Бешене сарі• 22 сентября 2023

Які реальні побочки від ліків ви спостерігали?

Цікаві власні історії.
Пам´ятаю, як дитині зробила інгаляцію беродуалом і на 2 каплі капнуло більше, я подумала да ну нічого страшного. Може співпадіння, але ми ту ніч не спали, у нього калаталось серце аж я чула і при цьому він не плакав, просто лежав і крутився. Я дуже злякалася. Тепер всі дозування зберігаю дуже уважно.
Показушница• 22 сентября 2023
На антибіотик був набряк Квінке у мене
Кредитная• 22 сентября 2023
Тільки пімля щеплення(((
Мейк-ап форева• 22 сентября 2023
Рвота від антибіотику і оніміння пальців
Назву забула (мені було 18)
автор Бешене сарі • 22 сентября 2023
Ответ дляПоказушница
На антибіотик був набряк Квінке у мене
Ви цей антибіотик вперше пили? Я маю на увазі групу антибіотиків
автор Бешене сарі • 22 сентября 2023
Ответ дляКредитная
Тільки пімля щеплення(((
У вас? Яке щеплення?
Показушница• 22 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
Так
Глаголиця• 22 сентября 2023
Аллергия на эритромицин, рвота
Эффект отмены от КОК - алопеция
Мелатонин - сердце колотилось и начало болеть
Вит Д - дичайшая бессонница, вообще не могла всю ночь уснуть, хотя пила после завтрака, назначал врач
Будьте так ласкаві• 22 сентября 2023
В чоловіка на Аугментин діарея. В мене на протизаплідні таблетки були проблеми з м´язами, ніби м´язи почали атрофуватися, ледве піднімалася на 5 поверх, дуже стомлювалася, ще й в той період розтягнула сухожилля, бо м´язи не втримали, короче відчувала себе калікою якоюсь. Хоча пила їх всього місяц, але потім 2-3 місяці приходила в норму. Це дуже рідка побічна дія їх(принаймні так в інструкції написано). Подруга пила ті ж протизаплідні, то в неї була побічна дія - вага, набрала 12 кг за місяц, теж кинула за місяц їх пити. Обидвом підбирали та виписули лікарі, різні лікарі в різних містах.
Треба ось так• 22 сентября 2023
От вентолина сердцебиение бешеное и как будто нет сил. Когда был ковид пшикнула себе потому что задыхалась. Ещё аллергия на пенициллин Эритромицин тетрамицин и на мёд, и на киви... короче аллергик
Лагшмивара• 22 сентября 2023
Отек квинке у мамы на сосалки для горла
автор Бешене сарі • 22 сентября 2023
Ответ дляЛагшмивара
Отек квинке у мамы на сосалки для горла
Ого
Ane4ka-9cee• 22 сентября 2023
Даю дитині Мальтофер сироп, для підняття гемоглобіну. Так після нього кал чорний. Добре, що одразу дочитала, що така реакція дуже часто
Неправдиша• 22 сентября 2023
акатазія від ліків для шлунку.
дуже дивна побічка.
але лікар змінив препарат
Мюллерная• 22 сентября 2023
Эритемы по телу и отек слизистых от нимесулида. Эффект накопительный, несколько лет мне замечательно помогал ((
Но я аллергик, некоторые антибиотики также не переношу
Бачу_майбутнє• 22 сентября 2023
Двічі заходила на паксил. Думала, що вмру від тривоги, ажитації, тремтіння і т. д.
Мій не такий• 22 сентября 2023
Тахикардия и тремор рук от сиропа от кашля Эреспал, был такой сироп. Сильная головная боль и посинели все сосуды и просвечивались через кожу от таблеток от кашля Аскорил, кашель аллергический от спрея для горла Ангилекс, у дочки на него же был спазм горла.
Відморожена• 22 сентября 2023
Тато старенький мало не вмер від німесілу
УраганнаЯ• 22 сентября 2023
Фильм Роберта де Ниро ’Отвакциненные’...
Он его снял после трагедии с его ребенком.
Если найдете этот фильм. Подчищают...
муха в кедах• 22 сентября 2023
Когда-то сердце чуть не вылетело, и сильно кружилась голова. Очень большая для меня дозировка лекарства была, что-то для сосудов тогда прописывали.
Ещё побочки были от Лирики, прям жёстко сходила с неё, наверное ощутила на себе то что наркоманы при ломке ощущают. Хотя это наверное сложно назвать побочкой, больше норма от таких препаратов.
Будьте так ласкаві• 22 сентября 2023
У подружки от нимесила за 2 дня приема(болел сильно зуб на выходных) воспалились все гемморойные узлы, пришлось делать срочную операцию по вырезанию куска кишки вместе с гемморойными узлами. До этого и намека на гемморой не было.
Манка Я• 22 сентября 2023
На дімедрол наркоманська ломка була. Прямо мені все тіло викручквало(
Кредитная• 22 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
У вас? Яке щеплення?
В дитини
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 сентября 2023
На антибіотик набряк губи був. Вперше новий антибіотик (там два компоненти в складі, що я і не чула про такий).
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 сентября 2023
А ще у мами погана реакція на папаварин.
автор Бешене сарі • 22 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Ереспал колись дуже дитині помагав від кашлю. Потім сказади, що він плацебо. І перестали продпвать
автор Бешене сарі • 22 сентября 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ужас який
Глас_Народа• 22 сентября 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
я думала, что после Мальтофера кал черньій у всех. потому что єто железо
Глас_Народа• 22 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
Он точно не плацебо. Его отменили из-за вредного воздействия на организм. Вред значительно превьішал пользу.