Кривая спроса• 26 сентября 2023

Дитина взагалі не хоче лікувати зуби. Я просто без сил

Дитині 4 роки. Три місяці я не можу вилікувати 1 молочний зуб. Змінили 4 лікарі, і всі просто нас виганяють. Одні лояльно. Я не можу допомогти, інші просто ідіть робіть наркоз, вона нікому не дасть зробити.
Заходимо і стразу істерика, хтось вмовляє посидіти. Хтось одразу, виганяє..
Чесно пишу, бо у відчаї … у мене вже стільки нервів втрачено…. Я починаю навіть думати що не люблю дитину.. це вже нервовий зрив… ( навіть цикл збився і болі в животі почалися)… короче, понила вам. Дякую що дочитали. Якщо ж поради, допоможіть благаю
40каградусная• 26 сентября 2023
Ребенку не лечили зубы до 7 лет, не соглашался, как у вас. В 7 лет под наркозом удалили 7 зубов, так как были сильно разрушенные. Пару зубов вылечили только. Теперь говорят надо пластины на ночь, но он опять не соглашается)

автор Кривая спроса • 26 сентября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Дети до 6 лет могут сидеть на руках у родителей и лечить так зубы
І це пропонували. Ну не хоче він сідати, істерики так що аж на захлинається … і я реально просто виснажена.. так кожну неділю… до кого б не пішли
ГугелП@лАмался• 26 сентября 2023
Спробуйте тата з ним відправити.
Штош• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Седацію не дає зробити. Сьогодні я прийшла, він весь день говорив що згоден.. і тільки зайшли істерика. Всі слова просто не чує. Лікар відмовила, ідіть робіть наркоз
Ребёнок нормотипичный? Ну как вы хотите чтоб врач лечил зуб если даже седацию сделать нельзя🤷
КрестьянинДиор• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Ну от, заходимо, починається істерика. І лікар одразу каже, я не буду робити. Він не дасть . Всі на виход
Я думаю просто не знайшли ще свого лікаря.
В нас у місті є теж такі, що не будуть знаходити підхід. В одній клініці навіть такса є, якщо дитина не погодилась лікувати зуби. Платіть за марно витрачений час лікаря
А є такі, що танцюють навколо дітей мало не в прямому сенсі з бубнами.
Особисто мої ходять лікувати зуби лише тому, що на підвіконні стоять подарунки і вони весь час туди поглядають, коли вже можна вибрати собі
Рекламама• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
В тому і справа що нерв дістав той карієс
Ну это вы запустили. Теперь надо вылечить. Уладить, сделать седацию, вылечить. Нервы у молочных удалять сложно...
Борода• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Исключите аутический спектр, психопатию. Или педагогическое...

автор Кривая спроса • 26 сентября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ми були на такому сьогодні. Заплатили за 20 секунд розмови. Ми вас не візьмемо. Але заплатіть у касу
100pudov• 26 сентября 2023
У нас точно также было, с десяток прошли врачей, психолога, запрет мультиков, любые игрушки, последний раз отказывалась вставать с кресла (потому что ругаю) и орала в панике не могла даться , несколько месяцев никак, седацию побоялись так как на учете у кардиолога. Я плюнула на это, через год из одного Зуба потек гной - показала ей (это 5 лет) и она согласилась делать с обезболиванием ручкой ( это когда она машет рукой и врач перестаёт колоть обезбол), после этого сделали все зубы за считанные дни. То есть она переросла … а зубы не жалко , все равно молочные…
Рекламама• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Так лікар каже треба щоб сам сів , усадити не варіант.
Я брала ребёнка на руки и садилась с ним. У меня тоже очень с характером ребёнок. Но выбора не было.
Єдина Країна• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Попробуйте может в четверг сходить.... зачем ходить именно по воскресеньям? Может этот день на ребенка плохо влияет.
Акукарача• 26 сентября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Значит плохой врач был
Ага.
Плохих 4 врача и седация ))))
Только не бубочка с мамой)))
Цвірінь• 26 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Делайте седацию и лечите.
Лечение - процесс длительный.
Качественную пломбу быстро не поставить.
А тепер автору кожні пів року робити седацію?
Цвірінь• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Може йому з папою чи з кимось авторитетним підти.
Цвірінь• 26 сентября 2023
Моєму 9, робили у моєї лікаря і все було ок. Одного разу вона зробила йому боляче і все.
Ми ходили 7 разів до 4-х лікарів.
На 7-й раз дав полікувати з уколом
Кіна не буде• 26 сентября 2023
Ответ дляБорода
+
Подруга измучилась точно также с сыном.. именно после 100го неудачного раза у стоматолога, пошли проверяться на аутичный спектр. И таки да, теперь углубленно тестируют.
Хотя, я удивлялась его ’приколам’ ещё с раннего детства. Были проблемы с одеждой, подруга даже не могла на него кросовки надеть, когда холодало и джинсы в есть спортивных. Вечно до истерики доходило. Приходилось с ним в магазин ходить, чтобы он сам выбирал, что ему нравится и удобно...
Суцільна зрада• 26 сентября 2023
Ответ дляАкукарача
Ага.
Плохих 4 врача и седация ))))
Только не бубочка с мамой)))
Да, 4 плохих врача
Salsa-24da• 26 сентября 2023
Ответ дляЦвірінь
Ні, просто не лікувати зуби до 10-15-18 років, доки з дитиною можна буде домовитися.
Нехай погниють всі.
Цвірінь• 26 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Нехай погниють всі.
У нас був корінний з діркою і не давав ніяк, ледве вмовили.

Salsa-24da• 26 сентября 2023
Ответ дляЦвірінь
Ну то ВМОвили ж!
Цвірінь• 26 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ну то ВМОвили ж!
7 візитів
sky-labs• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Рентген делали? Что с корнями? Они могут уже начать рассасываться и смысла в пломбировании каналов просто нет
Salsa-24da• 26 сентября 2023
Ответ дляЦвірінь
7 візитів
Хоть і 27.
Зуби лікувати треба

І тут не до схочу.
Що там чотирирічка може хотіти чи ні з цього приводу.
Смурфетта• 26 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Прийшли сьогодні на седацію. Навіть у клюпісло не всадили…
Не все могут найти подход к деткам. Я безумно благодарна нашему первому стоматологу. Она сделала из лечения аттракцион. Все нажимал, все проверил, потом интересно было. И к стоматологу с удовольствием бегал, там можно было все нажимать в кресле. Поищите по отзывам кого-то, кто умеет успокоить.
ВЫВсеВрете• 26 сентября 2023
Теж маю майже таку дитину. Один болісний зуб дав пролікувати, а далі хоч плач. Змінили купу лікарів, витратили купу часу і грошей за кожну консультацію. Вихід один - медикаментозний сон. Іншого варіанту полікувати зуби не було. Дитині на той момент було 5 років. Ну боїться він та й все. Не може пояснити чому страшно і неприємно.
Автор, приходите і робите повний наркоз. Зайшов в кабінет, йому маску натягнули і вперед лікувати. Інших варіантів нема.
Смурфетта• 26 сентября 2023
Ответ дляЛуковая
автор, это не наркоз как НАРКОЗ. это медикаментозный сон. ставят иголочку в руку и подкапывают. иглу вытянули- ребенок проснулся и пошел домой. моей так в 3,5 г 11 зубов лечили.
все ок.
НО!!!!! обязателтно сдать аллергопробы на препарат.
Если ребенок так себя ведёт, то даст поставить ’иголочку’?) мой брат бур выдернул и стоматолога с ног сбил в своём раннем советском детстве. Стоматологов до сих пор боится.
ПазлШредінгера• 26 сентября 2023
Я привела малого до свого лікаря. Вона раніше з дітками працювала. Жодні хитрощі й вмовляння не подіяли, зуб не вдалося долікувати. Через якийсь час він почав боліти, малий мій правда старше був - 6 років. Я привела його до іншого лікаря. Він нудив хвилин 20, що треба лікувати зуби, чому це так важливо. І я думаю, що своєю промовою він його просто загіпнотизував - син спокійно відкрив рот і дав все полікувати
Борщичок• 26 сентября 2023
Ответ дляЦвірінь
Седацию хоть каждый день можно. Автор пока пишет о седации, а не наркозе.
Борщичок• 26 сентября 2023
Ответ дляsky-labs
В 4 года?)
sky-labs• 26 сентября 2023
Ответ дляБорщичок
В 4 года?)
Что именно в 4 года?