Бутерброд з ікрою• 21 сентября 2023
Продуло седалищный нерв
Нужна очень помощь, но без уколов не в коем случае… К врачу сейчас нет возможности обратиться, посоветуйте пожалуйста хоть что то чтоб облегчить ситуацию
Тут как тут• 22 сентября 2023
диклофенак, краще орально.
Вам той нерв не продуло,а защемило. шукайте в інеті вправи на розблокування.
бо як сильно прижме, то будете не тільки уколи, а й, вибачте, г.но ложкою їсти. то страшний біль.
Люблю Украину• 22 сентября 2023
тільки вправи, сама знаю, що це таке. Прям через біль потерпіти, потягнути треба, щоб там спазм зняти. Спину натерти меновазіном можна перед цим, щоб легше було