Скажений гудзик• 20 сентября 2023

Можна ли сменить имя ребёнку до года?

Кто сталкивался, как долго эта процедура.
Записывали в загсе
Магиня• 20 сентября 2023
https://www.unian.net/russianworld/v-rf-roditeli-r...
автор Скажений гудзик • 20 сентября 2023
Ответ дляМагиня
До чого ця інфа?
МамОмужа• 20 сентября 2023
Змінюють ім’я собі і в дорослому віці. Зв’яжіться з РАГСом — Вам конкретно розкажуть.
Пацака-задирака• 20 сентября 2023
Щи сталося ? Навіщо змінювати ?
Э-велин@• 20 сентября 2023
Можно поменять, в ЗАГСе вам подробно расскажут
Алина-1240• 20 сентября 2023
Да хоть и в 50 лет,оно недорого
Ответ дляЭ-велин@
Зараз наберу
Ответ дляПацака-задирака
Щи сталося ? Навіщо змінювати ?
Назвали дочку іменем яке мені більш подобалося.
А чоловіку більш інше.
Пройшло вже 2 тижня, а я бачу, він не називає її по імені, взагалі.
Anastejwa• 20 сентября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
А чоловіку більш інше.
Нічого звикне, дайте йому час) Частіше самі називайте по імені, щоб він чув. Вигадайте (в ідеалі разом) різні похідні від цього імені, зменшувально-пестливі, щоб і йому подобалось.

У нас так було. Довго не могли визначитись з іменем, Перший тиждень взагалі ніяк не називали, тільки ’зайчик, сонечко тощо’. В результаті назвали тим, яке більше мені подобалось. Чоловік ніяк не міг переступити бар’єр і почати її називати по імені.
Але з часом в нього це минуло)) Знайшли варіанти цього імені, які і йому подобаються.
Не гарячкуйте. Вам подобається ім’я? Вже зробили свідоцтво? Ну навіщо переступати тепер через себе і йти на поводу у чоловіка.
DElenka_• 20 сентября 2023
Так а чоловік що каже? Він хоче змінювати ім´я? Чи це Ваша ідея?
Ответ дляDElenka_
Нічого не каже.
Каже все ок.
Він хотів Емілію.
А мені якось не підходило їй.
Хоча імя саме гарне.
Зійшлися на іншому.а тепер бачу, що він просто не називає її по імені.
Мене дуже це засмучує.
І я себе вже накрутила (гормони 😅)
DElenka_• 20 сентября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Нічого не каже.
Каже все ок.
Він хотів Емілію.
А мені якось не підходило їй.
Хоча імя саме гарне.
Мене дуже це засмучує.
І я себе вже накрутила (гормони 😅)
Так я про те й питаю. Ви впевнені, що як зміните, він буде її називати на ім´я? Є люди, які в принципі не звертаються до інших на ім´я. Вас він як називає?
Бо може Ви не про те думаєте?
ЧукИГеки• 20 сентября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
А чоловіку більш інше.
Господи, я дитину на ім´я взагалі років до 3х не називала. Та й зараз часто Зайця, Киця. Не робіть драму.