миссДавеча• 21 сентября 2023

Якщо жінка успішна, однак дуже погана хазяйка, то сім´ї не буде?

Ви дійсно вважаєте, що недостатньо бути успішним в професії для добрих стосунків зі своїм чоловіком, а потрібно неодмінно: готувати йому, піклуватися про нього, прибирати побут, брати на себе всі обов´язки щодо дітей? Мій чоловік на мене постійно ображається, бо я останні 8 років не готую на всіх щодня, а лише тоді коли є час. Дитині готую щодня, звісно. Це зумовлено його позицією: чоловіки не повинні готувати. Він досяг посади у сфері судової гілки, щодня працює допізна, ходить на хобі, рибалку, коли хоче. Вдома ніколи не прибирає і не готує. Але постійно обурюється, що я це не роблю. А я вирішила, раз я працюю на рівні з тобою друже, і ти мені не готуєш ніколи, то чому я повинна тебе обслуговувати? Відносини зайшли в нікуди, він тримає свою позицію, що жінка має вести побут, це її місія. Інколи чую від працюючих жінок, що вони щось випікають, щоб порадувати сім"ю, а я не хочу йому нічого робити. В мене немає сил прибирати, бо я важко працюю щоб заробити свої 4 тисячі щодня, гроші не падають з неба, а дістаються важкою інтелектуальною працею. Невже чоловікам потрібні лише гарні хазяйки?
Бесбардак• 21 сентября 2023
Огидна в нього позиція як на мене, нечесна, якесь ставлення споживацьке до жінки. Жіноча місія, каже? А про чоловічу не хоче він поговорити?
Це патріархат головного мозку совкового типу, коли жінка мала оцю безоплатну ’другу зміну’. Мабуть в його сім´ї так було. Бідні радянські жінки, думали що то є норма. Але це не так, як і увесь совок загалом. Ми не у ньому живемо, доречі.
Варто нагадати, що чоловічі привілеї такого устрою ще тягнуть за собою і величезну відповідальність, та обов´язки - у патріархальний сім´ї він вирішує всі проблеми, годує сім´ю, і жінка не працює а займається хазяйством і дітьми. А бажання привілеїв без обов´язків - то чисте самодурство.
Запропонуйте йому патріархат у чистому вигляді - ви звільняєтеся, і займаєтеся побутом, а він забезпечує вам той же самий, не гірший рівень життя. Ні? То немає питань.
Можна все робити разом, як ми з чоловіком. Можна, коли ви обоє при грошах - найняти помічницю.

Salsa-24da• 21 сентября 2023
Я думаю, що для стосунків з певним чоловіком потрібні певні якості.
Які саме визначає той самий чоловік.

А загалом успішність і хазяйновитість можуть не мати ніякого значення - буває і таке))
Пешеходик• 21 сентября 2023
Ответ длямиссДавеча
Ми успішні, бо дуже серйозні інтелектуальні професії, але дохід не мільйони. В ньоги 63 тис і в мене десь 60-70 тис на місяць. Бюджет роздільний, він не дає грошей, я ледь витягую свої витрати по роботі, одяг продукти, гуртки. Одяг змушена купляти якісний, це необхідно для іміджу.
Божечку
Та нащо вам таке щастя?
Бадабум• 21 сентября 2023
Непонятно что то. Автор оплачивает быт, продукты все и ребенка содержит. А что оплачивает муж?
viter33• 21 сентября 2023
Ваш чоловік не добру господиню хоче,а самоствердитися
І якщо Ви вирішите ’стати дома біля плити’, щоб щоразу виварювати сніданок-обід-вечерю (за рахунок кар’єри), Вам будуть виділяти ’на все’ 10 тис. грн в міс. Максимум
Не цінують жінок саме за ’домогосподарство’. Цінують в комплексі.
Salsa-24da• 21 сентября 2023
Ответ длямиссДавеча
Боже я не вірю , що на цей сайт завітали судді🤦‍♀️🤣
Мию чакри щоденно• 21 сентября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
В мене вся сім´я така. Бабусі такі були, мама з сестрою теж принеси-подай для своїх чоловіків. І з дитинства надивилася на таке і знала, що в мене так не буде. Хоча мене теж так вчили
А меня своими примерами научили, что я не должна никому угождать и я считаю, что так правильно. Но мужиков по-другому учили))) Мне когда один прямым текстом сказал, что ищет себе хозяйку и она не будет работать, а только дома ´уют создавать´ ... я просто в лицо рассмеялась, встала и ушла. Хотя мужик перспективный. Но блиииин... он же даже женщину не видит, он тупо ищет себе мамку или прислугу.
Salsa-24da• 21 сентября 2023
Ответ длямиссДавеча
Сідайте в поміркуйте, як вам організувати побут, щоб він не виснажував вас обох.
Я думаю, що серйозні і дуже інтелектуальні люди мають щось придумати. 😁
18 мнеУЖЕ• 21 сентября 2023
Я ужасно ленивая хозяйка. 9 дет вообще не работала. Сейчас работаю. Муж стал помогать с готовкой, завтраки почти всегда на нем, бывает готовое закажу, могу по несколько дней не готовить ничего. Когда муж купит/приготовит, когда я. С уборкой, когда есть желание. Семья, ребёнок 10 лет уже. Нет ничего невозможного.
Но да, мой муж считает,что убирать должна только я, бывает повозмущается,что я не готовлю, считает,что я должна следить за его одеждой и т.д... как-то так.

автор миссДавеча • 21 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
А що вершителі правосуддя це не люди? Бачте як
маринабаранова• 21 сентября 2023
Ну, якщо знайде такого собі ’домостроєвца’ - для якого щоб цілий день і варилось, і пеклось, і все прибрано, і з дітьми порядок. Щоб він прийшов - і все йому подавалось - то, звісно, сім’Ї не буде)
Ирина_Б_• 21 сентября 2023
Ответ дляУнция яда
А потом он эту хозяйку будет куском хлеба попрекать.
Тут дело не в борщах, а в том, что автор не дает ему на себе самоутверждаться через бытовой абьюз. За 8 лет уже давно можно было нанять персонал и снять эти вопросы с повестки дня.
ну так она ж работает и автор не написала что ее попрекают, не додумывайте
Мию чакри щоденно• 21 сентября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ну вот откуда у них это? Почему они считают, что за ИХ одеждой должна следить жена? Почему срач делают все, а убирает жена?
Salsa-24da• 21 сентября 2023
Ответ длямиссДавеча
Я думаю, що посада судді передбачає нелегкий шлях, самодисципліну і організованість.
Якщо це вийшло, то грьобаний побут налагодити 100 відсотків вийде.

А по темі, я б не робила, те що мені не приносить задоволення.
Я люблю готувати, наприклад.

Ви ні - це також ок.
Це не означає, що ви погана дружина, або що не варті особистого щастя.
автор миссДавеча • 21 сентября 2023
Ответ дляБадабум
він купляє собі щодня кулінарію, постійно ремонтує машину, купляє собі гарний одяг, сплачує за наше тимчасове житло в іншому місті плюс комунальні. І все.
Свій варік• 21 сентября 2023
Я і хузяйка хєроаєнька, і не досягла нічого, але багато років у шлюбі. Хатніми справами займаємося разом з чоловіком та дітьми
Salsa-24da• 21 сентября 2023
Ответ длямиссДавеча
Ну і ок.
Чим вам не довподоби?
Чи вам подруга сказала, що ви маєте борщі колотити?
Бадабум• 21 сентября 2023
Ответ длямиссДавеча
А дитина тільки ваша?
Скокмоно - стокнуно• 21 сентября 2023
Ответ дляГолубец
Але, автор, ці основоположні питання : побут, кількість дітей, бюджет, прийняття рішень, треба обговорювати ДО шлюбу....
Якби батьки про це розповідали, у багатьом розові окуляри дуже довгий час

ЭмчЭндЭм• 21 сентября 2023
У вас муж бытовой инвалид и обслуга в вашем лице ему необходима. Вот и всё.
Поэтому я замуж больше и не хочу. Не интересуют бытовые иждевенцы. А всё остальное смогу и сама.
автор миссДавеча • 21 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ну і ок.
Чим вам не довподоби?
він дорікає, що я йому не готую. Він приходить о 21 щодня і обурюється.
автор миссДавеча • 21 сентября 2023
Ответ дляБадабум
А дитина тільки ваша?
спільна , 20 років разом.
Голубец• 21 сентября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я і дочці, і сину дуже сильно розповідаю :)
А в свій час я часто цю тему бачила в християнській літературі підготовки до шлюбу. Думаю, що щось подібне і світське є, просто мало хто цікавиться.
So_so• 21 сентября 2023
Шо попало. Уборка и готовка стоят не миллионы. Я так понимаю, что ни Вы не хотите о нём заботиться, ни он о Вас. Приплели успешность к чему то.
ЭмчЭндЭм• 21 сентября 2023
Ответ длямиссДавеча
Мда, мужчина мечта.
Вы ещё не задавались вопросом на кого он тратит деньги и зачем это вам надо?
Перша скрипка• 21 сентября 2023
Зарабатываю как вы примерно, готовлю 2 раза в день простые блюда (вафли/макароны из кабачка, мясо поставить запекаться, яичница, салат) себе и дочке. Мужа у меня нет, но если бы был и помогал в быту - готовила бы конечно на всех. Если бы не помогал, то или пусть бы искал помощницу или шел лесом)
Хотя может потому у меня и нет мужа что принципиальная
Сиджу тихенько• 21 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da

Я люблю готувати, наприклад.

Ви ні - це також ок.
Не все люди, которые организованы на работе, так же организованы в быту. Просто муж зажрался.
Мне интересно, а как оплачиваются детские кружки и потребност
Сиджу тихенько• 21 сентября 2023
Ответ длямиссДавеча
А ребенку?
Перша скрипка• 21 сентября 2023
Ответ длямиссДавеча
А вы во сколько приходите? И ребенок общий?

Оу, уже увидела что общий, а почему вы обеспечиваете полностью ребенка??
Salsa-24da• 21 сентября 2023
Ответ длямиссДавеча
То одружився би з кухаркою))

Я б шукала компроміс.
Час від часу готувала би смачненьке, щоб порадувати, але не на постійній основі
І нагадувала би, що ви працюєте нарівних