Кривая спроса• 26 сентября 2023

Дитина взагалі не хоче лікувати зуби. Я просто без сил

Дитині 4 роки. Три місяці я не можу вилікувати 1 молочний зуб. Змінили 4 лікарі, і всі просто нас виганяють. Одні лояльно. Я не можу допомогти, інші просто ідіть робіть наркоз, вона нікому не дасть зробити.
Заходимо і стразу істерика, хтось вмовляє посидіти. Хтось одразу, виганяє..
Чесно пишу, бо у відчаї … у мене вже стільки нервів втрачено…. Я починаю навіть думати що не люблю дитину.. це вже нервовий зрив… ( навіть цикл збився і болі в животі почалися)… короче, понила вам. Дякую що дочитали. Якщо ж поради, допоможіть благаю
Смажена полуничка• 26 сентября 2023
Лікувати під наркозом

Раз одела не бу• 26 сентября 2023
А что с зубом? Кариес? Болит? Какой по счету?
Чумачечая_• 26 сентября 2023
Чому не зробите наркоз? Якщо ситуація дісно складна, то це мабуть єдиний вихід
Суцільна зрада• 26 сентября 2023
Седация
И все.
Подышит клубникой и все будет Гуд
Милота• 26 сентября 2023
Лікувати під наркозом або під закисом. Це краще ніж зламана психіка у мами та дитини. Я свого часу була готова на це, але лікар знайшла підхід.
Fresh_coconut• 26 сентября 2023
Ищите кто лечит под газом или под наркозом, раз так не даёт
автор Кривая спроса • 26 сентября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Седация
И все.
Подышит клубникой и все будет Гуд
Прийшли сьогодні на седацію. Навіть у клюпісло не всадили…

Ниф_ниф• 26 сентября 2023
Седація. Нині медицина достатньо розвинута, в чому взагалі проблема, авторе?
КрестьянинДиор• 26 сентября 2023
Під маскою ще можна. А от наркоз заради одного зуба - не варіант.
В якому він стані ? Можливо приходити та тримати дитину ? А що робити? Іграшку якусь супер модну пообіцяти
Намазюкана нішою• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
А разве перед ней не делаю премедикацию? Чтоб ребенок успокоился и дал возможность делать другие манипуляции
Єдина Країна• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Панькаетесь с бубочкой.
Salsa-24da• 26 сентября 2023
Делайте седацию и лечите.
Лечение - процесс длительный.
Качественную пломбу быстро не поставить.
автор Кривая спроса • 26 сентября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Седацію не дає зробити. Сьогодні я прийшла, він весь день говорив що згоден.. і тільки зайшли істерика. Всі слова просто не чує. Лікар відмовила, ідіть робіть наркоз
КрестьянинДиор• 26 сентября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Седация
И все.
Подышит клубникой и все будет Гуд
Не всіх седація бере. Дитина ж все розуміє і все одно буде пручатись. Не раз чула, коли з седацією не було результату
Малая еще та• 26 сентября 2023
У мене так старший син не хотів робити,чесно,плюнула на ті молочні зуби. Перший зуб пішов робити у 16 років. Молочні випади, виросли нормальні,здорові зуби
Salsa-24da• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Автор. Ребенку всего 4.
Что у вас там за демон🤦‍♀️
КрестьянинДиор• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
А в якому стані той зуб ? Можливо просто потримати хвилину, щоб лікар зачистила карієс ? Без пломби. Це якщо карієс не глибокий, звісно!
Суцільна зрада• 26 сентября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Значит плохой врач был
Ниф_ниф• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Як це не дає? В мене дитина з аутизмом. Зуби лікуємо лише під седацією і я не розумію, що значить ’не дає’.

Луковая• 26 сентября 2023
автор, это не наркоз как НАРКОЗ. это медикаментозный сон. ставят иголочку в руку и подкапывают. иглу вытянули- ребенок проснулся и пошел домой. моей так в 3,5 г 11 зубов лечили.
все ок.
НО!!!!! обязателтно сдать аллергопробы на препарат.
Ваша прЭлесть• 26 сентября 2023
Ми також довго шукали, і також в 4 роки. І знайшли доволі несподівано: підійшли до начальника стоматологічного дитячого відділення домовлятися за лікування під наркозом, а він порадив з відділу стоматолога, яка найкраще ладнала з такими, хто не даються. І нам вдалося в неї полікувати.
Суцільна зрада• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Усадили насильно, дали сделать седацию.
Ему 4, он уже у вас на голове
автор Кривая спроса • 26 сентября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
В тому і справа що нерв дістав той карієс
Треба ось так• 26 сентября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Панькаетесь с бубочкой.
+1 вот ещё не хватало так панькатся из за одного молочного зуба
Прям такая трагедия что аж цикл сбился
КрестьянинДиор• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Тоді не варіант (
автор Кривая спроса • 26 сентября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Ну от, заходимо, починається істерика. І лікар одразу каже, я не буду робити. Він не дасть . Всі на виход
Ниф_ниф• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Чи то я чогось не розумію, чи в нас у місті якісь лікарі ’особливі’... У нас все абсолютно нормально проходить.
автор Кривая спроса • 26 сентября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Усадили насильно, дали сделать седацию.
Ему 4, он уже у вас на голове
Так лікар каже треба щоб сам сів , усадити не варіант.
Суцільна зрада• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Дети до 6 лет могут сидеть на руках у родителей и лечить так зубы
Инфотуфелька• 26 сентября 2023
З мультиками теж не вийде вмовити? Є ж клініки де мультики вмикають, може б дався