Анонимушка• 22 сентября 2023

Не відпускає, не тримає. Поговорити))

Ну ось так майже рік. Не можу добитися ніяких рішень. Як вже бачить, що бунтую і йду, то запросить кудись, то ось вночі вірш написав, уранці вислав))
Розумію, що йому зручно, розумію, що рішення за мною. Цікава психологія таких чоловіків - що у них в голові?
Страх відповідальності? Біль попереднього досвіду? Недовіра?
Не пью, не курю• 22 сентября 2023
вы предложения ждете,не ждите,сделайте его сами
Заставляличка• 22 сентября 2023
Не треба ніколи лізти в чужу голову. Краще з собою розберіться
Федорино Горе• 22 сентября 2023
Нічого немає в голові. Йому це не потрібно
автор Анонимушка • 22 сентября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Та ні, концепція одруження взагалі не розглядається))
Борець за гаманець• 22 сентября 2023
Просто не видит Вас рядом надолго, все просто.. Или еще не уверен что хочет видеть.. но если это не пришло сразу, то вряд ли и придет
Пластилин_Колец• 22 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
если вам не комфортно - уходите
но вы же тоже этого не делаете - почему?
Борець за гаманець• 22 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
А что хотите?
Муууумие• 22 сентября 2023
Мне кажется это для повышения самооценки вот эти игры.
Natalyfoxyn• 22 сентября 2023
Ну во-первых у него нет серьезных намерений, во вторых ему удобно. В третьих мы девочки если очень сильно хотим-мы получим мужчину. Не стоит ждать от него первых шагов, делайте их сами, если этот человек важен в вашей жизни
автор Анонимушка • 22 сентября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Про що ви? Мовчки піти, якщо мене не влаштовує? Чи до чого ваша дивна рекомендація? Чому вирішили, що я не розібралась з собою?)
Борець за гаманець• 22 сентября 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Есть мужчины, которых нужно толкать, это да. Или если он не видит от женщины тоже заинтересованности особой, то и сам будет сидеть ровно на попе
Organic• 22 сентября 2023
Він з вами грається, як кіт з мишкою, йому просто цікаво своє его потішити, а ви ведетеся. Користується вами, бо ви це йому дозволяєте.
автор Анонимушка • 22 сентября 2023
Ответ дляБорець за гаманець
А что хотите?
Тепліших і щиріших стосунків)
Все якось поверхнево для мене і часу мало проводимо разом.
Заставляличка• 22 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Так, мовчки піти.
Якби розібралися з собою, то не затрималися би в цих незрозумілих відносинах.
Борець за гаманець• 22 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Тепліших і щиріших стосунків)
Джи не телепаты и через голову не прыгнут если они не такие
автор Анонимушка • 22 сентября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Так, мовчки піти.
Ми обоє ранені зустрілись. Ожили. Та я якась вільніша, ніби, а він якийсь затиснутіший, в собі більше. Сам собі проводить вечори, дивиться фільми мовчки, курить кальян мовчки, слухає якісь лекції, працює з дому. Ні, я не торохчу в голову, я теж не багато розмовляю. Але якось тримає на відстані
Organic• 22 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
А звідки ви знаєте, що він вдома, ви йому у вікна заглядаєте?
Не пью, не курю• 22 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
а что вам надо?
автор Анонимушка • 22 сентября 2023
Ответ дляOrganic
Знаю))
автор Анонимушка • 22 сентября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
а что вам надо?
Час разом
Заставляличка• 22 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Тобто, Вас все таки не влаштовують такі відносини і Ви лізете йому в голову. Якщо не вистачає спілкування - шукайте його в іншому місці
Борець за гаманець• 22 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Может он хочет жить еще и своей жизнью, а не только Вами?
Алина-1240• 22 сентября 2023
У него?ему все равно на вас просто.а что у вас не знаю
Не пью, не курю• 22 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
ну да,он вам нужен скажите чего хотите,не нужен,не дает желаемого, уходите,чего ждать и пытаться читать мысли?
автор Анонимушка • 22 сентября 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Можливо)
автор Анонимушка • 22 сентября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Дякую))
Не пью, не курю• 22 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Час разом
свиданий или что?
автор Анонимушка • 22 сентября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
свиданий или что?
Так) кудись ходити разом, гуляти разом, кіно дивитись разом - спільних вражень, а не тільки сексу
Заставляличка• 22 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
А він не хоче? То ніяк не змусите. Знайдіть собі подружок для такого. Або нового чоловіка
фан L.O.S.T.• 22 сентября 2023
Ему так удобно, но вы ему не нужны. Вы просто запасной аэродром на случай. Я помню как мне один мужчина сказал: всё заканчивается рано или поздно, сегодня ты есть- хорошо, завтра тебя не будет , ну что ж! Т.е ему было всё равно и так я стала после этого отдаляться и оставила его.