Все буде Україна• 26 сентября 2023
Беременность через 4 месяца после аборта.
Девочки, кто беременел после аборта, поделитесь, как прошла беременность, все ли было хорошо?
Не обижаюсь• 26 сентября 2023
Извините за нескромный вопрос, а 4 месяца назад нельзя было оставить беременность?
Все буде Україна
• 26 сентября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Нельзя было.
Джем Шакіри• 26 сентября 2023
У мене було так само. В липні зробила аборт,а в листопаді знову вагітна. Я зрозуміла що це судьба. Тепер маю вже дорослу донечку.
Все буде Україна
• 26 сентября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Мене ніхто не підтримав, батьки довели до такого стану що пішла на аборт , підтримки взагалі не було. І тут узнаю що знову вагітна, теж зрозуміла що доля. Тепер тільки переживаю щоб все було добре(
Джем Шакіри• 26 сентября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Буде все добре! От побачите! Будете щасливі цим материнством!
Тріль!• 26 сентября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
А чому Ви себе так не бережете?
Завтра не пью• 26 сентября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Нельзя было.
Тобто зараз ви свідомо завагітніли?
Завтра не пью• 26 сентября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Це не доля. Це свідома відмова від контрацепції та повна відсутність планування народження дитини
Все буде Україна
• 26 сентября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Вибачте, але я не просила у вас пораду. Я запитала на форумі як пройшла вагітність у дівчат. Мені ваша думка не цікава
лаМпочка• 26 сентября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
а партнер тоже не поддержал? и вы от него снова беременны?
Завтра не пью• 26 сентября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Про поради та про те як проходить вагітність треба було запитувати у лікарів до настання вагітності одразу після аборту. Зараз вже ця інформація вам не потрібна. Зараз , якщо ви дійсно зацікавлені у вагітності, треба в обидва вуха слухати лікарів, а не порадниць
Хтомолодець? Я!• 26 сентября 2023
Немного в шоке как у людей все происходит. Мужчина вас не поддерживает но вы снова беременяете? Главное сейчас понять сможете ли вы сама без близких обеспечить этого ребенка
Уходя дверю не хлопать• 26 сентября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
А пользоваться контрацептивами не судьба?
П.С. А родители через 4 месяца резко поддержали, говорят рожай 3х?