Ацетилсалициловая кислота• сегодня в 07:04
Як я вдало сходила в Ralph Lauren)
Кашемір 54$ точно такий же жіночий але білий теж 54$ гарно запакувала в коробочки додатково за 5$
Піжама 16$
Ацетилсалициловая кислота
• сегодня в 07:25
Ответ для66сезон666серия
Ну такое очень на любителя на вид, но вотто что кашемир это да
Не знаю, я люблю класику
Санька-4b93• сегодня в 07:25
Ответ дляВподобайден
Пані, у нас 7 год ранку, війна, які светрики за євро?
За доллары, вроде.
И судя по комментариям автора , это ж незабвенная love_love
Планшетница• сегодня в 07:26
Ответ дляПультОт_БМВ
и? от нас что нужно?
Наверное, зависть, желательно белая
Это ж лав-лав из штатов вещает, я ее уже по размеру одежды узнаю.
Ацетилсалициловая кислота
• сегодня в 07:28
Ответ дляПланшетница
Наверное, зависть, желательно белая
Слухайте, светер чоловічий, узнавайка ви ненаглядна. Для чого ви в кожну тему тащитесь своєю гоп компанією. І пишете про лав, створіть собі фан клуб. Задовбали вже, або відкрийтесь, я вас поблокую
оксюморон• сегодня в 07:28
То створюють теми, покажіть, що ви купили, а як хтось щось покаже, то заплюють.
А я люблю такі теми, якісний светр, гарно запакували, ще й ціна за таку річ доступна.
IQ 80• сегодня в 07:28
Я була на минулому тижні в аутлеті ральф лорен. Ціни просто жах. Маю підозру, що вище ніж не в аутлеті. Знижка на деякі товари була 25%. Тому, дійсно, цікаво, де така шара. Бо ці светрики з кашеміру ну дуже класні у них. І ціна реально казкова. Автор, це в офіційному магазині Ральф Лорен знижки зараз, чи як?
Ацетилсалициловая кислота
• сегодня в 07:30
Ответ дляIQ 80
Це в кліренс аутлет. Напевно завтра поїду туди ще на свіжу голову, бо реально багато чого якісного і класного можна докупити. Я там ще плаття шикарне намітила за 25$, класний костюм спортивний, класичні поло по 16$
Планшетница• сегодня в 07:30
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
лучше вы откройтесь - так будет проще для многих внести вас в блок
IQ 80• сегодня в 07:31
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Супер, дуже дякую. Вітаю вас с покупками!
Лама_мама• сегодня в 07:31
Гарненький. Жовтий колір не дуже особисто я полюбляю, але колір яскравий, сонячний і склад приємний. Чудова покупка. В звичайних магазинах хоча б просто з нормального матеріалу знайти складно. Акріл і інша фігня.
Ацетилсалициловая кислота
• сегодня в 07:31
Ответ дляПланшетница
Ви мені в моїй де темі не розказуйте що мені робити. Не подобається щось, вийшла і пішла далі
Ацетилсалициловая кислота
• сегодня в 07:32
Ответ дляIQ 80
Дякую
Ацетилсалициловая кислота
• сегодня в 07:33
Ответ дляЛама_мама
Дякую. Насправді колір не яскравий
Лама_мама• сегодня в 07:33
Ответ дляоксюморон
Та не вгодиш. То задовбали про політику, ціни, нити за світло, то срач в розділі про їжу, то до светра придовбались) Скоро і почитати нічого буде, тільки теми дрочерів залишаться.
Планшетница• сегодня в 07:35
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
ну вы точно гав-гав (ой, лав-лав), тут без вариантов
Ацетилсалициловая кислота
• сегодня в 07:39
Ответ дляIQ 80
Удалено администрацией...
Невидимка• сегодня в 07:38
Ответ дляХристя в тiстi
Удалено администрацией...
Краткость сестра таланта
Я на хвилинку• сегодня в 07:39
Вітаю,гарна покупка 8а дуже гарну ціну. Це в строковому магазині, чи розпродаж? Зручно носиться їх кашемір?
Чудовий подарунок
Раздражевская• сегодня в 07:40
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Колобок-колобок, я тебя съем.
Желтенький такой, в размере xl)
А я спросонья вообще прочитала ЯК Я СХУДЛА..думаю надо зайти что это за чудо магазин))))
Ацетилсалициловая кислота
• сегодня в 07:40
Ответ дляЯ на хвилинку
Чудовий подарунок
Дякую. За магазин вже відписала.
Люблю їх і текстиль і шерсть і кашемір
ДА да да• сегодня в 07:41
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дякую. Насправді колір не яскравий
А не холодно в нем?
У меня дома 22 С, но я все равно толстые вязаные свитера ношу. Подобные есть из кашемира - на это на начало демисезона или под них надо что то или пиджак сверху
Раздражевская• сегодня в 07:41
Ответ дляСанька-4b93
За доллары, вроде.
вы проницательны....
ПультОт_БМВ• сегодня в 07:42
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дякую))
Насправді мене дуже веселять такі дивакуваті неадеквати які кидаються на людей з любого приводу
Удалено администрацией...
Не стесняюсь• сегодня в 07:43
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Колобок-колобок, я тебя съем.
Желтенький такой, в размере xl)
Странно, говорят пухляши добрые, а тут наоборот всё
Ацетилсалициловая кислота
• сегодня в 07:42
Ответ дляПультОт_БМВ
Удалено администрацией...
Не стесняюсь• сегодня в 07:43
Ответ дляПланшетница
Наверное, зависть, желательно белая
Ого, расперло
Кофе в лобби• сегодня в 07:44
Ответ дляБезникаЯ
Ух, ты! Бумагу еще можете использовать при выпечке, коробочку для мелочей, ленту на елку
мда 🤦🏻♀️
НуКаНаКа• сегодня в 07:45
Ответ дляоксюморон
От це реально так. Тому давно тут нічого не показую. Кожен транслює те чим наповнений.