Пургену мне• 22 сентября 2023

Чому мама постійно відправляє на роботу?

Це якась така психологія попереднього покоління чи звичайна заздрість?
Від початку війни живу за кордоном , маю постійну роботу на декілька годин в день , вчу мову, займаюся своїми справами. І от мама постійно намагається знайти мені якісь підробітки , додаткову роботу, хоч я вже мільйон разів пояснювала , що зараз нічого не шукаю і мені це не потрібно.
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
вы в одном доме живете все? или откуда она знает, чем вы заняты?
и вообще, у вас своя семья уже. с чего вы перед мамой отчитываться должны? можете хоть вообще уволиться и в потолок плевать.
По сусідству через вулицю . Вона вічно всіх випитує, хто де і чим займається

Точная копия плова• 22 сентября 2023
Ответ дляПургену мне
В мене майже повна ставка , але її мучить, що інколи я можу цілий день бути вдома , а працювати лише ввечері чи лише зранку
Так ви ж в іншій країні,як вона може все знати,де і що? Чи ви про кожний пук розказуєте?
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Вона теж тут
Точная копия плова• 22 сентября 2023
Ви її перетягли? А мама де і скільки працює? Скільки років?
Точная копия плова• 22 сентября 2023
Ответ дляПургену мне
А,то то від нудьги,їй нема чим більше зайнятися
Фима Собак• 22 сентября 2023
І в мене мама так. Якась ідея фікс іди працюй, щоб мати пенсію. Хоча сама 33 роки стажу має і копійки.
автор Пургену мне • 22 сентября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Вона давно тут живе