Готова до другої• 22 сентября 2023

Де знайти клієнтів на кератин, ботокс для волосся?

Пройшла курси, є певна кількість клієнтів, але дуже мало.. де порадите знаходити нових клієнтів ? Київ, ціни мінімальні ...
ПешитеБесАшипок• 22 сентября 2023
Инстаграмм реклама
автор Готова до другої • 22 сентября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Инстаграмм реклама
Є таке, 1-2 людини в тиждень ...
Ms. Доброта• 22 сентября 2023
Ответ дляГотова до другої
Є таке, 1-2 людини в тиждень ...
.інфлюєнсера залучити
Шопингмонстр• 22 сентября 2023
Пишіть в фб групах по своєму місту.
Просити друзів робити репости
Mars88• 22 сентября 2023
Є группа в телеграмі’Ищу моделей Киев ’ Там кидаєте оголошення і шукаєте клієнтів
Mars88• 22 сентября 2023
Є группа в телеграмі’Ищу моделей Киев ’ Там кидаєте оголошення і шукаєте клієнтів.Також на укр.мові Шукаю модель/Київ .
Слобожаночка• 22 сентября 2023
Мало хто вже робить таке
КвартираЧья• 22 сентября 2023
Соцмережі, купуйте рекламу, ставте хештеги, пишіть всюди де тільки можна
Гравіцапа• 22 сентября 2023
Читала що кератин визнали поганою процедурою для волосся, через формальдегіди, тому навіть не знаю хто робить і де шукати клієнтів
Ответ дляMars88
Дякую , не знала
В танке• 22 сентября 2023
Ответ дляГотова до другої
Дякую , не знала
Я тиждень тому зробила , по об´яву. А яка ціна у Вас ’мінімальна’. Наприклад, в мене каре до плеча, густе пористе волосся. Робила четвертий раз кератин.
Ответ дляВ танке
1300 грн
В танке• 22 сентября 2023
Ответ дляГотова до другої
1300 грн
Ну не дорого для Києва, я попередній раз робила за 1200, бо майстер, шо раніше мені робила, сказала що в неї 2000 грн. А в цієї дівчини вийшло за 880, але щось трохи спекла мені шкіри на голові в трьох місцях, були ранки пару днів. Я в Кривому Розі.
Ответ дляВ танке
Може і дешевше б вийшло, 1300 мінімальна ціна, наче нікому нічого не пекла ще ))
В танке• 22 сентября 2023
Ответ дляГотова до другої
Та і в мене вперше таке, я зразу не зрозуміла, а потім нащупала на голові ті ранки. Але мабуть дівчина мене обдурила, сказала, що робить в салоні в центрі міста, а в останній день передзвонила і спитала, чи можна додому перенести, бо в салоні зламалося крісло для миття голови. Тепер думаю, що вона то придумала.
В танке• 22 сентября 2023
Ответ дляГотова до другої
На олх виставляєте? Я там часто шось шукаю, послуги теж.
Инста_Богиня• 22 сентября 2023
Ответ дляВ танке
трохі обдурила. трохі ранкі. я б после такого зареклась искать по объявлениям
В танке• 22 сентября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Ну я не буду вже, то я потім зрозуміла, а в мене був один день, на який я запланувала заздалегідь, і іншого майстра я б не знайшла. Але хоч добре, що витяжка була(вона про це сказала, бо це для мене важливо).
Вилами по Воде• 22 сентября 2023
В телеграмме ,есть группа ищу моделей
Цвірінь• 22 сентября 2023
Я вже років 6 роблю креатин і все добре з волоссям.Головне знайти проф.майстра і робити якісним кератином