Ку-кусик• 22 сентября 2023
Ким працювати, дайте мотивацію
Мені 37 наразі не працюю
Не знаю куди піти, минула робота не цікавить і хочеться щось нове, а що не знаю
Чи є тут такі які змінили сферу, як і ким працюєте, дайте мотивацію будь ласка
Зам. зав. Анонима• 22 сентября 2023
Ответ дляКу-кусик
Я не знаю з чого там починати
Курс безкоштовно тестувальника від GoIT проходила то нічого не зрозуміло і вони продають себе за немалі гроші
А ви як навчилися, тестуєте чи дизайн, програмування?
Образование имею соответствующее, курсы разные, английский само собой. Сисадмин
Швидка Настя• 22 сентября 2023
Ответ дляКу-кусик
Які ви злі тут дівчата
Тю, чого злі. Я пропоную в президенти йти. Там якраз гадалки кажуть, що за жінки Україна розцвіте)))
Помидорина• 22 сентября 2023
Ответ дляКу-кусик
Я була фахівець з кадрового обліку але працювала 2,5 роки потім декрет , потім спробувала себе в одній сфері ІТ не пішло і наразі без роботи
Ви за все життя працювали 2,5 роки?
Помидорина• 22 сентября 2023
Ответ дляJul_L
Так странно всегда читать такие темы: Не знаю, что делать, скажите, кем мне быть, как вы сменили профессию? Вам же что-то нравится, от этого и отталкивайтесь.
В такому віці важко себе зібрати на щось нове.
БеллаДонна• 22 сентября 2023
Ответ дляКу-кусик
після такого навіть не знаєш що і порадити. Тому і питання таке як в людини після школи або після ВНЗ. Але ж там молоді дівчатка а тут вже доросла жінка.
Ку-кусик
• 22 сентября 2023
Ответ дляПомидорина
Ви за все життя працювали 2,5 роки?
Ні 6 років працювала
В гости звали?• 22 сентября 2023
Ответ дляПомидорина
Если хотеть, то можно и в более позднем возрасте. Автор не хочет.
Кукусики• 22 сентября 2023
Ответ дляКу-кусик
Хочу вчитися на тестувальника в ІТ але не знаю чи зможу працювати, подобається манікюри робити, але курси так і не пішла
Чому не пішли?
Ку-кусик
• 22 сентября 2023
Ответ дляКукусики
Кем мечтали быть в раннем детстве?
Вчителем, потім перукарем, манікюр робити
Кукусики• 22 сентября 2023
Ответ дляКу-кусик
Почему не пошли на курсы маникюра или парикмахера?