Попразендовна• 26 сентября 2023
Зе і ко & Коломойський. Поясніть хто в темі.
Я жираф і не сприймаю Зе як політика, але ж розумію, що до влади його привів саме Беня.
І саме його інтереси захищалися на початку президенства Зеленського.
Потім стала помічати щось дивне і ось наразі Квартал та Зеленський наче як в активній конфронтації до Коломойського, хіба не так?
То що саме там взагалі відбувається, поясніть жирафу будь ласка?
Ответ дляanta_res
Це театр
Тобто думаєте що це лише для нас вистава про побиті горшки?
Бо з Бенею зараз невигідно дружити і діючий президент не може бути замішаний у взаємини з аферистом?
Ответ дляCoffee is Love
Ну, президентом Зеленський став ще у 2019 році.
ОЗУ Бюня створив ше у 2013 році і організував схему виведення коштіа з Привату.
В розшуку по клопотанню США Бєня десь із 2017 року? Йому і його сім´ї анулювали візи і він жив то в Швейцарії, то в Ізраїлі.
Зараз 2023 рік.
Вас нічого тут не насторожує?
Зараз 2023 рік.
Вас нічого тут не насторожує?
Вкусныйпончик• 26 сентября 2023
Просто з голобородька перейшли на граф монтекрісто, а так то кіно продовжується.
Ответ дляMetelitsa
Зараз 2023 рік.
Вас нічого тут не насторожує?
Зараз 2023 рік.
Вас нічого тут не насторожує?
А вас не настораживает,что в стране война и мы зависимы от партнёров.
А партнёры хотят реформы
Ответ дляMetelitsa
Зараз 2023 рік.
Вас нічого тут не насторожує?
Зараз 2023 рік.
Вас нічого тут не насторожує?
Поки ні. Не зрозуміла до чого ви ведете.