Говорю відверто• 25 сентября 2023

Паспортний сервіс у Варшаві. Не можу записатися

Онлайн у чергу, всі кнопки не активні. Чи є там жива черга? Хто недавно був чи зміг стати у чергу онлайн? Дякую
Seehund• 25 сентября 2023
Я ездила в мае, там вообще народу было минимум.))

Бешене сарі• 25 сентября 2023
Син їхав в живу чергу, там якщо велика черга можна місце купити.
Але коли він їздив черга була невелика
Бесбардак• 25 сентября 2023
везде живая очередь. быстрее всего делают в Кракове. приехали в 9. в 9.05 уже брали оипечатки.
Вподобайден• 25 сентября 2023
Надо записываться во время обновления страницы. Ровно в 00.00. Там ботами всё забито. Забирают места и перепродают. Мне удалось втиснуться в первые две секунды только и то, с четвертой попытки . Караульте и пытайтесь записаться.
Мао_Мяо• 25 сентября 2023
Тільки зайшла, все працює. Може Ви вже на свій номер реєстрували? Як хочете зловлю Вам чергу.
Мао_Мяо• 25 сентября 2023
Ответ дляВподобайден
Тільки зайшла,купа дат вільних. В Документі вже давно немає сильного ажіотажу.
Вподобайден• 25 сентября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Я записывалась в марте
Ухахайкина• 25 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
В Варшаве не видела живой очереди
Все по записи
Ухахайкина• 25 сентября 2023
Вы про дп документ?

сладкий_ноябрь• 25 сентября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Автор, купа вікон
На завтра
сладкий_ноябрь• 25 сентября 2023
Перед тим як тиснути на кнопки, натисніть телеграм бот
І тоді все буде у вас ок
автор Говорю відверто • 25 сентября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Автор, купа вікон
На завтра
Може я не там заходжу, вибрала телеграм, кинуло туди, потім написало, що мій номер підтвердився і поверніться знов на сайт і ось таке все
Ответ длясладкий_ноябрь
І тоді все буде у вас ок
Я вже натиснула
сладкий_ноябрь• 25 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Ну так ви повинні повернутись в те саме вікно і там повинно вже все працювати.
В телеграмі написало