Кривая спроса• 26 сентября 2023
Розлучення. Я залишаюсь з дитиною до року.
Ось і настала наша черга. Дуже багато сварилися з народженням дитини, практично кожен день. Ще й батьки його переїхали до нашого міста з прифронтового. Його батьки постійно тиснули,що хочуть жити з нами, я була проти. Сьогодні він в мене спитав коли я зможу з´їхати на квартиру з дитиною,щоб до нього в дім переїхали батьки. Я тепер похапцем шукаю квартиру, наче домовилась піти в четвер на перегляд. У голові каша. Не зовсім розумію як я тепер буду з маленькою дитиною сама. І я розумію,що потрібно на розлучення подавати,поділ майна і таке інше. Це просто треш. Хто також був в такій ситуації, що вам допомогло це все пережити?
ХвостПистолетом• 27 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Аліменти так, але в нього офіційна ЗП 6900 грн, то мені ті 2-3 тисячі погоди не зроблять.
О, це буде на користь того, що чоловік мало заробляє і будуть малі аліменти, тож ви погодитись на половину будинку замість них і більше не будете бачити свого чоловіка.
Докладальниця• 27 сентября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Жену можно поменять хоть 10 раз, а родителей не выбирают
Сподіваюсь ви не розмножились
Сіґеле-міґеле• 27 сентября 2023
Ответ дляДокладальниця
Сподіваюсь ви не розмножились
Зря сподивались
ЧупакабраЗеБест• 27 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
А за что судье благодарны?
за то чт оразвела нас безо всякого гемора и тупых расспросов
Страхованная• 27 сентября 2023
Тут надо хитростью,вы не знаете ещё как могут старики давить и манипулировать.У автора мать ещё молодая относительно,я с пожилым отцом все это хлебнула.Он тоже не хотел жить в своей квартире,а хотел в нашем доме.Что он только не делал,и обижался,и типа плакать собирался,это ужас.А с ним тоже невозможно было.Так он и дожил в своей квартире,я приезжала,помогала и домой.Мужа пожалеть надо,а родителям купить домик в селе недорого.Хотя если сами в Киев позвали,а поселили и родни....Вот родня рада еле ходящему деду..Вот у вас автор муж не сирота,есть родители.Куда ж их деть.Надо капать мужу на мозг,а не ругаться.
Красавица писяная• 27 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
Таке враження, що дитина - це попугайчик або набридла сумка. Віддав, сплавив і допобачення.
Як віддати дитину людям з якими нема контакту? І нащо? Щоб втратити контакт ще й з дитиною?
А з нянею у дитини буде ліпший контакт,ага.Це рідні дід і баба,і тато.
Страхованная• 27 сентября 2023
Старики бывают как злые дети,им надо легенду придумать,почему квартира.Напримео,поликлиника рядом а за город скорая не приедет.Илиив доме забилась канализация,нет воды и ТД.Врите,во благо семьи.Но с мужем совместно,а для этого не ругайтесь ,а наоборот.Но старики уже есть ,не закопать же их
Запасная спина• 27 сентября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Дитину 6а його батькiв,а самі працювати.Заодно і на няні зекономите.І можна на аліменти в шлюбі подати.
А если они не хотят? Например моя свекровь никогда бы ребёнка не взяла и на час, ей не надо, не интересно. Не все бабушки/дедушки любят внуков.
КучМала• 27 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
То ви виходьте на роботу і ставте їх перед фактом
І буде автор і на роботі пахати, і вдома. Така собі порада. І дитина занедбана, і свекри чекають, що невістка за всіма прибере, і гроші принесе, і все одно погана буде
КучМала• 27 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Чоловік повинен прописати,він записан як власник. Я в нього не питала, але думаю,що він прописати не захоче як вже зібрався мене відселяти.
Свідоцтво про шлюб візьміть, ви співвласниця. Де-юре маєте право там зареєструватися самі. Але проблемка з переєстрацією дитини може бути, її місце проживання можна змінити, здається, за згодою батька
КучМала• 27 сентября 2023
Ответ дляМатьЧасть
Ну так и автору квартиру снимают, но почему то большинство отписавшихся охают и ахают по этому поводу.
Она на половину хозяйка дома и имеет права, а муж на половину хозяин их не должен иметь и распоряжаться своим домом так, как считает нужным.
Ні, якщо не знаєш, як правильно, чини за законом. А за законом не можна без згоди співвласників вселити не членів сім´ї. Батьки у повнолітнього повноправного сина - не члени сім´ї.
КучМала• 27 сентября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Цікаво , як тоді нас розлучили. Нічого з Вашего списку не було.
Багатьом цікаво
КучМала• 27 сентября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
если вы сейчас покинете дом, то вы его больше не увидите. зубами вцепитесь и ни на каких условиях не выселяйтесь. если есть возможность, то сделайте отдельный вход. с его 70 % он половину ребенку должен.итого у вас с дитем 65 % , а у него 35. пусть сидит на жопе ровно и помалкивает. так и скажите, даже кредит возьму, взятку дам, но найму такого юриста, что отсудит и мои 30 и детские 35.
Немає там ніяких дитячих 35, але в автра 50. Майно, придбане у шлюбі, за замовчуванням навпіл
Красавица писяная• 28 сентября 2023
Ответ дляЗапасная спина
А автор не хочет с ними жить в своем доме,но ее почему-то не спрашивают.