Королева спама• 24 сентября 2023

Сниться екс-подруга

Доброго ранку) Дівчата, у вас колись було таке, що снилася час від часу людина, з якою ви вже давно не спілкуєтеся? У мене таке. Подруга дитинства, з якою давно не спілкуємося по її ініціативі. Точніше, вона сама почала робити вигляд, що мене не знає. Не спілкуємося років 7. Бачу її рідко і от днями побачила випадково. Не почала б спілкування з нею, навіть аби вона проявила ініціативу — вже минув час, знайомств вистачає, але сниться мені і все. Розумію, що це щось на психологічному.
Точу ляси• 24 сентября 2023
Тю.

Не боюся осуду• 24 сентября 2023
А чому не почали б спілкуватися, через образу?
Анютины ласки• 24 сентября 2023
Прочитала как секс-подруга))))
Форс мажор• 24 сентября 2023
Вона теж про вас думає)
автор Королева спама • 24 сентября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Так, образа є, що так по-свинськи перервала дружбу. То для чого мені такі люди поруч?) Вона свій вибір зробила.
Форс мажор• 24 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Не засуджуйте, люди мають право на свої причини
автор Королева спама • 24 сентября 2023
Ответ дляФорс мажор
От і я так само маю право на свої причини та свій вибір. Але питання було не у тому)
Не боюся осуду• 24 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Як тільки перестанете ображатися, вона й не снитиметься)
автор Королева спама • 24 сентября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Хм, можливо, не думала про це) Дякую.

Форс мажор• 24 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Маєте право на вибір, але не засуджувати.
Та діло ваше, живіть з образами.
Я просто хотіла звернути вашу увагу, якщо вже потрапила до цієї теми, трохи знаюся на цих речах.
Вище написала по темі - думає тепер теж про вас
автор Королева спама • 24 сентября 2023
Ответ дляФорс мажор
Та діло ваше, живіть з образами.
Ми вже виросли. Нам давно не по 13 років. Це навіть не образа, а неприємний осад від людини. Зрозуміло, що ситуації бувають всілякі, але тут просто людина задерла носа і все. Її право, звчайно, але це було дивно для мене, коли ви дружите довго, а потім все. Без сварок, нічого ж не сталося, на пустому місці. Просто я себе б так не повела, тому мене й образило це.
Вдячна за Вашу думку та коментар)
Ms. Откровенность• 24 сентября 2023
Автор,мені сьогодні наснився хлопець,який пішов в іншу школу у 1 класі. мені 47. я навіть не памятаю його імя,тільки прізвище,після 1 класу жодного разу його не бачила,закохана не була. так що забейте. ігри підсвідомості
Санта Барбара• 24 сентября 2023
Пофиг. Не заморачиваться
Вот Она Я• 24 сентября 2023
Я також перестала тісно спілкуватись з подругою, бо взнала, що вона про мене говорила. Так ми поздоровляємо одна одну, буває на вулиці спілкуємося, але вже не.
Сплюшка• 24 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Вдячна за Вашу думку та коментар)
Может вы так себя вели и хуже чем ваша подруга,но ща собой не замечали, я тоже перестала общаться с одной, какие то года она даже меня игнорила, не брала трубку на мобильном, типа не слышала, не перезванивал, а потом ее муж пошел сутками работать, сразу стала обрывать телефон с приложением встретится, но человек изменился , сплошное нытье, маты появились в сторону детей, сплошные жалобы на родителей, которые ей круглосуточно нянчат детей, из интереса попить пива на лавочке в парке, все попытки с ней куда-то пойти были применены, а на пиво в парк и силы и время у нее есть...
Тепличная• 24 сентября 2023
Тут два варианта.
Либо Вас ждут события в жизни, при которых Вы будете чувствовать и проживать именно те чувства и эмоции, которые вызывает у Вас человек, который снится.
Либо у подруги серьёзные проблемы-угроза жизни, болезни и пр.
Смотря как снится.
автор Королева спама • 24 сентября 2023
Ответ дляСплюшка
Ні, я поводжу себе людяно і тоді було так само. Я завжди ладна визнати, якщо десь переборщила чи ще щось. У мене корони на голові немає)