Чарівна патика• Изменено 22 сентября 2023

Про що писав Фрейд?

Дуже давно читала якісь його книги й не зрозуміла їх суть. Тоді мені здавалось, що для того, щоб цілком зрозуміти їх, треба бути Фрейдом.
Цікаво, що винесли з цих опусів інші люди?
Твердая валюта• 22 сентября 2023
Так це ж професійна література

Тарабарщина• 22 сентября 2023
Фройд. І в кількох фразах не поясниш. Який саме аспект вас цікавить?
Дуже дуже вумна• 22 сентября 2023
В нього дуже багато робіт, мені сподобалась про тотеми і тотемізми, для мене це навіть більше антропологія. Може тому мені найбільше і зайшло, бо за освітою я соціолог.
автор Чарівна патика • 22 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Комплекси і характери.
Тарабарщина• 22 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Комплекси і характери.
Занадто широке формулювання. Що мається на увазі під ’комплексами’? В часи Фройда таке поняття ще не вживалося.
автор Чарівна патика • 22 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Маються на увазі комплекс Електри і Едипів.
Я не в теме• 22 сентября 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
І я теж...
Так цікаво , ким ви працюєте? Чи реалізувались в професії.
Тарабарщина• 22 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Так у Фройда товстезна книжечка ’Про несвідоме’ присвячена якраз подібним девіаціям, він там їх детально розглядає. Ніжно люблю цю тему, магістерську захищала саме з психоаналітичної теорії інцестуальних потягів)
Дуже дуже вумна• 22 сентября 2023
Ответ дляЯ не в теме
І я теж...
Частково, я з першого курсу почала підпрацьовувати у соціологічних та маркетингових дослідженнях. Зараз директор з маркетингу. Фактично використовую соціологію, від Паретто, до розуміння трендів і управлвіння думками людей. Знакома з курсом маркетингу, вважаю, що освіта соціолога навіть більше підходить для цих задач.

Чекаю завтра• 22 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Суть комплекса в конкуренции.
Конкуренции между сыном и отцом
Между дочерью и матерью
автор Чарівна патика • 22 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Ви тут товстезну книжку читали в оригіналі?
Тарабарщина• 22 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Я по тій товстезній книзі захищала магістерську роботу. До речі, захистила непогано.
автор Чарівна патика • 22 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Цікаво, чи в оригіналі?
Тарабарщина• 22 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Цікаво, чи в оригіналі?
Ja, naturlich))
Бабка-байкерша• 22 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Про яко6о Фройда ви пишете? Наче про ФрЕйда мова
автор Чарівна патика • 22 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Хіба ці комплекси є девіаціями?
Бабка-байкерша• 22 сентября 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Парето, якщо бути точним
Тарабарщина• 22 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Хіба ці комплекси є девіаціями?
Так. Вас це дивує? Чи вважаєте їх нормою? Гомосексуалізм за Фройлом теж девіація, і він це дуже гарно і чітко обгрунтовує, за що його праці і не люблять у нинішньому схиблено-толерантному світі.
автор Чарівна патика • 22 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Мені здавалось, що ці комплекси є етапом розвитку психіки дитини.

Тарабарщина• 22 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Вам здавалося.
автор Чарівна патика • 22 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Вам здавалося.
Не всі діти в нормі переживають ці комплекси?
Тарабарщина• 22 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
В нормі -- переживають, як ви вірно відзначили. І забувають безслідно. А хтось фіксується. Розумієте різницю?
Пупс• 22 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Ну так и вы не немецком пишете. Зачем это произношение?
Тарабарщина• 22 сентября 2023
Ответ дляПупс
Вам потрібен мій коментар німецькою? Навіщо, української ви не розумієте?
Пупс• 22 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Глупое кривлянье ни о чем)) Интересно, это ли не ваши предки поляки, а то прям повеяло от той темы
Тарабарщина• 22 сентября 2023
Ответ дляПупс
Знаєте, досить дивно читати від аноніма аноніму про ’моїх предків -поляків’... Про мою бабусю-японку чомусь забули згадати... З таким рівнем агресивності окремих дописувачів при абсолютній байдужості адмінів до подібного хамства не здивуюся, якщо форум втратить відвідувачів, закономірно. Що ще про моїх пращурів розкажете? Ви ж напевно Єлєна-таролог, наскільки я розумію. Тільки рахунку не виставляйте, пліз, я його оплачувати не буду ((