наКоблучках• 23 сентября 2023
Дутики на зиму качественные
Девочки, сломала мизинец на ноге, через месяц надеюсь , срастётся. Врач сказал подыскивать удобную широкую ногу к зиме . Есть хорошие качественные дутики,которые носятся хорошо и не выглядят ужасно? Луноходы не рассматриваю, слишком уж они широкие
Семенівни сусідка• 23 сентября 2023
Ответ дляОйЙой
Я купила отакі, мені дуже зручно
Це в цьому році? Бо я в тому такі міряла, дужжже зручні, але в інтертопі не було мого розміру.
ОйЙой• 23 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
В цьому році купила . Зараз і на розетці є всі розміри , і на оф сайті американському. Вони маломірять
БеллаДонна• 23 сентября 2023
В мене вже третій рік Clarks Cabrini. Ідеальні. Легкі, теплі, зручні та не протікають.