Олеся -396c• 25 сентября 2023

Призначили антибіотик, 12 тиждень вагітності

Дівчата,я в лікарні, сьогодні був лікар поганий аналіз крові і загальній стан, кашель, соплі загалом повний набір температура от 37 до 37,3
Терапевт хрипів не почула обложений язик червоне горло.. бронхіт і гайморит загалом..
Призначили антибіотик амоксицилин 250 по 2 таблетки 3 рази..+ залишився трав´яний чай Інсті і пшик в нос.. Почався 12 тиждень вагітності і я дуже переживаю за малюка..
Sunrise23• 25 сентября 2023
Він безпечний для вагітних, тим паче у Вас майже другий триместр. Не хвилюйтеся, краще антибіотик, а ні ж інфекція, при хорошій динаміці Вам його після 5-ти днів відмінять
Marisha1715• 25 сентября 2023
Я тоже болела ,2 месяца ,но пила чайки, малину, горло пырскала , все нормально
Florisia• 25 сентября 2023
Ви занадто накручуєте себе. Минулого тижня вы чай трав´яний боялися.
Лікар в курсі ж вашої вагітності. Він і сам боїться призначити вам зайве, аби не було проблем.
А вилікувати вас же треба, аби не було запалення легень чи інших ускладнень серйозних.
А просто водою він вас не вилікує .
Лікарю видніше, він оцінює всі можливі ризики.
Florisia• 25 сентября 2023
Якщо ви маєте сумнів з приводу компетенції лікаря, то погоджуйте призначення терапевта з генікологом. Або беріть додаткову консультацію іншого терапевта.
Бо ви граєте з лікарем в медичний пінг понг
whenallissaidanddone• 25 сентября 2023
Ответ дляFlorisia
Удалено администрацией...
Florisia• 25 сентября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Удалено администрацией...
Простите великодушно за мою опечатку! Я правда не хотела задеть вашу тонкую натуру!
Прошу понять и простить!
Из-за постоянной смены языка иногда случаются вот такие правки слов.
Ну уж не сердитесь, милая дама 👩
МашМааш• 25 сентября 2023
Антибиотик менее опасен, чем инфекция и осложнения, а у вас там все серьезно
Лечитесь и не переживайте!
kanni• 25 сентября 2023
А что значит по 2 таблетки 3 раза? Вам антибиотик на 1,5 дня назначили?
Contento• 25 сентября 2023
Почитайте инструкцию к антибиотику. Что там пишут , можно ли беременным и обсудите со своим врачом.
Darina26• 25 сентября 2023
Врач знает о беременности?
Какой диагноз у вас?
Температура 37.3 как то не впечатляет.
автор Олеся -396c • 25 сентября 2023
Ответ дляFlorisia
А просто водою він вас не вилікує .
Дякую за відповідь..
автор Олеся -396c • 25 сентября 2023
Ответ дляМашМааш
Лечитесь и не переживайте!
Спасибі, лікуюсь!
автор Олеся -396c • 25 сентября 2023
Ответ дляDarina26
Врач знает о беременности?
Какой диагноз у вас?
Температура 37.3 как то не впечатляет.
Звичайно знає
автор Олеся -396c • 25 сентября 2023
Ответ дляkanni
Ні, дозування 250 мг на три дні поки що
Darina26• 25 сентября 2023
Ответ дляОлеся -396c
Звичайно знає
Ну уже хорошо. А диагноз какой у вас?
Darina26• 25 сентября 2023
Ответ дляОлеся -396c
Ні, дозування 250 мг на три дні поки що
АБ на три дня не назначают. Минимум 7 дней, иногда 5. А часто 10
автор Олеся -396c • 27 сентября 2023
Ответ дляDarina26
Ну уже хорошо. А диагноз какой у вас?
ГРВІ написали
автор Олеся -396c • 27 сентября 2023
Ответ дляDarina26
Я знаю, ці назначили щоб зрозуміти чи підходять вони мені