Yana1915• 26 сентября 2023

Українські виробники косметики

Доброго дня ! Шановні жінки , в мене після пологів сильні на обличчі почалися пігментні пʼятна, а мені рік назад подарували умивалку зі США , я нею не користувалася а закинула її , почала використовувати корейську косметику , потім ще якісь бренди інші типу професійні але результату нуль , і перебирала тумбочку 3 тижні назад знайшла ту умивалку , почала вмиватися нею , і в мене почати пропадати пігментація обличчя почало вирівнюватися , і постало питання чи є наші виробники косметики від якої буде гарних результат ? І чи хтось користується українським виробником ?
Like-995b• 26 сентября 2023
Pelart Laboratory пользуюсь
Алина-1240• 26 сентября 2023
Увы,нету
автор Yana1915 • 26 сентября 2023
Ответ дляLike-995b
Pelart Laboratory пользуюсь
Дякую, прочитала ,що також розробка з Ізраїля , і типу Ізраїль Україна , але не знайшла де саме виробництво. Пишуть виробництво Україна , але не має де саме
Like-995b• 26 сентября 2023
Ответ дляYana1915
Я точно не знаю тоже. Но мне нравится
автор Yana1915 • 26 сентября 2023
Пошукавши в інтернеті , косметологи дерматологи наші користуються професійною косметикою зі США, Швейцарія ,Франція,Італія ще якісь бренди , але наші жінки красуні багато хто витрачають на догляд за собою не малі кошти ,
автор Yana1915 • 26 сентября 2023
Ответ дляLike-995b
Я точно не знаю тоже. Но мне нравится
А чи вона пройшла випробування?
tereska• 26 сентября 2023
Ответ дляLike-995b
Pelart Laboratory пользуюсь
Мені зайшла тільки вмивачка для обличчя, маска ні, лосьйон якийсь зовсім буе.
Like-995b• 26 сентября 2023
Ответ дляYana1915
А чи вона пройшла випробування?
Я не знаю)
Like-995b• 26 сентября 2023
Ответ дляtereska
А мне умывалка, пилинг, крем с ретинолом. Сыну вся серия для проблемной кожи.
Asteroidea• 26 сентября 2023
Я з Українського спробувала лише Ірен Бокур. Фігня повна, все повикидала. Єдине що мені подобається, то бальзам для ніг Доктор Біокон. Але ж то не для обличчя
Татьяна-7e04• 26 сентября 2023
Delavcosmetic - укр бренд космецевтики. Знайдіть їх в інструкції і напишіть в деректив про свою проблему. Якщо у них є рішення, запропонують
Diana40a• 26 сентября 2023
Колись користувалася клеодермою, по моєму то теж український бренд. Єдине мені тонкі не подобався
Татьяна-7e04• 26 сентября 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3409095#809...
Понаписувала … мала на увазі інстаграм і написати їм в дірект