Такі кардигани ще в "моді"? Як вам?
Девальвация• 20 сентября 2023
Ніяк. Такі моделі потім стають як тряпочки бо витягуються і деформуються. Така в´язка гарна до першої стірки, далі викинути і все
Шукаю трусики• 20 сентября 2023
Я б носила
Обожнюю таке
Доповню комент, в мене 2 - так, трохи витяглись
Ношу тільки на роботі в холод
Обожнюю таке
Ношу тільки на роботі в холод
175см55кг19лет (она)• 20 сентября 2023
В моді ж вже оті з маленькими пуговичками як для старих дів.
Лика-прилипка• 20 сентября 2023
Дочь сегодня такой купила. Неважно в моде или нет, ей нравится, ей идёт. И вы носите, если вам в нем тепло, уютно и вам он нравится