всегдаДаДа• 22 июня в 12:32
22 червня 1941 р. розстріляно 22 тисячі в’язнів українських в’язниць без суду
22 червня 1941 р. органи НКВС почали масові розстріли у в’язницях західної України, які тривали протягом тижня.
У Львові впродовж 22-28 червня 1941 р. НКВДистами було вбито 2464 в’язнів. У Львівській області розстріляно 4 140 осіб. Це тільки задокументованих. Насправді їх більше.
23 червня 1941 р. розстріляно до 2 тисяч в’язнів Луцької в’язниці.
Знищували евакуйованих в’язнів і в центрально-східних областях України - у пересильних тюрмах Умані, Києва і Харкова.
Протягом двох тижнів радянська влада, відступаючи перед німцями, знищила більше 22 тисяч людей, яких переслідувала за політичні переконання.
22 червня в Україні День скорботи і вшанування жертв війни.
Друга світова війна забрала життя кожного п’ятого українця. У Другій світовій війні людські втрати українців більші, ніж Великої Британії, Канади, США та Франції разом узятих.
ТАЗератти• 22 июня в 12:44
Страшні були часи. Втім, на цій території нерідко влада ставиться до населення гранично жорстко. Що пишуть стосовно втрат у нинішній війні? Мабуть, дещо менше, ніж втрати Франції, США, Англії та Канади сумарно у другій світовій, але не набагато.
Фіолетові тітки вірять у ’приблизно 30 тисяч’ Зеленського
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июня в 12:49
Ответ дляТАЗератти
Сучасники схоже планують, або вже перешеголяли попередників по знищенню поголів’я українців.
ТАЗератти• 22 июня в 12:55
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Прийняли країну з населенням 52 млн, зараз уже 25-26 млн, не більше. Також втратили 20% територій (захоплено федерацією). Партнери дають кварталу гроші, квартал ловить люлей. На чому зупиняться, поки що невідомо. Може, 18 млн.
Пані_Халепа• 22 июня в 13:00
Там де клята росія-завжди треш.
Подивіться на їх,і нашу спільну історію.І порівняйте з іншими країнами.
Заскоки були у всіх,але там один безперервний ’заскок’ ,століттями...
всегдаДаДа
• 22 июня в 12:58
Ответ дляТак точно!
Удалено администрацией...
всегдаДаДа
• 22 июня в 13:10
Масові страти українців відбувалися у тюрмах на Лонцького, «Бригідках», Замарстинівській, в тюрмах Кременця, Чорткова та Бережан.
Це переважно українська інтелігенція, члени ОУН, духовенство та звичайні селяни, яким інкримінували «контрреволюційну діяльність» за сумнозвісною статтею 54. Людей розстрілювали у камерах та підвалах, закидали гранатами в камерах або ж масово закопували живцем.
всегдаДаДа
• 22 июня в 13:30
Ответ дляЕлектрохарчування
А немцы хорошие были да?
во всем СССР виноват.
Німцям лишилося пофотографувати злочини СРСР і поховати закатованих більшовиками українців.
СРСР примусово приєднав Україну.
Фактично окупація.
Чого по вашому до Харкова перетягувати столицю України довелося?
СРСР примусово приєднав Україну.
Фактично окупація.
Електрохарчування• 22 июня в 13:31
Ответ длявсегдаДаДа
СРСР примусово приєднав Україну.
Фактично окупація.
СРСР примусово приєднав Україну.
Фактично окупація.
Так и пишите что СС это герои да?
всегдаДаДа
• 22 июня в 13:32
Ответ дляЕлектрохарчування
А немцы хорошие были да?
во всем СССР виноват.
І радянську гниду ватутіна заховали поверх Федя Черника.
Навіть українську могилу спаскудили тварі безбожні.
всегдаДаДа
• 22 июня в 13:33
Ответ дляЕлектрохарчування
Так и пишите что СС это герои да?
СС вчилося в концтаборах сталіна.
Електрохарчування• 22 июня в 13:35
Ответ длявсегдаДаДа
СС вчилося в концтаборах сталіна.
Немцы были фашистами тогда или нет? Вы признаете что Германия была фашистским блоком?
всегдаДаДа
• 22 июня в 13:36
Ответ дляЕлектрохарчування
Концтабори в нацистській Німеччині та системі ГУЛАГу в СРСР виникли як подібні тоталітарні інструменти терору, але мали відмінності. СРСР створив перші табори раніше, а нацисти, хоч і вибудували власну унікальну систему, ретельно вивчали радянський досвід.
СРСР знищив набагато більше українців.
Електрохарчування• 22 июня в 13:40
Ответ длявсегдаДаДа
СРСР знищив набагато більше українців.
То есть нацисты Германии правильно делали что убивали украинцев, сжигали евреев, Бухенвальд, Освенцим ни о чем не говорит? Эти лагеря тоже СССР создал?
всегдаДаДа
• 22 июня в 13:41
Ответ дляЕлектрохарчування
За прикладом СРСР.
І якщо Німеччина в 1918 році допомогала Україні проти окупації Росією, то Росія уже масово вбивала українців за небажання України приєднуватися до СРСР. Ви взагалі історію нашу не вчили?
Електрохарчування• 22 июня в 13:47
Ответ длявсегдаДаДа
За прикладом СРСР.
Почему вы мне так и не ответили ни на один вопрос? Я спросила вас вы признаете что Германия была фашистским государством?
всегдаДаДа
• 22 июня в 14:10
Найбільші кати України саме росіяни. Вже 400 років.
Там де Німеччина вчилася СРСР вже вчителював. Перші масові табори, такі як СЛОН (Соловецький табір особливого призначення), почали створювати з 1919 року. Вони лягли в основу ГУЛАГу, який працював десятиліттями.Німеччина: Перші концентраційні табори в Німеччині наприклад, Дахау були організовані після приходу Адольфа Гітлера до влади у 1933 році.
всегдаДаДа
• 22 июня в 14:14
4 листопада 1937 року в урочищі Сандармох на півночі Карелії було розстріляно 1400 в’язнів. Серед них 280 українських письменників, науковців і митців, цвіт української нації. Тут навіки залишилися Лесь Курбас, Микола Куліш, Валер’ян Підмогильний, Микола Зеров, Марко Вороний, Мирослав Ірчан та інші представники покоління «Розстріляного відродження України».
Комуністи СРСР розправлялися з українцями набагато жорстокіше.