужжа• 19 сентября 2023
Слава богу что нет , вообще не понимаю зачем она в школе . Кто хочет идет в музыкальную школу .
Деловитая• 19 сентября 2023
Я помню мы пели песни,записывали их в тетрадь. Еще было сальфеджио, нот никто не знал, учитель злилась))
дамаАмстердама• 19 сентября 2023
Чего уже только не приплетут к Нушу.
Мы в школе пластинки слушали на музыке. Дочка песни пела. Сын как раз на нуше и учил каких-то композиторов. Правда детям оно не нужно было. Никто не слушал (дистанционка была)
Деловитая• 19 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Чего уже только не приплетут к Нушу.
Пластинки, точно. Мы Высоцкого слушали
Деловитая• 19 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
В этом году нет такого предмета. Ну и хорошо.
4 класс
Как это нет? Мистецтво есть и в 6кл
Фісташкова кава• 19 сентября 2023
Ндаа. Недокладывает, недовешивает вам знаний учитель. Нужно же что-то делать, решайте этот вопрос с родителями, поднимайте вопрос с общественностью. Какая сосиска, если биография Амадея не выучена
После шести ни-ни• 19 сентября 2023
Ответ дляДеловитая
Как это нет? Мистецтво есть и в 6кл
Да. Наша учительница отменила этот предмет. 😂. Не знаю как такое возможно, но его слава богу нет. Зато каждый день по 5 уроков.
Чекаю завтра• 19 сентября 2023
Ну в нас було нуднувато, але так як ви вважаєте, що потрібно композиторів вчити, то ваш викладач не допрацьовує) в нас не було веселих пісень та руханок
Коренная киевлянка
• 20 сентября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ок. Тоді взагалі навіщо цей урок у школі? Навіщо витрачати на нього час?
ПлакалаВАвто• 20 сентября 2023
Співають пісні. Ми композиторів вчили в 7-8 класі. Точно не в молодшій школі
ДаЗдраПерма• 20 сентября 2023
Зачем этим детям знать композиторов и их произведения? Им вообще ничего не надо знать, кроме английского и арифметики. Так что гимн и лариска-сосиска это уже венец творенья))
дамаАмстердама• 20 сентября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Отдыхают от математики
Коренная киевлянка
• 20 сентября 2023
Ответ дляtatasta
У нас у підручнику немає Лариски - сосиски
Наші співали на тому уроці Гімн, сьогодні - Їхав козак.
А в нас немає підручників з цього предмету
Муууумие• 20 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Чего уже только не приплетут к Нушу.
Плохо. Дети должны расти всесторонне образованными
Гарантую неперелевки• 20 сентября 2023
В програмі НУШ немає такого предмета. Є просто мистецтво, це інтегрований курс музичного та образотворчого. І підручник один на цей предмет, в ньому завдання і по малюванню, і щось про музику.
От тільки справа в тому, що в школі вчителі музики і образотворчого - це різні люди.
В молодшій школі в сина вела цей предмет класна керівничка. Вона людина творча, ноти знає, малювати теж вміє, тому якось було більш-менш.
А в 5, 6 класі веде предмет вчителька малювання, то вони тільки малюють, хоч би яку пісню за рік вивчили, чи хоч послухали щось на уроці. Мій син краще б співав, малювати не дуже любить.
personality• 20 сентября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Не витрачайте 🤷♀️. У нас фіз-ра, мистецтво і праця(технології по нуш) не йдуть у залік. Я так розумію що можна не ходити.
Злива інформації• 20 сентября 2023
Я вчитель четвертого класу за програмою НУШ.
Це інтегрований курс. У методичних рекомендаціях немає нічого про вивчення творчості композиторів. Але я під час малювання дітей постійно вмикаю класичну музику.
P.s. вас дійсно бентежило це питання о першій годині ночі?
Перловая Кашка• 20 сентября 2023
Композиторов изучают уже в классе 7-8, вы слишком многого хотите)
Пи Пи Пилюля• 20 сентября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Вчитель теж потрібно родину годувати.
Коренная киевлянка
• 20 сентября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Дякую, що відповіли. Воно мене бентежить вже третій рік, так як діти практично з першого класу навчались онлайн (карантин., війна). Зробимо скидку на перший клас, там дійсно може бути доречною Лариска з її сосискою та Черепаха-АХА.
Я була присутня вдома під час уроків та чула і бачила, що проводили на них.
Музичне мистецтво та образотворче в нас розмежоване. Це два окремі урокі і ведуть їх два різні вчителі.
За ці роки нічого, окрім прослуховування пісеньок з ютуба, корисного не було.
Діти у цьому році вийшли на навчання очно і ситуація та сама. Запитувала в дитини, каже, що нічого не змінилось.
Мона Лиза• 20 сентября 2023
1-й класс Інтелект. Вчителька вже розказала про Моцарта та діти (ну і батьки) один його музичний твір послухали. Онлайн.
Сумчатая кошка• 20 сентября 2023
Вчитель вивчає з дітьми мирову класику. Вивчають композиторів та що таке ноти.
Дніпро