Добрий день. Хто вже здавав недавно практичний іспит? Реально здати на авто тсц? Скільки це коштує? Чи можна спробувати проїхати на машині спочатку? Буду здавати в Черкасах. Чи дають якісь завдання, крім маршруту?
Сокодавка ще та• 26 сентября 2023
Нет, сначала на ней поехать нельзя, я уточняла этот момент на ФБ на офстранице. Я в Киеве сдавала на авто сервисного, ну так, не совсем раздолбанная, ехать можно
Ответ дляСокодавка ще та
А скільки коштує оренда цього авто на екзамен?
Татьяна -3329• 26 сентября 2023
У нас в Полтаві, нещодавно задавала це питання, можно покататися як заняття. Іспит 1 раз безкоштовно, потім як урок водіння коштує.
Ответ дляТатьяна -3329
А Інструктор буде від тсц? Чи зі своїм треба?
Сокодавка ще та• 26 сентября 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Как может были бесплатно один раз на экзамен? Вы ничего не путаете? Что-то не то…
Ластовиння• 26 сентября 2023
здавала на авто сервісного, здала з першого разу
дають перед початком іспиту проїхати пару метрів вперед та назад аби відчути зчеплення/гальма
Сокодавка ще та• 26 сентября 2023
Ответ дляSuzanka123
Напишите в личные сообщения все вопросы, вам быстро ответят и на 100% точно по вашему городу
Ответ дляСокодавка ще та
Дякую)
Бутерброд и я• 18 октября 2023
Я сьогодні сама здала в сервісі мвс Білої Церкви,з першого разу на їхній машині)Якщо вмієш їздити,то проблем із здачею не буде.