Кривая спроса• 26 сентября 2023
Розлучення. Я залишаюсь з дитиною до року.
Ось і настала наша черга. Дуже багато сварилися з народженням дитини, практично кожен день. Ще й батьки його переїхали до нашого міста з прифронтового. Його батьки постійно тиснули,що хочуть жити з нами, я була проти. Сьогодні він в мене спитав коли я зможу з´їхати на квартиру з дитиною,щоб до нього в дім переїхали батьки. Я тепер похапцем шукаю квартиру, наче домовилась піти в четвер на перегляд. У голові каша. Не зовсім розумію як я тепер буду з маленькою дитиною сама. І я розумію,що потрібно на розлучення подавати,поділ майна і таке інше. Це просто треш. Хто також був в такій ситуації, що вам допомогло це все пережити?
ЛісАпетная• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Він не піде, вважає,що будинок його. Я тут вже писала свою історію. Я вклала 30% від вартості будинку. Це тільки через суд доводити.
Тогда не надо никуда уходить. В доме есть ваша доля. А если дом приобрели в браке, то вам принадлежит 50 % этого дома. Так что если ему надо ,пусть снимает жильё и идёт туда жить со своими родителями. А вы с ребёнком останетесь здесь. А что он там считает - его проблемы. Не давайте себя загнобить, отстаивайте свои права. Тем более у вас маленький ребёнок, а вы будете скитаться с ним по съёмным хатам.
АяВсёЗнаю• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Підкажіть на якому сайті дивитись? Бо я дешевше 100 грн за годину не бачила.
За няню напишу вам.
На олх створюєте оголошення , в групах в Фейсбуці місцевих - пишете район, графік і телефон. Побачите скільки буде бажаючих. У нас так няні побрали дівчата з будинку. Погодинно дорожче, а ті, що на цілий день - дешевше.
ЛісАпетная• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Він тоді просто позве сюди своїх батьків і вони вже всі разом будуть на мене тиснути.
Если родители в доме не прописаны, они не имеют права там находиться. Вызывайте полицию и говорите, что это чужие люди и они вам угрожают. И пообещайте мужу , что каждый раз когда он будет пытаться вселить своих родителей, вы будете вызывать полицию. Если у него есть деньги пусть оплачивает жильё родителям , а не вам.
ЛісАпетная• 26 сентября 2023
Ответ дляБабка-ежика
Он не имеет права Вас выгнать и выписать, пока ребенок не вырос
У автора общий дом с мужем и куплен в браке)
Гуру троллинга• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Ні, у будинку ніхто не прописаний. Ми з дитиною прописані у моєї мами,а чоловік у своїх батьків в іншому місті.
Швидко пропишіться в цьому будинку разом з дитиною.
ЛісАпетная• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Батьки його кожен день йому пишуть,питають коли можна заїхати. Я ж не можу фізично їм двері не відчиняти.
Так поговорите с его родителями откровенно. Скажите им что вы против их переезда в дом и что половина дома принадлежит вам. Вам уже нечего терять.
Триндю-бриндю• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Вам ставку нужно предлагать, а не почасовку.
Фейсбук, сейчас кину вам фото группы. Но на комменты, что мала ЗП, не ведитесь если что. Найдете.
Полуничка• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
На аліменти можете подати вже завтра. А все інше потім. Повірте,це не саме страшне у житті. Через пару років на цю ситуацію будете дивитись по іншому.
Домашня Зюзя• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Кухня-вітальня та ще три кімнати.
Займаєте самі одну кімнату, одну під дитячу а одну хай чоловік з батьками ділить. Або хай посплять з малюком в кімнаті. Будете просити їх вийти, щоб ви дитину погодували.
На них не готувати, за ними не прибирати, їх не слухати. Просто займайтесь дитиною і живіть в своїй хаті. Нехай чоловік їм готує і прибирає за ними, одяг пере і т.д.
Треба потерпіти. Це буде недовго.
Зі своєї хати нікуди не йдіть. Це заради дитини. Їй нема чого по зйомам бігати, поки ця сімейка нову невістку бусєчці підбирає.
Треба потерпіти. Це буде недовго.
Слава Українi• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Ми з чоловіком розмовляли і я йому казала,що з батьками його жити не хочу, бо всі повинні жити окремо. Не для того ми купували будинок, щоб знову з кимось жити. Він погодився,що краще батькам зняти квартиру. Але його батьки проти! Вони це аргументують тим,що як це так, що скажуть люди, що у сина будинок, а ми на квартирі живемо. Та й типу гроші нам зекономлять.
Вы извините, автор. Ну вы или придуряетесь или тролите) я б поверила если б вам было с мужем лет по 25. А так под 40 у вас первый ребёнок, первый раз замужем и вы до сих пор в облаках летали?Неужели жизненного опыта 0. Я тоже жила со свекровью, аж 7 лет. На 7й год с меня высказалось всё что думалось
. Отношения не испортились, но меня начали видеть и уважать. И да, мы уже живём отдельно и свекровь звонит спрашивает не буду ли я против что б они приехали к нам на неделю. А вы пишете что ещё и деньги в дом вложили.
Полуничка• 26 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
якось автор не розумно робите...і що це вам дасть?! самі будете сидіти без грошей, допомоги...у вас сварки через батьків???може не завжди так погано,якщо це тимчасово, є кому доглянути дитину
В сенсі тимчасово, козел прямо сказав - з дитиною на вихід. Про яке тимчасово йдеться?
Полуничка• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Він не розказує скільки їм дає. Після народження дитини він взагалі не розказує нічого про свої доходи. Питання батьків вже підіймалось і ми тоді з чоловіком вирішили,що будемо їм знімати квартиру. Але батьки хочуть жити саме з сином як виявилося.
Він не хотів дитину?
Гуру троллинга• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Ні, я маю на увазі, що як з´їхали після універу від батьків, то і не треба знову з ними жити.
Вам би до юриста зі своїм питанням.
Саджу все зарання• 26 сентября 2023
Ответ дляНеВРотик
Ну вы же считаете себя доброй и понимающей, а ведь мы притягиваем к себе только тех людей которыми по сути являемся сами.Поэтому если хотите чтобы близкие люди к вам относились хорошо,меняйте не людей,а свой внутренний мир,осознайте то,что если в вашей душе идет маленькая война то она будет выливаться и в реальный ваш мир в виде негативных событий.Если же в вашей душе будет полный штиль и покой тогда и в вашей семье будет счастье и благодать.)
До сих пор кто-то жто ’кушает’? Я думала, это уже устарело
Ку-кусик• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
З юридичного боку я все зроблю, це обов´язково. Я от взагалі не розумію як я буду з дитиною і як мені виходити на роботу? Зарплата в мене 30 тисяч на тій роботі, де я в декреті. Няня мінімум 20 тисяч, вже дивилася. Я не витягну на 10 тисяч.
Що значить ’Я не витягну’?
Разом з заявою на розлучення, пишеться заява на поділ майна і аліменти!
МатьЧасть• 26 сентября 2023
Ответ дляЛісАпетная
Зачем эти идиотские советы? Автор там тоже не прописана и дом оформлен на мужа. Кому будет легче от цирка с полицией? Полиция все равно ничего родителям хозяина дома не сделает. Покрутят у виска и уедут.
Так точно!• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Його. Він наче погодився на перший час нам оплачувати квартиру. Але я вже йому не сильно вірю.
На фронт этого козла
Кидаю курити• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Це не варіант. Я вже морально виснажена і не зможу жити з батьками. Це мене просто доб´є остаточно.
Ви співвласниця, скажіть чоловіку, що без Вашої згоди він не може заселити інших осіб. Якщо що, то будете викликати поліцію.
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну у автора муж нормальный сын, в отличие от вашего и не бросит родителей в беде, а ваш сын пусть бы поступил с вами как вы того хотите, потому что жена его против будет, а вы хоть сдохните под забором, ему будет пофиг, главное чтобы жене было комфортно
Почему « сдохните под забором»?? Он же обещает проплатить жене съем квартиры. Пусть снимет жильё родителям за эти деньги. Он же не только хороший сын, он же и муж и отец
НеВРотик• 26 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Это истина которая существует миллионы лет, и как бы банально это не звучало, это никогда не устареет!)
Автор, почитала вас, тоже желаю высказаться)
Вы сейчас хотите поджать хвост и уползти зализывать раны. В долгосрочной перспективе вам такая демонстрация слабости обойдется горааздо дороже, чем взять себя в руки и показать зубы.
Не съезжайте! Все права у вас есть, вас просто пытаются массой задавить. Поддадитесь-- будет сильно тяжелее потом воевать за свое имущество.
МатьЧасть• 26 сентября 2023
Ответ дляchancee
А если он не хочет снимать родителям? Почему он должен выбирать между ребенком и родителями? Потому что автор видите ли морально истощена?
Ну теперь на съеме подзарядиться энергией, истощение как рукой снимет.
Когда нет ума в 34 года - это печально.
Комиссия50%• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Ну тогда никуда не идите. Пусть сам снимает и живет с родителями.
Комиссия50%• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Ні, спільне. Купували у шлюбі.
Тогда почему ваших 30%, а не половина?
Нічого вдягти• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Ні, спільне. Купували у шлюбі.
то кажете, що ви маєте рівно таке саме право проживати в цьому будинку і до розлучення і поділу майна нікуди не збираєтеся переїжджати - половина вартості будинку + аліменти і тоді ви вирішите.
якщо йому не підходить жити з вами - хай сам переїжджає
Малая еще та• 26 сентября 2023
Оставвйтесь в ломе, никуда не идите - половина дома ваша, не дарите ничегоэтому козлу
Скокмоно - стокнуно• 26 сентября 2023
Никуда бы не ушла. Пусть сам ищет квартру, оплатит на год а потом ладно
Малая еще та• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
И? Снимайте видео, звоните в полицию... если уеижения или физ насильство. Уверена что в доме есть комната отдельная для вас. Для начала пока ре поздно все документы и на дрм, паспорта и ценности вывезите к родителям, на дверь комнаты поставьте замок