Кривая спроса• 26 сентября 2023
Дитина взагалі не хоче лікувати зуби. Я просто без сил
Дитині 4 роки. Три місяці я не можу вилікувати 1 молочний зуб. Змінили 4 лікарі, і всі просто нас виганяють. Одні лояльно. Я не можу допомогти, інші просто ідіть робіть наркоз, вона нікому не дасть зробити.
Заходимо і стразу істерика, хтось вмовляє посидіти. Хтось одразу, виганяє..
Чесно пишу, бо у відчаї … у мене вже стільки нервів втрачено…. Я починаю навіть думати що не люблю дитину.. це вже нервовий зрив… ( навіть цикл збився і болі в животі почалися)… короче, понила вам. Дякую що дочитали. Якщо ж поради, допоможіть благаю
Милота• 26 сентября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Під маскою ще можна. А от наркоз заради одного зуба - не варіант.
В якому він стані ? Можливо приходити та тримати дитину ? А що робити? Іграшку якусь супер модну пообіцяти
Тримати? Ви дійсно пропонуєте такий варіант? Мені це нагадує видалення гланд за радянських часів, коли дітей привʼязували та по живому драли ті мигдалини. А діти орали, та хіба комусь було до того діло. То ж діти, можуть потерпіти, бо наркоз шкідливий
Борщичок• 26 сентября 2023
Ответ дляsky-labs
Что именно в 4 года?
Какие корни каких зубов уже рассасываются?
Жертва интернета• 27 сентября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
А в якому стані той зуб ? Можливо просто потримати хвилину, щоб лікар зачистила карієс ? Без пломби. Це якщо карієс не глибокий, звісно!
Вот вы никогда не держали вырывающегося ребёнка? Я автора понимаю. Мы как-то в два года дочке пытались рентген сделать. Держали её вдвоём с мужем и удержать не могли. А тут в маленький зуб иголкой попасть....
Борщичок• 27 сентября 2023
Ответ дляsky-labs
Ясно, вы никогда не видели зубы детей на рентгене...
Гугл в помощь
В 4 года корни каких зубов уже рассасываются?
Крайне редко встречается резорбция центральных нижних в 4,5 года, но речь в старпосте не о них.
Ответ дляБорщичок
Вы сообщение автора внимательно читали или только мое?
’В тому і справа що нерв дістав той карієс’
’.. так кожну неділю… до кого б не пішли’
Что будет с корнем в такой ситуации подсказывать или сами догадаетесь?
Борщичок• 27 сентября 2023
Ответ дляsky-labs
Корни не рассасываются от того, что кариес дошел до нерва)
Может быть периодонтит, но пат.резорбция маловероятна)
Ответ дляБорщичок
Ага! Щас вы мне расскажете - ’пат.резорбция маловероятна’ и что ’нерв’ только оздоровился от встречи с кариесом
Может у вас на руках и снимок есть?
Автор уже три мес. не может пролечить зуб, к слову
Может у вас на руках и снимок есть?
Борщичок• 27 сентября 2023
Ответ дляsky-labs
Может у вас на руках и снимок есть?
Мне хочется поставить множество таких смайликов
, когда вы с умным видом комментируете то, в чем вообще не разбираетесь.