zara-dara• 26 сентября 2023

Чи потрібно прро, якщо відправляємо посилки з контролем оплати?

Підкажіть будь ласка Чи потрібно прро, якщо відправляємо посилки з контролем оплати ?
кошти потім приходять на Ібан
або на Ібан від покупця

зустрічаю різну інформацію, чи дпс знінила розяснення ?
BigSize_• 26 сентября 2023
Да, обязательно. Дали в июле разъяснения в налоговой
автор zara-dara • 26 сентября 2023
Ответ дляBigSize_
Дякую
зайшла в податкову ні не треба

телефоную в дпс , треба обовязково ...

який прро поставили ?
BigSize_• 26 сентября 2023
Я на Чекбокс смотрю. Там есть синхронизация с новой почтой, то есть чек будет только если посылку заберут.
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2023
ДПС сказала потрібно, бо за договром вони експедитор, а гроші взагалі перераховує новапей
автор zara-dara • 26 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
уже не нова пей
а якесь ТОВ
автор zara-dara • 26 сентября 2023
не те що тягну до останньго, просто як вони....
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2023
Ответ дляzara-dara
уже не нова пей
а якесь ТОВ
в сенсі не ’НоваПей?)) а хто? звісно, що вони ТОВ
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2023
Все написано в них на сайті: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/698377.html
автор zara-dara • 26 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
вірно тов нова пей
автор zara-dara • 26 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
дякую, цього розяснення не читала
перечитаю
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2023
Ответ дляBigSize_
угу, только смену будьте добры держать открытой)) а то вдруг ночью из почтомата заберут наложку. И вообще лажает он сильно пока, часто по минут 30 не работает. Плюс чек должен быть до, а чекбокс может провести на 5 минут позже, а не в момент, и это уже нарушение
BigSize_• 26 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Не нарушение. Дата же одна.
А на счет почтоматов даже мысли не было) обычно если почтомат, то оплачивают сразу полностью. А это же только касаемо наложек
мистерЛяпсус• 26 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ні, чек можна видавати після або під час розрахунку картою або через центри доставки, дізнавалась в податкової, бо працюю через чекбокс, а там спочатку оплата картою, а тоді чек
BigSize_• 26 сентября 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Можно ссылочку
мистерЛяпсус• 26 сентября 2023
Ответ дляBigSize_
Можно ссылочку
https://portfel.ua/aktualni-pitannya-vidpovidi-po-...
Вредняжка• 26 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
От і я про цей нюанс думаю зі зміною відкритою. А ще питання маю щодо пунктів приймання-видачі, там передача інфо із суттєвою затримкою відбувається
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2023
Ответ дляBigSize_
Не нарушение. Дата же одна.
я выше дала ссылку)) фіскальний касовий чек має бути сформований до відправки товару та вкладений продавцем у коробку з товаром при передачі його експедитору (логістичній компанії)
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2023
Ответ дляВредняжка
фіскальний касовий чек має бути сформований до відправки товару та вкладений продавцем у коробку з товаром при передачі його експедитору (логістичній компанії)
Вредняжка• 26 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я про наложки
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2023
Ответ дляВредняжка
Я про наложки
а я про что?
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2023
Ответ дляВредняжка
Я про наложки
будьте добры выбить чек заранее ’безготівка післяплата’. Вот никто ж не прочитал статью ДПС, котрую я скинула, а Гетманцев старался, постил ее у себя в ТГ
Вредняжка• 26 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
а я про что?
Ну а як не заберуть, то коригування робити? Угода купівлі-продажу вважається укладеною, коли покупець забрав товар і розрахувався, а не під час відправки
Вредняжка• 26 сентября 2023
І от ще як бути, коли взимку почнуться перебої зі світлом та інтернетом
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2023
Ответ дляВредняжка
да, делать выдачу, подшивать ттн возвратную, уже это все жевано-пережевано. Куча роликов на ютубе
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2023
Ответ дляВредняжка
а никого это не волнует(
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2023
Ответ длямистерЛяпсус
ДПС так не считает. Это мнение бухов. А бухи вообще говорят, что контроль оплаты можно не фискализировать
Вредняжка• 26 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Це якийсь сюр. Як можна видавати чек на суму, що ще не сплачена, а буде проведена іншою датою ( у кращому випадку, на наступний день)
автор zara-dara • 26 сентября 2023
Ответ дляВредняжка
Сюр в тому, що якщо у вас чекбокс ( чи яка там програма) то вона інтегрує нову пошту
а якщо щось інше то вручну

Але саме цікаве те, що в мене договір з новою пей і якщо не має інтеграції то це дві продажі

один чек від нової пошти
другий від мене
це дві продажі
Вредняжка• 26 сентября 2023
Ответ дляzara-dara
а якщо щось інше то вручну

один чек від нової пошти
другий від мене
це дві продажі
Ви мене добили я саме зараз в процесі укладання договору з нова пей та збираюсь встановити ще не знаю яку прогу)))
автор zara-dara • 26 сентября 2023
Ответ дляВредняжка
навіть не знаю що вам сказать ...

уявіть, якщо у вас не одна торгова точка ( ІНТЕРНЕТ, декілька площадок ) то ви може як 1 касир синхронізувати одну касу