Федорино Горе• 21 сентября 2023
Меню на 9 місяців
дівчата, привіт!
не судіть строго не встигаю готувати для маля 9 міс. Тому у нас гв+ баночки гербер, хіпп і т п
так, маю ще обовʼязки тому так. шукаю поради в інеті і там на 9 місяців якесь супер меню я його не витягну
порадьте як ви годували/готуєте на протязі дня дитинку. щось просте , дуже дякую
Аноним_1857• 21 сентября 2023
овощной суп перемолотый,каша, паровая котлета, вареное мясо, творог, какое тут надо спецменю?
Уходя дверю не хлопать• 21 сентября 2023
На обід суп з мясом чи борщ.
В баночках не бачу нічого поганого. Але якщо вже є зубки привчайте їсти кусочками. Каші можна з загального столу. Овочі різні на пару.
Огірок потерти на крупну тертку, кабачкові млинці.
Федорино Горе
• 21 сентября 2023
В дитини 2 зуби передні, чи зможе вона жувати парові котлети, і щось натерте. боюсь щоб не подавилась
парові котлети, овочевий суп… для мене це не легко
моє доросле меню - картопля варена, лапша + з фаршем ( по флотські), млинці з творогом
Ответ дляФедорино Горе
Вам важко 1 картоплину, півморквинки, цибулю, броколі зварити?
Федорино Горе
• 21 сентября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Где-то в таком +/- возрасте перевела дочку на общий стол и не было проблем с готовкой))
Я просто убрала соль и использовала только специи)) И готовила без зажарки
взагалі не додаю солі)) в дорослу їжу теж
тут проблеми немає хоч)
Федорино Горе
• 21 сентября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
мені здається це не смачно їй буде(
так як я зварю - таке д з банки смачне, я все пробую. мені норм
але і дорого( розумію
Ответ дляФедорино Горе
Діти жують яснами дуже гарно. Ви шкодите дитині тими пюре. Дитині можна творог, варену картоплю, будь-які овочі. Овочі давати можна сирі, якщо ви самі такі їсте. В чому проблема відрізати огірок або перець? Є кус-кус, який запарюється за 5 хвилин,тобто не потрібно варити. Фрукти можна будь-які. Потушкуйте один раз м´ясо і можна його давати два дні.
Ответ дляФедорино Горе
мені здається це не смачно їй буде(
але і дорого( розумію
Це смачно. Не псуйте дитині смакові рецептори.
Ответ дляФедорино Горе
тут проблеми немає хоч)
Тогда нет проблем))
Но я сразу кусочками прикорм давала. Поэтому переход был быстрым.
Пробуйте вводить кусочки постепенно, если вы на пюре. Тогда можно будет перейти ребенку на общий стол и не надо будет голову ломать с отдельной готовкой
Федорино Горе
• 21 сентября 2023
Ответ дляNadine23
Якщо ви зараз не можете нормально годувати, то як ви збираєтеся після року це робити? Скільки зараз прийомів їжі у дитини?
Як прийдеться(
плюс мінус 3 рази
Сиреневая цапля• 21 сентября 2023
В это время уже приучала к кусочкам. Просто зубы поздно вылезли, так бы и раньше учила. Сажали к общему столу, ребёнку интересно было таскать из тарелок. На это время ели только полезное: овощи на пару, котлеты. Так и кормила.
Меню такое примерно:
Утро: каша без молока
Перекус: персик или яблочко
Обед: котлеты или тефтели с овощным пюре
Перекус: банан или батончик Гербер
Ужин: молочна каша Гербер
В течение дня ещё снеки могут быть
После года уже стол разнообразный: и супы, и макароны, и пельмени домашние, и сырники
Меню такое примерно:
Утро: каша без молока
Перекус: персик или яблочко
Перекус: банан или батончик Гербер
Ужин: молочна каша Гербер
В течение дня ещё снеки могут быть
Федорино Горе
• 21 сентября 2023
Ответ дляNadine23
Це неправильно. У такому віці повинно бути два прийоми їжі. Ви це все казали вашому педіатру?
в сенсі плюс 2?
вона питає що ввела в раціон, то відповіла
про кількість прийомів не питала😩
Ответ дляФедорино Горе
в сенсі плюс 2?
про кількість прийомів не питала😩
Ні. Тільки два прийоми їжі. Не три,не чотири, без перекусів. До року ви знайомите лише дитину з їжею. Ваша задача показати,що є різні смаки і текстури. Основне харчування дитини до року то ГВ або суміш. З 10 місяців вже три прийоми їжі. А після року три основні прийоми їжі та два перекуси. Вступіть в групи по прикорму у ФБ і читайте там.
Кондуктор трамвая• 21 сентября 2023
Готувала пюрешки чи суп-пюре в мультіварці. Закидувала овочи на режим Суп здається, йшли в бассейн чи на прогулянку. Приходила додому, в блендер, бзззз і вуаля. Готовий обід і дитині, і мені.
Можна також додати шматочки м´яска, якщо вже ввели.
Федорино Горе
• 21 сентября 2023
Ответ дляNadine23
Дякую
хтось може легко готувати і розбиратись в тому всьому. Я дуже досвічена людина але з готовкою це проблема. Я в дорослим не люблю готувати але мушу.
Читати не зможу, воно мені як на китайській написано. Це дуже важко. Вам напевно це в кайф то ж не судіть строго
Кондуктор трамвая• 21 сентября 2023
Ответ дляNadine23
Нащо ті пюре? У мене дитині 9 місяців. Ви вже повинні їсти шматочки. Нічого такого супер не готую, теж що і собі тільки не солене. Вчора, наприклад, вечеря була: макарони, огірок та курка. Сьогодні зранку сніданок: вівсяна каша, курка, яблуко.
Ні, рідко в кого зуби є жувати ті шматочки в 9 місяці. Рано дуже
Кондуктор трамвая• 21 сентября 2023
Ответ дляNadine23
Діти жують яснами.
і давляться, і блюють, бо нічого прожувати не можуть... бачили таке.
Ответ дляФедорино Горе
Дякую
Не треба нічого такого видумувати. Звичайна їжа. На гарніри: картопля,макарони, гречка, рис,вівсянка. Це все дуже швидко готується. Почніть хоч фрукти та овочі давати.
Федорино Горе
• 21 сентября 2023
Ответ дляNadine23
фрукти є в раціоні - всі фрукти даю через ніблер ( яблуко, нектарин, банан, диню, ..)
Сунуся в чужі справи• 21 сентября 2023
Ответ дляNadine23
Когда моей было мес. 9, я начала давать ей мясо-овощные пюре с кусочками. Правда, в магазине был небольшой выбор этих пюре. Да и по вкусу они мне не очень нравились
Клептоманка• 21 сентября 2023
Давайте то, что себе варите. Только варите не вредное и все. Если не может жевать еще, перемалывайте.
Федорино Горе
• 21 сентября 2023
дівчата, всім дякую
пішла в неті купувати кастрюлю, бо не повірите в мене три😂 мені не вистачить на цю готовку.
дякую🧡 ви найкращі
Ермолайчик• 21 сентября 2023
Зранку каша, потім кисломолочна покупна, обід - суп з м’ясом різного типу. Полудник - фруктове пюре, вечеря - каша, на ніч - суміш. Звичайно були перекуси під час моїх прийомів їжі - типу печиво, яйце, банан…