Смурфетта• 21 сентября 2023
Девочки хелп! ШКОЛА! КАК РЕШИТЬ?
Брюнетка в Мармеладе• 21 сентября 2023
Перша фраза складається з двох суджень, одне істинне, інше - хибне.
В першому припущенні прораховуєте варіант перше істинне, друге хибне, в другому припущенні - навпаки
Брюнетка в Мармеладе• 21 сентября 2023
Ответ дляСмурфетта
Да. Такое задали!
Це було не питання, а твердження :)))))
Смурфетта
• 21 сентября 2023
Ответ дляSoteria
Оля 1, Маша 2, Поліна 3, Ніна -4
I менi! Яка логика?
А я кумедна• 21 сентября 2023
там где-то опечатка судя по всему, должно хоть где-то быть указано 3 место, а его провтыкали
Брюнетка в Мармеладе• 21 сентября 2023
Ответ дляА я кумедна
Ні., там все правильно. ІІІ місце за залишковим принципом визначається
тянитолкайка• 21 сентября 2023
Ніяк. Не треба за дитину розв´язувати. Якщо дитина не зрозуміла, це знак для вчителя, що вчитель не допрацьовує і не достатньо пояснює
А я кумедна• 21 сентября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
все бы ничего. но на 2 место претендуют 3 суждения, а два из них должно быть истинны. так же не бывает)
Запасная спина• 21 сентября 2023
На вопросы мыла там отвечают на дз, сейчас здесь сюда бубочку прицепят бедного
Сало не люблю• 21 сентября 2023
Ответ дляА я кумедна
Нет, на втором только Маша
В перших двох рядках дублюється твердження, що Оля 1. Починаємо з цього. Припускаємо, що в першому рядку правильна відповідь Поліна 2. Тоді Оля не може бути вірною відповіддю. Виходить, що у 2 рядку правильним може бути тільки місце Ніни. Але там написано ІІ, як і біля Поліни. Значить це не вірна логіка.
Отже в першому і другому рядку вірне твердження- Оля 1.
Значить а ні Поліна, а ні Ніна не другі.
Виходить, що в третьому рядку Маша ІІ це правильне твердження, тоді Поліна не 4. Залишається- Поліна 3, і Ніна в залишку 4.
Брюнетка в Мармеладе• 21 сентября 2023
Ответ дляА я кумедна
Ні
Смурфетта
• 21 сентября 2023
Ответ длятянитолкайка
Як вчителька може пояснити якщо з 7 урокiв лишение 1або2 через постiйнi тривоги!
А робити треба як хотите!
Хоч би вiдео з поясненням прислали.
А робити треба як хотите!
Хоч би вiдео з поясненням прислали.
Сало не люблю• 21 сентября 2023
Ответ дляСмурфетта
А робити треба як хотите!
Хоч би вiдео з поясненням прислали.
А робити треба як хотите!
Хоч би вiдео з поясненням прислали.
Никогда не видела необходимости пояснений таких заданий. Ребенок или доходит до этого сам, или нет еще достаточного уровня развития и дойдет позже, или не дойдет никогда, или так и будет решать все по алгоритму. Выбирайте, что подходит вам.
Ответ дляСало не люблю
Не погоджуюсь, інколи треба дати поштовх і показати як саме такого типу задачі розв´язуються, а далі вже мозок буде працювати. Не завжди вірним є спосіб кинути посеред річки і або випливе, або ні. :)
тянитолкайка• 21 сентября 2023
Ответ дляСмурфетта
А робити треба як хотите!
Хоч би вiдео з поясненням прислали.
А робити треба як хотите!
Хоч би вiдео з поясненням прислали.
Так попросіть відео. Якщо всі батьки за дітей зроблять, звідки вона буде знати, що потрібно відео?
Малинка• 21 сентября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Теория
Перепрошую, це який клас? Я школу закінчила з золотою медаллю, лікар за фахом, але щось не дуже зрозуміла цю задачу. Мені здається, що в моє школярство такого не було 🤷♀️ чи то я в школі таке рішила, а зараз туплю
Тирамісу на терасі• 21 сентября 2023
Ответ дляМалинка
6 клас підручник з логіки