миссДавеча• 21 сентября 2023
Якщо жінка успішна, однак дуже погана хазяйка, то сім´ї не буде?
Ви дійсно вважаєте, що недостатньо бути успішним в професії для добрих стосунків зі своїм чоловіком, а потрібно неодмінно: готувати йому, піклуватися про нього, прибирати побут, брати на себе всі обов´язки щодо дітей? Мій чоловік на мене постійно ображається, бо я останні 8 років не готую на всіх щодня, а лише тоді коли є час. Дитині готую щодня, звісно. Це зумовлено його позицією: чоловіки не повинні готувати. Він досяг посади у сфері судової гілки, щодня працює допізна, ходить на хобі, рибалку, коли хоче. Вдома ніколи не прибирає і не готує. Але постійно обурюється, що я це не роблю. А я вирішила, раз я працюю на рівні з тобою друже, і ти мені не готуєш ніколи, то чому я повинна тебе обслуговувати? Відносини зайшли в нікуди, він тримає свою позицію, що жінка має вести побут, це її місія. Інколи чую від працюючих жінок, що вони щось випікають, щоб порадувати сім"ю, а я не хочу йому нічого робити. В мене немає сил прибирати, бо я важко працюю щоб заробити свої 4 тисячі щодня, гроші не падають з неба, а дістаються важкою інтелектуальною працею. Невже чоловікам потрібні лише гарні хазяйки?
Бла бла бла• 21 сентября 2023
Я хорошая хозяйка, готовлю, пеку и прочее, НО я не работаю. Мой муж, как и Ваш, любит уют, вкусную еду, поэтому мы оба приняли решение, что я увольняюсь с работы. Он обеспечивает семью, я готовлю всякие вкусняхи.
Правда занимаемся детьми мы вместе, и по воскресеньям готовит он, у меня выходной.
Творческий типаж• 21 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Шо попало. Уборка и готовка стоят не миллионы. Я так понимаю, что ни Вы не хотите о нём заботиться, ни он о Вас. Приплели успешность к чему то.
Люди работают оба - это основной корень проблемы.
Это ж вы с утра и до ночи на форуме.
Я не представляю, когда вы успеваете заботиться о детях, которых у вас двое.
Поэтому вам не понять автора
Это ж вы с утра и до ночи на форуме.
Поэтому вам не понять автора
Творческий типаж• 21 сентября 2023
Ответ дляSo_so
)))))
Женщина 40+, у которой жизнь построена вокруг обсуждения чужих семей на форуме - совсем не смешно
Леді Душка• 21 сентября 2023
Мы с мужем работаем наравне, так что и дома оба работаем почти одинаково, иногда оба устаем и ничего дома не делаем, кушаем покупное, а уборка, когда силы появятся
Пліснявілий сир• 21 сентября 2023
Двоє таких дорослих і розумних, а побут так і не налагодили. Не обов’язково робити все самій. Ви ж фундамент будинку самі собі не заливаєте? Чому не можна найняти помічницю по господарству замість склок «хто кому що винен» і жити без страждань?
Кили и Манджаро• 21 сентября 2023
Ответ длямиссДавеча
Ми успішні, бо дуже серйозні інтелектуальні професії, але дохід не мільйони. В ньоги 63 тис і в мене десь 60-70 тис на місяць. Бюджет роздільний, він не дає грошей, я ледь витягую свої витрати по роботі, одяг продукти, гуртки. Одяг змушена купляти якісний, це необхідно для іміджу.
Тогда нафига вам муж , который и в быту помогать не хочет и денег в семью не даёт? Какая от него польза в семье?
Байрактара• 21 сентября 2023
Автор, скажите, а так было всегда? Все 20 лет? Муж трындел, не давал денег и гнал вас к плите?
Как так вышло, что у вас такие разные взгляды на домохозяйство? Возможно, предложите ему, что убирать и готовить будет домработница?
миссДавеча
• 21 сентября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Тому що впускати чужих людей в своє житло щоб все обдивлювались ми не хочемо.
миссДавеча
• 21 сентября 2023
Ответ дляПерша скрипка
А вы во сколько приходите? И ребенок общий?
Оу, уже увидела что общий, а почему вы обеспечиваете полностью ребенка??
Каже, що в нього нема грошей. Рідко дає.
Пліснявілий сир• 21 сентября 2023
Ответ длямиссДавеча
Сподіваюся, ваші порушені стосунки того варті.
Колишня муза• 21 сентября 2023
То людина така гівняна. Хіба ви раніше цього не помічали? Адже така позиція в нього не після шлюбу з´явилася.