Пургену мне• 22 сентября 2023

Чому мама постійно відправляє на роботу?

Це якась така психологія попереднього покоління чи звичайна заздрість?
Від початку війни живу за кордоном , маю постійну роботу на декілька годин в день , вчу мову, займаюся своїми справами. І от мама постійно намагається знайти мені якісь підробітки , додаткову роботу, хоч я вже мільйон разів пояснювала , що зараз нічого не шукаю і мені це не потрібно.
Цветов Мне срочно• 22 сентября 2023
Хоче щоб ви залишилися в Німеччині назавжди?

Перловая Кашка• 22 сентября 2023
а на какие деньги вы кушаете?
Точная копия плова• 22 сентября 2023
Хоче щоб ви міцно стояли на ногах,а не тягнули соки з неї( чи залежали від штанів)
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Я від неї не залежу, давно доросла тьотя
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
а на какие деньги вы кушаете?
На свої і чоловікові
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я не в Німеччині, маю підстави, щоб залишитися
Перловая Кашка• 22 сентября 2023
Ответ дляПургену мне
На свої і чоловікові
а свои вы где берете? муж вас обеспечивает практически полностью?
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Я працюю , просто неповний день
Марафетчица• 22 сентября 2023
Робота на пару годин в день - це ви так грошову допомогу називаєте? Тоді не дивно, що мама відправляє працювати.

Перловая Кашка• 22 сентября 2023
Ответ дляПургену мне
Я працюю , просто неповний день
ну я не знаю кем вы можете работать, чтобы обеспечивать себя работая неполный день... если этого вам достаточно, то так и говорите маме: мама, я много зарабатываю даже за три часа, мне нет необходимости работать больше, я обеспечиваю себя прекрасно, не волнуйся
Украиночка• 22 сентября 2023
Ответ дляПургену мне
Я працюю , просто неповний день
скажите маме что работаете полный день.
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
Ні, це звичайна робота з постійним контрактом і хорошим соц.пакетом
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Я так і говорю , грошей нам вистачає , іншу роботу буду шукати лише , коли закінчу курси
Марафетчица• 22 сентября 2023
Ответ дляПургену мне
Поділіться подробицями, будь ласка, дуже цікаво, теж так хочу навчитись.
тогдалия• 22 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
мне тоже интересно
празники не помню• 22 сентября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Такі матусі хочуть щоб дочка як коняка працювала бо треба ж мамі допомогати і її тягнути.
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
Працюю на ресепшині в магазині
Марафетчица• 22 сентября 2023
Ответ дляПургену мне
Працюю на ресепшині в магазині
А інші пару годин, хто працює? Чи ви самі собі графік прописали? Коли захотіли, тоді й вийшли працювати?
ВільнаНазавжди• 22 сентября 2023
Ответ дляПургену мне
Працюю на ресепшині в магазині
господи, скажите, что добавили часов и теперь работаете на полную ставку

автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
Там багато працівників, у всіх змінний графік
Марафетчица• 22 сентября 2023
Ответ дляПургену мне
Вперше чую про такий графік. Щось ви приховуєте.
ВільнаНазавжди• 22 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
а вам какая разница, если напарников автора все устраивает?
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
В мене майже повна ставка , але її мучить, що інколи я можу цілий день бути вдома , а працювати лише ввечері чи лише зранку
ВільнаНазавжди• 22 сентября 2023
Ответ дляПургену мне
так скажите ей то, что она хочет слышать. еще 5 часов мою подъезды. пусть радуется
Марафетчица• 22 сентября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Тоже, так хочу работать или я спросить не могу? Интересуюсь. Про разные графики слышала, про такой не слышала.
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
Що приховую? Можна заключати договір на будь-яку кількість годин в тиждень, максимальна тривалість робочого тижня 35 годин . В нас є студенти , які навіть по 10 год в тиждень працюють
ВільнаНазавжди• 22 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
а откуда вы знаете, в какой стране автор?
Манюнайтед• 22 сентября 2023
Працюю пару часов в день и хватает?)
Марафетчица• 22 сентября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
А какая разница? Я ж с автором переписываюсь, чего вы влезли? Мне интересно, я спросила.
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляМанюнайтед
Працюю пару часов в день и хватает?)
Так