Марина -dd09• Изменено 23 сентября 2023

Зменшились рухи перед пологами

Затихла дитина перед пологами. Думала може тому шо я багато рухалась, але вночі тиша, зазвичай вона дуже рухалась на ніч, в зараз вдень десь далеко, якщо тицьну пальцем і то не завжди відповідає. Мало місця? Так перевертається то з ОДНОГО боку на інший. Треба було перед вихідними лягти все таки в лікарню 🫥😔
ЛенаА• 23 сентября 2023
Езжайте в роддом сейчас, они без выходных работают

springlady• 23 сентября 2023
В мене теж перед пологами затих,я злякалась,але в цей день вже народила,все добре.Поїдьте в лікарню краще,може дитина вже на вихід починає йти,там особо не поскачеш.Ну і серце нехай послухають.Два дні чекати не треба
автор Марина -dd09 • 23 сентября 2023
Ответ дляЛенаА
Там навіть узіста немає, що вони зроблять?
автор Марина -dd09 • 23 сентября 2023
Ответ дляspringlady
Та ну яке в цей день 😊 ще готуюсь морально
ЛенаА• 23 сентября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Послушают сердцебиение, хотя бы. Как нет узиста? Вы где находитесь?
автор Марина -dd09 • 23 сентября 2023
Ответ дляЛенаА
Вихідні. Не працює
автор Марина -dd09 • 23 сентября 2023
Ответ дляЛенаА
Павлоград

ЛенаА• 23 сентября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Вихідні. Не працює
Вызовут, если надо будет
Diana40a• 23 сентября 2023
Може так перед пологами? Якщо занадто щось не подобається просто сходіть на огляд в пологовий. УЗД не потрібно. Потрібно КТГ
Vailly• 23 сентября 2023
А какой срок? Я переносила 3 дня от пдр, тоже затихала)))
Svitlana7• 23 сентября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Вихідні. Не працює
Щоб послухати серцебиття їм УЗ не потрібен
автор Марина -dd09 • 23 сентября 2023
Ответ дляVailly
У нас 7 жовтня ПДР ще час є
Inno4ka-ya• 23 сентября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Сердце послухають
ЛенаА• 23 сентября 2023
Автор, вам вероятно многие расскажут, что обычно накануне родов дети затихают, количество движений уменьшается, это так и есть. Не хочу пугать вас, я не троль, мы тут без анонимов отвечаем, я потеряла ребенка на 38 неделе, утром проснулась и поняла, что с ночи он молчит, до обеда прислушивалась - тихо, помчали в роддом: отслойка плаценты обширная и гибель внутриутробная плода. Я очень желаю вам всего хорошего и здоровья вам и малышу, но пожалуйста, отнеситесь серьезно, поезжайте в роддом, посмотритесь, послушайтесь, если надо, то и полежите там для контроля
Inno4ka-ya• 23 сентября 2023
Ответ дляМарина -dd09
У нас 7 жовтня ПДР ще час є
Є, але можете і раніше народити. В мене з ПДР 10 днів розбігу
Svitlana7• 23 сентября 2023
Вам правильно пишуть піти в пологовий на огляд. Якщо не чуєте рухів. Може бути різне... В когось все обійшлось, в когось ні. Краще піти, щоб потім себе не картати.
Inno4ka-ya• 23 сентября 2023
Ответ дляЛенаА
Ужас какой потерять ребенка на таком сроке. Это морально тяжело. Вы потом родили еще? Это же страх на всю беременность.
ЛенаА• 23 сентября 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Родила, двойняшек 💖
Vailly• 23 сентября 2023
Ответ дляМарина -dd09
У нас 7 жовтня ПДР ще час є
Детки тоже готовятся, не переживайте) но странно что нет узи в роддоме

Inno4ka-ya• 23 сентября 2023
Ответ дляЛенаА
Родила, двойняшек 💖
Круто. Сразу 2
peti• 23 сентября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Вас дитина питати не буде чи готові. Я меншого 6 січня народила. Перед Різдво розпочала кучу спра: кутю замочила, м´ясо замаринувала, тісто на пончики замісила і т.д. Прийшлося все залишити і їхати народжувати.
Svitlana7• 23 сентября 2023
Ответ дляVailly
Ви не можете так казати! Ви не знаєте що з дитиною! Через такі поради можна втратити дорогоцінний час і не тільки...
Vailly• 23 сентября 2023
Ответ дляSvitlana7
Так узи нет и автор не поедет, зачем накручивать? И у меня так же было за пару недель до родов. Автор же не девочка маленькая, захочет и поедет.
Inno4ka-ya• 23 сентября 2023
Ответ дляVailly
Почему не поедет? Она не говорила, что не поедет, а только не понимала, как ее без УЗИ осмотрят. Может сейчас почитает и поедет
Vailly• 23 сентября 2023
Ответ дляInno4ka-ya
И? Я должна писать только то, что хотите вы? Пишите, я ж к вам не лезу!
Svitlana7• 23 сентября 2023
Ответ дляVailly
Нащо узі? Якщо ви родили, то знаєте, що вони серце слухавкою слухають. Або апаратом спеціальним, який є завжди в доступі лікаря. Якщо лікар виявить загрозу, то узедиста викличуть. Маленька чи ні, якщо це перша дитина, можна ж і не розуміти серйозність ситуації, а саме через таких як ви, втрачається час.
автор Марина -dd09 • 23 сентября 2023
Ответ дляЛенаА
Дякую. Які були симптоми відшарування плаценти? Читала вночі теж хвилююсь. Вчора йшла з магазину дуже хватало проміжність стать , йти не могла, пересиділа трохи відпустило
автор Марина -dd09 • 23 сентября 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Я втратила на 7 місяці в тому році, 28 тижнів, цей біль не зрозуміть нікому, хто не пережив таке. Була з думкою що ти не варта життя раз не дала його дитині, виниш себе спустя рік і досі
автор Марина -dd09 • 23 сентября 2023
Ответ дляVailly
Я все зважую. Хто сказав що не поїду, от зараз до зберу все і поїду, навіть коли там нікого немає не вихідних
Svitlana7• 23 сентября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Співчуваю вам. Але чому ви досі на советчиці, а не в лікаря?