Коко На Страже• 20 сентября 2023
Вам би сподобався такий подарунок?
Потрібно символічно привітати колегу з минулим днем народження( зазвичай ми не дуже вітаємо одна одну , може бути коробка цукерок та квіти сезонні з саду ). Думаю купити такий набір горішків. Як би ви віднеслися?
Результат:
вже голосів:
228 (90.48%)
Мені було б приємно
24 (9.52%)
Якась дурня , краще цукерки
БальзаковскийВозраст• 20 сентября 2023
Сподобався, але я малознайомій людині таке б не подарувала, а то може бути алергія. На цукерки звісно теж може бути, але на горіхи частіше і цукерки більш звикнувши. Якщо таке виявиться, то на вас можуть наговорити, що ви знали і спеціально такий подарунок обрала, а головне репутація. Якщо подаруєте цукерки, то це буде потенційно безпечніший вибір
БальзаковскийВозраст• 20 сентября 2023
Ответ дляКаллипсо
Это лучше, чем банальные конфеты
Это может оказаться опаснее
Ацетилсалициловая кислота• 20 сентября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ваш коментар це жлобство очолює)
Ваш плювок попереду всіх коментарів
Позорище ))
Ответ дляНагайна
Почему жлобство? Купить готовое нормально, а собрать своими руками жлобство? Откуда у вас это в голове? Или вы продаете уже упакованные орехи?
Так
Я продаю товар вже запакований з конвеєра
Ответ дляПекельнi Борошна
Зібрати набір по смаку самій - жлобство. А заплатити людині за це щоб отримати так само, зібраний набір - то круто. Залізна логіка
Жлобство
Ви ті руки коли мили ?
Де терли ними ?
Чи лизали
Жлобство
Вже сто гривень краще дати людині
Ви ті руки коли мили ?
Де терли ними ?
Чи лизали
Жлобство
Вже сто гривень краще дати людині
Безпорадна Кроко• 20 сентября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ваш плювок попереду всіх коментарів
Позорище ))
Ваша програма- мінімум виконана на сьогодні?
Бачу_майбутнє• 20 сентября 2023
Мне бы не понравилось, так как я не люблю орехи. Но это исключение из правил. Но поздравление бы меня порадовало, а орехи у меня кому есть)