Дівчата,я в лікарні, сьогодні був лікар поганий аналіз крові і загальній стан, кашель, соплі загалом повний набір температура от 37 до 37,3
Терапевт хрипів не почула обложений язик червоне горло.. бронхіт і гайморит загалом..
Призначили антибіотик амоксицилин 250 по 2 таблетки 3 рази..+ залишився трав´яний чай Інсті і пшик в нос.. Почався 12 тиждень вагітності і я дуже переживаю за малюка..
Marisha1715• 25 сентября 2023
Я тоже болела ,2 месяца ,но пила чайки, малину, горло пырскала , все нормально
Ви занадто накручуєте себе. Минулого тижня вы чай трав´яний боялися.
Лікар в курсі ж вашої вагітності. Він і сам боїться призначити вам зайве, аби не було проблем.
А вилікувати вас же треба, аби не було запалення легень чи інших ускладнень серйозних.
А просто водою він вас не вилікує .
Лікарю видніше, він оцінює всі можливі ризики.
А просто водою він вас не вилікує .
whenallissaidanddone• 25 сентября 2023
Ответ дляFlorisia
Якщо ви маєте сумнів з приводу компетенції лікаря, то погоджуйте призначення терапевта з генікологом. Або беріть додаткову консультацію іншого терапевта.
Бо ви граєте з лікарем в медичний пінг понг
Удалено администрацией...
Ответ дляFlorisia
А просто водою він вас не вилікує .
Дякую за відповідь..
Ответ дляМашМааш
Антибиотик менее опасен, чем инфекция и осложнения, а у вас там все серьезно
Лечитесь и не переживайте!
Спасибі, лікуюсь!
Ответ дляDarina26
Врач знает о беременности?
Какой диагноз у вас?
Температура 37.3 как то не впечатляет.
Какой диагноз у вас?
Температура 37.3 как то не впечатляет.
Звичайно знає
Ответ дляkanni
А что значит по 2 таблетки 3 раза? Вам антибиотик на 1,5 дня назначили?
Ні, дозування 250 мг на три дні поки що
Ответ дляDarina26
Ну уже хорошо. А диагноз какой у вас?
ГРВІ написали
Ответ дляDarina26
АБ на три дня не назначают. Минимум 7 дней, иногда 5. А часто 10
Я знаю, ці назначили щоб зрозуміти чи підходять вони мені