А_мій_самий_самий• 20 сентября 2023

Як його бляха схуднути?

Я зла і засмучена.
У 2021 році схудла на 20кг, важила 72-73кг. Було наче непогано, вага «встала» хоча я продовжувала робити усе як і до того.
Як повномасштабне вторгнення почалося, сиділи у сестри в селі, набрала трохи. Оце вже півтора роки 78кг і ніяк, ну ніяк не можу скинути. У своїх вологих мріях можу замахнутися -20кг, але і десять мене влаштовує.
Я не хочу сидіти голодна, мені фізично погано, я не хочу дохнуть на заняттях, не хочу колоти оту Саксенду.
Чому не можна харчуватися здорово, просто займатися пілатесом 3 рази на тиждень, робити масаж, гуляти свої 7-10км на день і стрункішати? Ну наче ж це сприятливі умови
Бяки-козяки• 20 сентября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Потому что пока набирается немного,то не очень заметно . Я была вообще тощей лет в 20, при росте 169 см весила 47 кг. После 25 стала набирать вес и обратила внимание только когда уже 70 кг было. Потому что при 65 кг я ещё выглядела норм и пофиг было .
Наверное я как-то по другому попровляюсь.. + 2 кг и штаны не застегиваются...

автор А_мій_самий_самий • 20 сентября 2023
Ответ дляNo problems
Гипотиреоз?
Проблемы с микробиомом?
Шо то?
графиняВишенка• 20 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Коли?
В обід нам привозять їжу на замовлення, там порція 350гр,
на сніданок каша з мʼясом і овочами, тарілка в мене спеціально маленька,
на вечерю рол типу шаурма, чи салат і мʼясо чи взагалі склянка кефіру замість вечері
Ви це все порахуйте за день, думаю калорій дофіга
Ответ дляграфиняВишенка
Та я ж схудла на 20кг на такому харчуванні і з такою ж активністю
графиняВишенка• 20 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
´Скільки років тому назад?
Ответ дляграфиняВишенка
´Скільки років тому назад?
Наприкінці 2021 року
Хата на мати• 20 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Коли?
От до речі про кефір і взагалі молочку, особисто мені вона дає підвищення цукор і стоп зниження ваги. Не знаю чому так. Я вже просто собі всі продукти записую як воно йде. Ну це більше не для дієти, а від діабету. Наприклад червоний буряк дає такий колосальний скачок, що я в шоці, ніколи не могла подумати. І кисломолочка також немало дає.
графиняВишенка• 20 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Наприкінці 2021 року
Ну ви ж не помолоділи, метаболізм в сплячці, треба його розганяти тепер, гугліть
Капитошечка• 20 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Всегда хотела спросить, но как-то неудобно, чтоб не обидеть...
Ладно 2 - 5 кг, но 20-ть..неужели не замечали, что попровляетесь? В зеркало ж смотритесь каждый день...и вещи наверное приходится большего размера покупать...почему не начинаете худеть сразу...зачем ждать когда наберётся 10 - 15 - 20 килограмм?
Я набирала 4 года 10 кг , худела и опять набирала. а потом за год войны +5 , только начала худеть - ногу подвернула , три месяца не ходила + 3 кг. Итого 77. Пара пара пам! Мне 48

Бяки-козяки• 20 сентября 2023
Ответ дляХата на мати
Я вам годинами можу розказувати. Як не справлялася сама й пішла в Слов´янську клініку, типу до професіоналів. Скинула 10 кг, після закінчення терапії повернулося 15 і жиром. Як мені не могли підібрати дозу гормону для щитоподібної залози і я все росла. Роками я ходила від ендокринолога до ендокринолога і чомусь безуспішно.
Коли інсулінорезисьентність ти можеш їсти нічого і все одно жиріти.
Вже зараз, виїхавши від війни, попала до непоганого діабетолога і з ним потроху маю результат. І за оземпік він мені казав, але ціна якась тупо захмарна і страховою не покривається.
Когда есть заболевания это понятно... Я имела в виду другое, когда человек здоров, поправляется, но ничего не предпринимает, чтоб похудеть, пока не наберётся уже очень много...
Капитошечка• 20 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Так новые можно купить))
Гарантую неперелевки• 20 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
У меня даже при наборе 20 кг не было такого,что прям торчит живот,я просто вся крупная становилась.
Хата на мати• 20 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Не мають вагів, не хочуть змінювати харчування. Мені також спочатку було дуже складно на ІГ, я їм всього двічі в день, о 7 і о 14. Ну це експериментально, от скоро три місяці так, попаду до лікаря, здам аналізи, подивимося.
То я до чого, десь тижні два було тяжко, ввечері хотілося їсти. Потім я навчилася робити порції об´ємними і не калорійними. То вже не ходжу як голодний вовк. Просто почекати трохи треба, доки організм звикне.
Бяки-козяки• 20 сентября 2023
Ответ дляКапитошечка
Ну, Вы худели, просто снова набирали, но потом снова худели...
Может я не правильно написала вопрос..имела в виду тех, кто ничего не делает, пока не будет + 10 и т.д.
Мне 43, но если набираю лишних пару кг, то уже замечаю и устраиваю разгрузочные дни, и это не так тяжело, и уходит вес легче...
Бяки-козяки• 20 сентября 2023
Ответ дляКапитошечка
Так новые можно купить))
Можно))) но потом же сложнее худеть и дольше.
Бяки-козяки• 20 сентября 2023
Ответ дляХата на мати
Вы молодец, пусть у Вас всё получится!
Лепешечка• 20 сентября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
на ньому весь Голівуд худне. але він працює тільки поки його приймаєш. далі треба просто менше жерти
За Голівуд не знаю, але мені норм орлістат допомогає.
No problems• 20 сентября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
А что такое микробиом ?
Население бактерий в кишечнике
Если преобладают плохие, то могут быть сбои в весе
Есть там бактерии, которые почти всю еду превращают в глюкозу и дают лишний вес, даже если человек на ПП, вот их нужно сбалансировать, но блин это не просто
Ответ дляNo problems
Население бактерий в кишечнике
Ок, так зрозуміліше

Marmu• 21 сентября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Я поправилась на 3 кг і змінила 2 розміри брюк. Ви по одягу не бачите?
Все до блиску• 21 сентября 2023
Ответ дляХата на мати
А ціна оземпіка яка?
Мені б він саме то, маю діабет 2 типу. На вуглеводи й не дивлюся, плюс ІГ. Вага під 100 і майже не йде вниз. Скільки буде, якщо я ще й їсти буду - не уявляю. Підбираємо препарати, але поки що цукор високий і вага дуже поволі йде вниз.
У меня после любого ужина выше 10.
Сегодня вечером было 5,5 (обеда не было вообще)ну думаю хоть поужинаю, ага щазз, каша рисовая как мой кулак, 1 крабовая палочка, чайная ложка авокадо и пол огурчика …. Метформин выписали пролонгированный 500, пью как положено и все равно 10…. Завтра Боряха муха и ужина не будет…
Заметила, что так скачет только если ужинаю, а если после четырех нини, тогда норм с тем же рационом.
Долго держалась без таблеток с преддиабетом, лет десять, но после войны набрала много и это тоже еще, зараз 75 то дуже забагато… думаю може їсти зовсім перестати, хочаб три дні нехай підшлункова відпочине, я так робила раніше два рази, тяжко в перший день тільки, то треба цитрамона купити та гідазепаму, бо той голод по мізках бʼє дуже, голова трещить й страшно аж до паніки… потім виходила тиждень на 500 калоріях і ніяких таблеток не треба було.
Хата на мати• 21 сентября 2023
Ответ дляВсе до блиску
У меня после любого ужина выше 10.
Рис очень плохая идея. И картошка. Читайте о гликемический индексах. Я сейчас ем рыбу ( ненавидела раньше, но привыкла), мясо нежирное всякое, даже свинину ( буженину к примеру), нормально, не гонит сахар. И да, обедайте конечно. Без обеда к вечеру хочется есть.
После еды сахар всегда повышается. Я по 10 раз измеряла, пока поняла, что есть, что не есть.
Тяжкий это труд.
Хата на мати• 21 сентября 2023
Ще можу порадити додаток. Туди записуєш заміри цукру, вагу. В платній версії ще якісь прибамбаси є, але я безкоштовною користуюся. Вже навіть і рот не розтуляється жерти на ніч, коли бачиш хоч малесенький, але постійний прогрес. В мене Діабетес М додаток, але їх купа різних.
Баба_Воля• 21 сентября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Побічних від нього багато.