Ms. Искренность• 21 сентября 2023
Публікують відгуки в Гугл чи ще ні?
Може, хто знає, відгуки в Гугл вже публікуються? Бо знаю, що з початку повномасштабної війни були обмеження і відгуки, фото, рейтинги не публікувалися. Чи відновили цю опцію?
Ms. Искренность
• 21 сентября 2023
Ответ дляВинник
Я недавно писала и он опубликовался
дякую) Можливо, Ви знаєте, коли виходиш зі свого акаунта і хочеш подивитися відгуки, де залишала, то мій воно також має відображати? Бо не бачу свій відгук.
Винник• 21 сентября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Только что проверила-вижу с другого аккаунта
Бутербродница• 21 сентября 2023
Нові компанії не можна вносити на карту.
Нові відгуки інколи бачу на старих закладах.