Налогообложу• 22 сентября 2023

Ребенок -тяжелый инвалид. интернат?

Или оставили бы себе?вопрос чисто теоретический
Подвійна веселка• 22 сентября 2023
Ответ дляПартизанка
В чем противоречие?Потому что политика родов роддомов-за естесственные роды,это природно.Роженица 2-3 дня может мучаться,никого не волнует
Неделе на 39 гинеколог выдала мне направление в отделение патологии беременности на подготовку к родам. В направлении она указала что-то типа ’рассмотреть вариант кесарева’. Но врач акушер-гинеколог в отделении патологии беременности не нашла показаний для кесарева

Бриджит_Фрикандо• 22 сентября 2023
Ответ дляТаракашечка
У меня узистка вес занизила, как потом призналась, говорит - решила что сама родишь...
А мне врач на 500 гр снизил, тоже перед родами. То ли на самом деле они не видят точный вес, но даже по животу было видно, что там не маленький ребенок. В итоге выдавливал. Я просила не давить, мне казалось, что сама справлюсь. Хз, может, ему виднее было.
Залізний занавіс• 22 сентября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Виїзжайте поки є змога. В Україні у таких дітей немає майбутнього . Вибачте , що так пишу категорично, але нашій спільноті ще рости і рости до цивілізованого ставлення до особливих людей. І саме страшне , що державі на них байдуже.
Але я теж частина спільноти, і я можу впливати на неї.
Партизанка• 22 сентября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Вот и слава Богу.Роддом-это пороховая бочка.В любой момент может измениться тактика ведения родов.
ЖенаАйтишнеГа• 22 сентября 2023
Ответ дляГола з конопель
Цікаво, чому ви задаєте це питання. І чому саме мені задали.
Не піддають, бо існує Загальна декларація прав людини. Не піддають, бо це заборонено чинним законодавством. Не піддають, бо мало хто з родин погодився б умертвити власну дитину, якою вона б не була і скільки б сил не вимагала. І етичним, гуманним є допомагати підтримувати максимально високий, наскільки можливо, рівень якості життя.

Людей в ’рослинному’, як ви висловилися, стані, насправді дуже мало. І на сьогодні немає достовірних і етичних методик, щоб визначати, хто має жити, а хто ні. (Країни з дозволеною добровільною евтаназією - окреме питання). Бо тоді треба і стареньких лежачих після інсультів одразу піддавати евтаназії, і людей з деменцією, і всіх, хто втратив ноги/руки, всіх, у кого шизофренія - список можна продовжувати нескінченно.
Значно більша частина людей з важкими порушеннями мають частково збережені функції і певні можливості для розвитку, хоч і малопомітного збоку незалученій людині. Мають можливість відчувати задоволення - наприклад, від їжі, або музики, або м´якого одягу, або прогулянок. То хто має право в них це відібрати?
Чи ви б могли власноруч приймати такі рішення і виконувати такі функції, як евтаназія?
Ніхто з цих людей не винен у їхньому порушенні, як не винні і їхні родини.
Істина лише в тім, що роботу з супроводу людей з порушеннями повинні виконувати фахівці, які пройшли підготовку, розуміють, з чим матимуть справу і роблять цей вибір добровільно.

Зараз у світі поступово впроваджуються чудові схеми підтриманого проживання. Це коли дорослі з порушеннями розвитку живуть самостійно у квартирі чи будинку (а НЕ в інтернаті) з супроводом і допомогою в побуті від соціальних працівників. Така модель дозволяє тим, хто принаймні може сам рухатись, засвоїти базові побутові навички і себе обслуговувати, не зазнаючи принижень чи жорстокості, яка могла б бути в інтернаті.
Щодо декларації з права людини, то ця декларація просто зловтіха над людиною. Згідно цієї деларації людину не можна умертвити і лишити її мук страждання. Хто чув крики , стони , муки онкохворих - той за евтаназію. Хто піклувався за лежачим овочем - той за евтаназію. Мій сусід , старий дід, ветеран ВВВ , одинак пролежав з інсультом 2 суток дома, поки ми не кинулися, що діда не видно і його кіт кричить. Визвали швидку, його забрали. Через 2 дні прийшла племінниця до нього і була в шоці від нашої медицини , бо йому вводили тільки глюкозу. Як сказали по палаті хворі, що діда лікарі приговорили , така собі гуманна евтаназія. Може і дійсно це було гуманніше піти з життя, чим мучатися овочем і мучити інших.
ЖенаАйтишнеГа• 22 сентября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Пішла до сімейної, яку не вибирала та зайшла після стуку в кабінет не вчасно, вони собі паузу на чай каву вирішили зробити. Наговорила мені, що в мене все хрено... І що дитина буде недорозвиненою, а мені скоро народжувати... Наревілася... Добре, що я стояла на обліку в іншого лікаря (приватного) , в іншому місті, вона мене так заспокоювала,я їй дуже вдячна. По аналізам і узі все було ок, але нерви мої і як так... Доречі ота сімейний дитячий лікар наполягала, що аналізи та облік в іншій клініці, а вона не довіряє
Нащо вагітній ходити до сімейного лікаря? І що то за дитячий сімейний лікар? Вагітну наблюдає і робить висновки стосовно вагітності і плода виключно гінеколог.
ЖенаАйтишнеГа• 22 сентября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Я серьёзно... Из поколения в поколение утрачивается способность к естественным родам
Дика дичка, щоб не сказати з матюками. Якщо Ви така фантазерка, то фантазуйте на лавочці.
Котомафия• 22 сентября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
вообще-то и семейный врач тоже, ведет неосложненную беременность. Но к кому ходить - ее право
Таракашечка• 22 сентября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Вот и мне на полкило занизила, но потом сама же и сказала что специально.

А в результате ребенка выдавливали и есть некоторые проблемы. И я года 2 от родов отходила. И вес кстати почти 5кг.
Лучше б кесарево сделали

ЖенаАйтишнеГа• 22 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Вы завтра, допустим, не надо обидеться. Попали в ДТП и стали ´куском мяса ’. Вам нужно жить и ухаживать за вами или пусть вас ’усыпять’?
Я чоловіку сказала, что фарш на органи , а самій на той світ. Життя овощем - це не життя.
Звожу з розуму• 22 сентября 2023
Ответ дляСтріляний птах
У мужа приходила в голову такая ’светлая идея’. Закончилось скандалом с моей стороны.
Почему?
Подвійна веселка• 22 сентября 2023
Ответ дляПартизанка
К слову, никаких патологий беременности у меня не было. В отделение патологии беременности гинеколог меня направила в связи с инвалидностью. По этой причине она и рекомендовала рассмотреть вариант кесарева сечения
Стріляний птах• 22 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Второй вариант. Однозначно.
ЖенаАйтишнеГа• 22 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
У нас, к сожалению, многие рекомендации воз не соблюдаются. Например, сохранение беременности на ранних сроках. В Европе не сохраняют. Что природой должно быть отвергнуто- будет отвернуто. Это если мы говорим о врожденных заболеваниях. В то же время, везде мощный социал на эту тему. У нас ж о все пока не развито.
В Європі попробуй добитися аборту або штучних пологів, якщо у плода вади. Ні. Тебе змусять доносити і народити ту хвору дитину, а далі мати буде приймати рішення, коли буде держати ту дитину у себе на руках. Європа цинічна і жорстка в цьому плані. Це історія моєї однокласниці, яка вже 17 років живе в Німеччині . Є ще історія моєї сестри яка теж зіштовхнулася з гінекологією Німеччини. Нічого доброго не скаже.
ЖенаАйтишнеГа• 22 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
ясное дело, что кусок мяса надо усыпить, если это овощ навсегда.
Если ребенок будет инвалидом всю жизнь - интернат
Інтернат це приговор. Зробіть екскурсію в інтернат і буде Ваш шок в шоці.
Стріляний птах• 22 сентября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Почему?
Если брать ребенка из детдома ради ’благодарности’ то лучше не брать вообще. Там где ждут за такое благодарности, ничего хорошего по итогу не выходит. Тем более брать в качестве будущей сиделки брату или сестре, неродному причем. Тогда гуманнее не брать вовсе. Это по-сути рабство а не выбор. Ребенка нужно брать, когда хочешь именно ребенка, если не можешь или не хочешь родить своего. Но брать сироту ради решения своих вопросов - сорри, перебор. Они и так обделены с рождения.
ЖенаАйтишнеГа• 22 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
тогда у вас большие проблемы с логическим построением фраз, уж простите
С каких пор рождение ребенка стало риском для его здоровья и жизни?
З тих пір як жінка стала вагітною. Вагітність і пологи - це ризик для життя і здоров’я матері і дитини. Не знали? Тепер знаєте.
Стріляний птах• 22 сентября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Жаль что этого многие в 20 лет не знают и не понимают, или не осознают.
ЖенаАйтишнеГа• 22 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Я с вами абсолютно согласна.
И ещё, в этой теме почему-то не поднимается вопрос религии. Я атеист, никогда не бросила бы ребёнка и любого другого человека. Но почему здесь никто не написал- да, это мой крест и буду нести до конца. Куда делись все эти верующие люди????
Та при чому тут віра? Я , навіть , боюся таке писати. Тільки прошу Бога, віддати всі болячки які предназначені моїй дитині - мені.

Звожу з розуму• 22 сентября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Ну так неродному внушать, что родной и его долг забота.
Гола з конопель• 22 сентября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
В мене інший особистий досвід. Батько помирав, і за законом зробити евтаназію не можна. Але анестезіолог в реанімації пояснив, що батько відчуває сильний біль, і до того, як зупиниться серце, його не можна виводити з наркозу, бо це негуманно і людина буде мучитись. До кінця серцебиття він отримував високе дозування знеболюючого на основі морфію, перебуваючи без свідомості на ШВЛ.
Жахливо, що Ваші сусіди зіткнулися з таким рішенням в лікарні.
Але тим не менше моральне право вирішувати має лише пацієнт і сім´я, і на загальному рівні не можна універсалізувати такі речі.
Стріляний птах• 22 сентября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Так это эксплуатация по сути, а не доброе дело или желание иметь ещё одного ребенка. Честно, я уже давно по жизни циник и эгоист. Но усыновлять ради такого дела - лучше уже усыновлять ради гектаров огорода обрабатывать, это менее жестоко. Хотя логику понимаю. Но не принимаю.
Стефанія• 22 сентября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Второй вариант. Однозначно.
Так вм нашей стране нет этого выбора
ЖенаАйтишнеГа• 22 сентября 2023
Ответ дляКидаю курити
самое глупое выражение - это мой крест. вы в своем уме? какой еще крест? откуда вы берете этот зомбобред? вы ищите здесь *верующих*?:))) наверное здесь их нет. зомбированных ищите во церквях.
Хммм. На рахунок ’креста’ Ви не праві. Не даром кажуть, що діти розплатяться за гріхи роду свого і за гріхи своєї матері. Довго писати з того аналізу, що я робила по роду своєму. Просто живіть по золотому правилу ’поступай так , як хочеш щоб зробили з тобою’. Ну і само собою 10 заповідей ніхто не відміняв.
Стріляний птах• 22 сентября 2023
Ответ дляГола з конопель
Представляю чего стоило решение по деньгам Вашей семье и самому врачу с моральной точки зрения. Ведь наркоз недешев, и контролируется в больницах каждый миллилитр наркоза. Просто повезло и отцу,и семье вашей по сути. У медиков четкие протоколы и инструкции, все контролируется.
ЖенаАйтишнеГа• 22 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
интересно, а на законодательном уровне разве можно заставить одну сестру принять опеку над второй, если она против?
то, что родители этот план морально продавливают - понятно. но ведь старшая может просто уехать из дома, когда исполнится 18, да и все.
Ні. За дитину відповідають тільки батьки, якщо вони дієздатні. Інші люди можуть стати опікунами лише з їх згоди.
Стріляний птах• 22 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Так вм нашей стране нет этого выбора
Это да. Я тоже знаю . Но был бы воспользовалась бы.
ЛолитаНеРазлита• 22 сентября 2023
Ответ дляNatal_ka91
Тяжкі пологи, гіпоксія, лікарська помилка чи чи дитину видавлювали бо завелика - таких історій маса, неодноразово бачила збори коштів на реабілітацію, де от такі історії з важкими пологами((
І ще дивуються чому я хочу КР цей раз... Якщо попереднє маля 4100, дівчинка, а цей раз хлопчик?
ЛолитаНеРазлита• 22 сентября 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
95 % ДЦП. - родовая травма ребенка, вы не знали?
Є рлдина де 2 діток так внаслідок помилки. Як так? Чому не роблять вчасно висновків???
Стріляний птах• 22 сентября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ой не знаю, не святая конечно. Но знакомые что в юности буквально по рукам ходили, имеют здоровых детей. У меня просто пару несложившизся отношений, вышла замуж - ребенок с двумя диагнозами. Если с точки зрения грезов - люди грешили побольше меня , я долго была паинькой и правильной девочкой, не помогло. А у тех или здоровые дети, или максимуи аллергия какая и все. Насчет родни - я верующая,по линии моей мамы все в церковь ходили, и заповеди старались соблюдать, По линии моего отца в силу должностей репутация была дороже всего,тоже были очень аккуратны. Плюс небольшой поселок, все обо всех знают ,ничего не спрячешь. Все нормально. Может по линии моего мужа что, но там все рождались мальчики, и здоровые. Вот и думай почему.